Jump to content
Adam

R-T-V.pl A-G-D.pl

Recommended Posts

A-G-D.pl R-T-V.pl

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 19,700,000 dla zapytania A-G-D. (Znaleziono w 0.12 sek.)

Wyniki 1 - 10 spośród około 24,000,000 dla zapytania R-T-V. (Znaleziono w 0.12 sek.)

zarejestrowane w home do stycznia 2009

 

Na ile wyceniacie?

 

oraz:

mp-4.pl

Wyniki 1 - 10 spośród około 16,000,000 dla zapytania mp-4. (Znaleziono w 0.19 sek.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Póki co wyceniam na 100 zł za sztukę. Myślniki nie są na naszym rynku standardem - podwójne myślniki w szczególności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj "ustnie" komuś wyjaśnić w których miejscach mają być te myślniki, potem niech ten ktoś to zapamięta i doniesie tą informację do domu... Bez szans :blink: Dla mnie domena z jednym myslnikiem ma już dużo mniejszą wartość, a co dopiero z dwoma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Spróbuj "ustnie" komuś wyjaśnić w których miejscach mają być te myślniki " po co ustnie to internet tu się nie mówi tu się działa!

 

"potem niech ten ktoś to zapamięta " - skomplikowane to to nie jest :blink:

 

ale i tak dzięki za wypowiedzi trochę sprowadzacie mnie na ziemię!! - ale i tak wiem że są napewno warte rejestracji!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ze to zarejestrowales to tylko cieszy wlasicieli rtv.pl i agd.pl a jak zalozysz serwis to jeszcze bardziej ich ucieszy

Share this post


Link to post
Share on other sites

"to ze to zarejestrowales to tylko cieszy wlasicieli rtv.pl i agd.pl a jak zalozysz serwis to jeszcze bardziej ich ucieszy"

-a co, dobry jestem niech bendą szczęsliwi:)

 

 

Mam pytanko do was forumowicze która domenka jest lepsza łatwiejsza do zapamiętania i wogóle....:

 

dvdsexshop.pl

czy

A-G-D.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dzięki że tak nisko wyceniłeś moją domene i porównujesz ją ze swoją nic nie wartą "

chciałem tylko przedstawić jedną z Twoich domen którą oceniasz na 700zł, a moją 100x lepszą na ninje:) trochę dziwne jest to Twoje ocenianie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Dzięki że tak nisko wyceniłeś moją domene i porównujesz ją ze swoją nic nie wartą "

chciałem tylko przedstawić jedną z Twoich domen którą oceniasz na 700zł, a moją 100x lepszą na ninje:) trochę dziwne jest to ocenianie...

stary ja swoją moge wycenić nawet na 5k jak chce(sprawdź sobie na ile wycenili mi ją na tym forum i czy coś gadałem że źle albo że mam lepszą od innych), a po to jest ten dział aby wyceniac domeny przedstawione przez innych użytkowników, a jak sie nie chcesz zgodzić z opinią innych to nie dawaj swoich kreskówek do wyceny

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie "mówię" że się nie zgadzam, tylko staram się wam rozjaśnić temat, przybliżyć możliwości...

 

ale to ja nie wiem czy mi się to śni A-G-D nic nie warta... niech mnie ktoś uszczypnie!

(to są gdyby ktoś nie wiedział Artykuły-Gospodarstwa-Domowego, w pięknym skrócie !! Mało tego, są od powstania człowieka rozumego, a może nawet wcześniej i będą na zawsze!!!--- jak to nic nie warta to jest internet, tu są możliwości, tu jest

A-G-D.pl

ps. zakładamy że ktoś działa przez internet sprzedaje agd i jest od razu po nazwie wiarygodny, reklamuje się itd itd... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adam, po prostu oni wszyscy nie mają racji. Twoja domena jest warta okrągłe 50 tys. zł.

 

Po co te dyskusje skoro widzę, że trwasz w dziwnym stanie samouwielbienia i pewności w rejestracji 'perełek' ?

 

Jeśli chcesz prowadzić tak bezsensowne dyskusje to proszę Cię, daruj sobie, bo nie takie osoby tu były przerabiane i sprowadzane na ziemię.

 

Pozdrawiam,

DawPi

 

p.s. dla tych co nie zrozumieli - pierwsze zdanie to ironia w najczystszej postaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tobie się naprawdę rynek .com z .pl pomylił...

 

Na tym forum jest kilka osób, które naprawdę mogą powiedzieć że mają niezły okaz, warty grube pieniądze, posiadacze ładnych generyków, ale takie "coś" według mnie nie ma szansy bytu. Żadna szanująca się firma, nie kupi takiego dziwadła, bo po co? Większość ruchu i tak pójdzie na agd.pl i rtv.pl. Polska to nie Ameryka - takie domeny nie będą miały przebicia przez bynajmniej najbliższe kilka lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro myslisz ze sa tak duzo warte, wez do kompletu A--G--D.PL , potem idz dalej i bierz A---------G-----------D.PL - prawda ze piekne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro myslisz ze sa tak duzo warte, wez do kompletu A--G--D.PL , potem idz dalej i bierz A---------G-----------D.PL - prawda ze piekne?

 

Niestety tak sie nie da, 2 myslniki obok siebie. Gdyby sie tak dalo juz dawno bym capnal A--G--D.PL :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to byl zart rekino - skad Ty sie urwałes :blink:

co do agd to polecam w/w domeniarzowi od 7 bolesci S-E-X.PL A-L-L-E-G-R-O.PL O-N-E-T.PL oraz nasze-ninje.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"takie domeny nie będą miały przebicia przez bynajmniej najbliższe kilka lat. "

 

tu się zgadzam częściowo, gdyż jest to inwestycja z PEWNĄ przyszłością! Ale nie zmienia faktu ze juz jest wiele warta...

 

 

 

 

"S-E-X.PL A-L-L-E-G-R-O.PL O-N-E-T.PL oraz nasze-ninje.pl "

 

s-e-x.pl - bym dodał do kolekcji :blink: ale zarejestrowana przez kogoś innego:(

a-l-l-e-g-r-o.pl - bez przyszłości a po za tym to nazwa firmy- to bym nazwał nabijaniem klientów dla allegro

O-N-E-T.PL tak samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×