Jump to content
Sign in to follow this  
DD

taniadrukarnia*pl

Recommended Posts

Ciekawe że kupiło tę domenę biuro turystyczne , ciekawe co pod nią powstanie :)

 

Niemniej gratulacje ze sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Kolejna wspaniała kwota.

Domena jest moim zdaniem warta więcej i była wystawiona na sprzedaż w wyższej cenie. Ale zważywszy na fakt, że została sprzedana miesiąc po zakupie, to kwota jest w porządku.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

to się nazywa szybki zwrot inwestycji :)

Również uważam że domena na MD była przepłacona dość zdecydowanie :) Jednak nos do domen jak widać nie zawiódł i udało się szybko zrobić tego transakcję z dość przyjemnym zyskiem :D

 

Oby tak dalej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratukuję sprzedaży, ale wrzucę kamyczek do ogródka:

 

tak szybka droższa sprzedaż do KK wskazuje moim zdaniem, na fakt, że MD jest słabo rozpoznawalny wśród KK i domeny tam sprzedawane są za niższe kwoty dla kolejnych domeniarzy.

 

jakby nie patrzeć z punktu widzenia sprzedajcego nie jest to dobra reklama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak szybka droższa sprzedaż do KK wskazuje moim zdaniem, na fakt, że MD jest słabo rozpoznawalny wśród KK i domeny tam sprzedawane są za niższe kwoty dla kolejnych domeniarzy.

 

jakby nie patrzeć z punktu widzenia sprzedajcego nie jest to dobra reklama :)

Aukcje domen na żywo nigdy nie były i (raczej) nie będą popularnym miejscem zakupu domen przez klientów końcowych. Tak w Polsce jak i na świecie. Mówiłem o tym wielokrotnie i podtrzymuję to zdanie.

 

Czekam natomiast na to aż ktoś podniesie rękawicę i zorganizuje aukcje domen na żywo w Polsce, w której wezmą udział klienci końcowi, a ceny domen pobiją te z aukcji MD :)

 

Co do taniadrukarnia*pl to jest to przykład, gdzie każdy powinien być zadowolony z transakcji. Z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że poprzedni Właściciel nie sprzedałby jej klientowi końcowemu za cenę wyższą niż ta, którą osiągnął na MD. Szczególnie w kontekście ceny, za jaką domenę kupił rok wcześniej. Sam pewnie bym jej drożej nie sprzedał, szczególnie, że Klient na początku proponował dużo niższą kwotę.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratukuję sprzedaży, ale wrzucę kamyczek do ogródka:

 

tak szybka droższa sprzedaż do KK wskazuje moim zdaniem, na fakt, że MD jest słabo rozpoznawalny wśród KK i domeny tam sprzedawane są za niższe kwoty dla kolejnych domeniarzy.

 

jakby nie patrzeć z punktu widzenia sprzedajcego nie jest to dobra reklama :)

Ja to w ogóle mam wrażenie, że od jakiegoś czasu 70% sprzedaży o których się słyszy to jest właśnie D2D (ale to tylko moja skromna opinia). Też zdarza mi się taki procentowy zysk w tak krótkim czasie, niestety liczba zer jest znacznie mniejsza :)

 

Gratuluję !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam pewnie bym jej drożej nie sprzedał, szczególnie, że Klient na początku proponował dużo niższą kwotę.

 

DD

 

Może naprawdę już czas pomyśleć o organizowaniu warsztatów z zakresu negocjacji? :)

 

Gratuluję! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jest moim zdaniem warta więcej i była wystawiona na sprzedaż w wyższej cenie. Ale zważywszy na fakt, że została sprzedana miesiąc po zakupie, to kwota jest w porządku.

 

Hmm, czyżbyś kupił ją mając na nią kk :) ?

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, czyżbyś kupił ją mając na nią kk :) ?

Nie. KK pojawił się już po zakupie, a nawet po zakupie i transferze na moje konto.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekam natomiast na to aż ktoś podniesie rękawicę i zorganizuje aukcje domen na żywo w Polsce, w której wezmą udział klienci końcowi, a ceny domen pobiją te z aukcji MD :)

 

mój post to nie krytyka, a stwierdzenie faktu, o którym wszyscy niby wczesniej ( jak sam piszesz ty też ) wiedzieli, ale teraz ( taniadrukarnia i jeszcze ejdna znana mi domena ) jest to dodatkowo "podstemplowane"

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mój post to nie krytyka, a stwierdzenie faktu, o którym wszyscy niby wczesniej ( jak sam piszesz ty też ) wiedzieli, ale teraz ( taniadrukarnia i jeszcze ejdna znana mi domena ) jest to dodatkowo "podstemplowane"

 

:)

Bartek, dzięki za uwagi i komentarz. Naprawdę odbieram je pozytywnie, a nie negatywnie :) Motywacja jest potrzebna. Ja po prostu nie umiem przyciągnąć KK do aukcji na żywo. Liczę, że kiedyś komuś to się uda i wszyscy na tym skorzystamy.

 

Po prostu próbowałem niejednokrotnie - czy to w przypadku aukcji MD czy to sprzedaży domen bez aukcji i widzę jak trudno znaleźć KK do zakupu domeny, szczególnie dobrej, ale też stosunkowo drogiej. Klienci rzadko kupują domeny "na zapas".

 

Ale mam nadzieję, że w przyszłym roku Domain Meeting zorganizuje już aukcję i przy wsparciu home.pl uda się przyciągnąć KK.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×