Jump to content
polo333

Ile domen masz aktualnie w rezerwacji?

Recommended Posts

Tak jak w temacie.

 

Jak twórca tematu, zacznę od siebie :

 

Obecnie mam 33 domeny w rezerwacji, z czego za dobre (warte rejestracji), uważam 2 adresy.

 

Jak jest u was?

 

U mnie bywało nawet, że miałem ponad 150 rezerwacji. Wynikało to z odruchu rezerwacji moich pomysłów, które gdy przychodził moment rejestracji już nie były takie dobre, albo słowka były zbyt niszowe/ mało komercyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz z 90. Rejestruje co miesiac po kilka/kilkanascie z tej puli.

Pewnie jest tutaj troche osob, ktore maja nonstop >1k rezerwacji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 rezerwacji.

 

Bardzo rzadko rejestruję cokolwiek "z palca".

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz 5, z czego zarejestruję (może) 2-3. Miesięcznie mam w rezerwacji (średnio) 30 domen, z czego rejestruję max 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

120+ w rezerwacji, dobre z tego może 5% (na sprzedaż XXX) i to raczej na własne projekty, reszta testuję, czy zarabiają na parkingu (wolę np. testować com.pl w az.pl za 5,xx PLN roczne niż testy NASKu na 14 dni).

Około 80%+, tego co mam w rezerwacji, potem zarejestruję.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną dokładnie 511 rezerwacji - tendencja wzrostostowa.

Z tego w ciągu miesiąca zarejestruję 1-3 szt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnej, tylko kupuje na wtornym

dawno nie widzialem nowo zarejestrowanej rokujacej jakies nadzieje (99% spada po roku)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak w temacie.

 

Jak twórca tematu, zacznę od siebie :

 

Obecnie mam 33 domeny w rezerwacji, z czego za dobre (warte rejestracji), uważam 2 adresy.

 

Jak jest u was?

 

U mnie bywało nawet, że miałem ponad 150 rezerwacji. Wynikało to z odruchu rezerwacji moich pomysłów, które gdy przychodził moment rejestracji już nie były takie dobre, albo słowka były zbyt niszowe/ mało komercyjne.

Mam od kilku dni jakieś 20 domen w rezerwacji, pewnie zarejestruję 2-3.

 

Miałem okresy, że lista rezerwacji wynosiła 100-150 szt., ale już się z tego wyleczyłem...

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. gdybym dysponował większym budżetem to z pewnością rejestrowałbym 50-60% domen, które daję do rezerwacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam 2 w rezerwacji, rozważam rejestracje jednej.

Wbrew pozorom, rejestracja średnio atrakcyjnych domen, ale z tej samej tematyki, które już mamy, ma sens - na poważnie zmusza KK do rozważenia zakupu na rynku wtórnym, jeśli nie chce mieć totalnej nindży. Taka jest właśnie teraz sytuacja w .com - albo rynek wtórny albo totalna nindża.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wbrew pozorom, rejestracja średnio atrakcyjnych domen, ale z tej samej tematyki, które już mamy, ma sens - na poważnie zmusza KK do rozważenia zakupu na rynku wtórnym, jeśli nie chce mieć totalnej nindży

 

widziales srednio atrakcyjne na rynku pierwotnym ;)

 

p.s. gdybym dysponował większym budżetem to z pewnością rejestrowałbym 50-60% domen, które daję do rezerwacji

 

i wszystkie spadlyby po roku

Share this post


Link to post
Share on other sites
widziales srednio atrakcyjne na rynku pierwotnym ;)

Tak, zakładam, że średnio atrakcyjne nie oznacza tylko i wyłącznie generyka. Poza tym, rejestracje z palca to często wyprzedzanie trendów, więc czasami trzeba poczekać trochę aż rynek dojrzeje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, zakładam, że średnio atrakcyjne nie oznacza tylko i wyłącznie generyka

 

uwazam, ze to bledne zalozenie, ale Ty masz prawo uwazac inaczej

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 w rezerwacji, jakby ktoś chciał to nie zarejestruje plaztube.pl, ruch filmowy ok 70 uu/2 tyg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na chwilę obecną dokładnie 511 rezerwacji - tendencja wzrostostowa.

Z tego w ciągu miesiąca zarejestruję 1-3 szt.

 

Jeśli nadal miałeś ostatnio tyle domen w rezerwacji i rezerwujesz je w AM to szczerze Ci współczuję...

W tym tygodniu moja skrzynka została zaatakowana przez e-maile z info, że domeny, które miałem w rezerwacji są dostępne do przechwycenia :) Wypas funkcja :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×