Jump to content
Sign in to follow this  
martinipolka

Jak zmienic "not for sale" na opcje do sprzedazy??!

Recommended Posts

Witam.Niech ktos pomoze bo nigdzie nie moge tego znalezc??

Domena zaparkowana na sedo i nijak nie moge zmienic tego w moim panelu.

 

domain management ---> zmieniasz my overview na sales overview i tu sie bawisz ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
domain management ---> zmieniasz my overview na sales overview i tu sie bawisz ;]

Chyba, że to IDN to możesz zapomnieć o zmianie statusu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba, że to IDN to możesz zapomnieć o zmianie statusu. :)

Pozmianie na sels overview nie dzieje sie nic niestety,dokładnie tak samo zablokowane.Tzn ze nie moge wsytawic domeny na sprzedaz?

A jesli moge to w jaki sposob?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy, jaki :) Polskich nie da się jeszcze sprzedawać przez Sedo, ale np. niemieckie się da.

 

Polskie też się da, ale tylko te z „ó”. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja miałem kiedyś taką sytuację, że jednego IDNa z "ń" mi przyjęło na sprzedaż, a innych- też z "ń"- "już nie.

 

ale ja nie mam IDN wlasnie, żadnych polskich znaków, jedyny polski akcent to rozszerzenie .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak zmienić na "not for sale" ?

 

Przejdź do Domain Management potem w oknie wybory Please choose: wybierz Sales Overview, następnie zaznacz domenę i w polu wyboru List For Sale: wybierz No. Kliknij na strzałkę obok No i zapisz ustawienia klikając na Execute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To samo pytanie, podczas dodawania domeny zaznaczyłem na "not for sale" i chciałbym zmienić na for sale

 

Strzelam: tak jak opisał wcześniej ArturZ tylko wybrać opcję "Yes" zamiast "No"? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączę się pod temat, aby nie zakładać nowego.

Jak wystawić domenę na aukcje w sedo.com ?

Bo kurcze pogubiłem się w tym panelu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie musisz najpierw dostać ofertę na daną domenę i zaakceptować ją jako startowy bid dla aukcji.

 

Lub jeśli masz "generic, high-quality domain names" to możesz zgłosić domeny do "Auction Event".

Poprzez "Domain management", zaznaczasz i z tego dropa na dole wybierasz apply for (...).

W ten sposób możesz zgłaszać max 5 domen dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strzelam: tak jak opisał wcześniej ArturZ tylko wybrać opcję "Yes" zamiast "No"? :)

 

Wiem co napisał, w ten sposób się nie da. Wziąłem usunąłem i jeszcze raz dodałem zaznaczając for sale i wciąż mam Not for sale. Z innymi poszło bez problemu, tylko z 1 mam problem.

 

 

Generalnie musisz najpierw dostać ofertę na daną domenę i zaakceptować ją jako startowy bid dla aukcji.

 

Tylko jak dostać tą ofertę, skoro nie ma jej w wynikach wyszukiwania aukcji więc nikt nawet nie może znaleźć mojej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem co napisał, w ten sposób się nie da. Wziąłem usunąłem i jeszcze raz dodałem zaznaczając for sale i wciąż mam Not for sale. Z innymi poszło bez problemu, tylko z 1 mam problem.

 

Napisz więc do supportu. Normalnie zmienia się to tak jak napisał Artur, a jeśli to nie działa to mogło się im coś namieszać.

 

Tylko jak dostać tą ofertę, skoro nie ma jej w wynikach wyszukiwania aukcji więc nikt nawet nie może znaleźć mojej domeny.

 

Wyszukiwarka znajduje wszystkie domeny "for sale" nie tylko te na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazało się że miałem inne dane w whois niż te które podałem podczas zakładania konta na sedo.

Edited by x1000

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się przyłącze do tematu (aby nie zakładać nowego) bo w SEDO jestem zielony.

 

Dodałem parę swoich domen do sprzedaży na SEDO. Status mam "Not for sale". Gdy wchodzę w "sales overview" wszystkie są ustawione "not for sale" a w "list for sale" każda domena ma ustawione "no".

 

Ktoś mógłby pomóc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×