Jump to content
Sign in to follow this  
promedica

PiekneWesele.pl

Recommended Posts

Wczoraj po krótkich negocjacjach żona zaakceptowała ofertę 1000zł za domenę PiekneWesele.pl

Jakiś czas temu stwierdziła że taka domena na pewno się sprzeda, chce ją mieć (jak dobrze pamiętam był to spad) no i sobie ją sprzedała :blush:

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje się trochę mało ... chyba, że to nie KK

 

ale pieniądz to pieniądz

Edited by Silkroad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie KK bo w Premium ma 70 kupionych domen.

Szału z tą domeną raczej nie było oferty na poziomie 2-3 stówek, no ale niech ma na waciki :blush: , wypatrzyła ją to sobie sprzedała.

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
To czemu zona się nie chwali? :blush:

Gratulacje.

 

No jeszcze tylko by brakowało żeby żony siedziały na tych samych forach :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje się trochę mało ... chyba, że to nie KK

 

ale pieniądz to pieniądz

 

Z doświadczenia wiem, że żony mają tendencję do niedoszacowywania wartości domen. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje się trochę mało ... chyba, że to nie KK

 

ale pieniądz to pieniądz

 

Ja bym raczej stwierdził, że akurat z tą ceną.

 

Nie mniej pogratulować nosa dla drugiej połówki;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jeszcze tylko by brakowało żeby żony siedziały na tych samych forach :wacko:

:) Ooooo... to by było :blush:

 

Gratuluję sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz zauważyłem, że Twój topic jest w dziale "Sprzedane", a nie "Wycena i opinia" :blush:

 

Mega gratulacje, osobiście bym jej nawet nie zarejestrował w promocji za 0 pln :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W prawdzie cena nie szokuje, ale cieszy, ze takie domeny też się sprzedają. Wesela bywają dużo droższe, więc i kupujący zadowolony, że ma piękne wesele za 1K. I wszyscy happy. :blush:

 

Gratki

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak na spad to dobra przebitka, do tego w D2D

gratuluje :blush:

Dokładnie. Gratuluję !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
żona zaakceptowała ofertę

A Ty nie zaakceptowałeś tej oferty ?

Nie warto zrzucać na żonę sprzedaży, które mogą być ocenione jako niewysokie - skoro i Ty jesteś zadowolony, to trzeba to przyjąć na klatę a nie zrzucać na małżonkę :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A Ty nie zaakceptowałeś tej oferty ?

Nie warto zrzucać na żonę sprzedaży, które mogą być ocenione jako niewysokie - skoro i Ty jesteś zadowolony, to trzeba to przyjąć na klatę a nie zrzucać na małżonkę :wacko:

 

Zaraz tam zrzucać :blush: przebitka uzyskana na sprzedaży jest przecież znaczna, oby zawsze żony tak potrafiły zainwestować kilkadziesiąt złotych. Sam też nie sprzedaję domen za jakieś XX XXX, więc uzyskana cena nie odbiega znacząco od moich lepszych sprzedaży.

Przy poziomie wcześniejszych ofert składanych często przez KK, sprzedaż uważam za całkiem przyzwoitą. Osobiście sugerowałem próbę dorzucenia 2-3 stówek do ceny ale nie ingerowałem za bardzo w sprzedaż. Interwencja i awantura rodzinna :) miałaby miejsce przy próbie sprzedaży za jakieś 100zł.

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena :blush: sądzę, że można byłoby wyciągnąć z niej znacznie więcej... może nie jako d2d ale myślę że i kk mógłby się nią zainteresować.

 

Coraz więcej doradców weselnych, coraz więcej domów weselnych i coraz więcej ludzie wydają pieniędzy na różne dodatki

 

Jednak jeśli jesteś zainteresowany - gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje, aczkolwiek wydaje mi się, że cena stosunkowo niska co do potencjału domeny i można było wyciągnąć więcej. Tym bardziej, że ciężko zarejestrować z palca coś sensownego odnośnie wesel, a ta domena jest po prostu ładna :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno można było wyciągnąć więcej, tak samo jak z większości domen które sprzedałem za dolne XXXX tyle tylko że ile jeszcze trzeba by było czekać na kogoś kto wyłoży powiedzmy średnie XXXX ? Nie jestem zwolennikiem kiszenia domen i czekania na szejka który je kupi za ciężką kasę, stanowczo wolę żeby był ruch w interesie a że wychodzę na całkiem sympatyczny plus to chyba nie jest to zła koncepcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×