Jump to content
Sign in to follow this  
micrutkowski

Zagraniczna firma chce kupic moją domenę o.O

Recommended Posts

Witam

 

Jak w temacie. Posiadam domenę d2t.pl , firma , która się zę mna skontaktowała zapytała się czy bym był zainteresowany jej sprzedażą.

No i moje pytanie jaką cene mogę oczekiwac ? zdaje sobie sprawę iż to ciężkie pytanie ale jestem umówiony na spotkanie i nie mam pojęcia w jakim przedziale cenowym powinienen się obracac ?

 

Co do firmy to d2t.com , jej adres.

 

Będę wdzięczny za wstępną wycenę o ile to możliwe.

 

Może ktoś już miał podobną sytuację ? dobrze by było przeczytac o przebiegu takiego spotkania.

 

Pozdrawiam

Edited by micrutkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Jak w temacie. Posiadam domenę d2t.pl , firma , która się zę mna skontaktowała zapytała się czy bym był zainteresowany jej sprzedażą.

No i moje pytanie jaką cene mogę oczekiwac ? zdaje sobie sprawę iż to ciężkie pytanie ale jestem umówiony na spotkanie i nie mam pojęcia w jakim przedziale cenowym powinienen się obracac ?

 

Co do firmy to d2t.com , jej adres.

 

Będę wdzięczny za wstępną wycenę o ile to możliwe.

 

Może ktoś już miał podobną sytuację ? dobrze by było przeczytac o przebiegu takiego spotkania.

 

Pozdrawiam

 

 

oddaj za jeden silnik do bolidu F1 ;)

 

spotkanie, przebieg :

 

1. mówisz swoją cenę

2. oni swoją

3. spotykacie się np. w połowie stawki

4. deal

 

wersja nieoptymistyczna : bez punktów 3 i 4 :P

 

a na serio to wal od 5 000 $ i myślę, że wezmą

 

odezwali się bezpośrednio czy przez brokera ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

musieli się trochę naszukać kontaktu, widać że im zależy.

Biorąc pod uwagę że potencjalnym KK może być ten od .com, to powyższa cena nie powinna ich wystraszyć ( miejmy nadzieję )

 

Powodzenia w jak najwyższej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc Panowie.

Administratorze wybrałeś strasznie prostacki nick i chyba z tego powodu merytoryka Twojego postu jest strasznie nikła. Bez urazy ofc ;) ale czego się spodziewałeś pisząc taki post ?

 

EDIT: jak nie sprzedam tej firme to wystawię na aukcję , domena jest atrakcyjna jak by nie patrzec.

 

Pozdrawiam

Edited by micrutkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za pomoc Panowie.

Administratorze wybrałeś strasznie prostacki nick i chyba z tego powodu merytoryka Twojego postu jest strasznie nikła. Bez urazy ofc ;) ale czego się spodziewałeś pisząc taki post ?

 

EDIT: jak nie sprzedam tej firme to wystawię na aukcję , domena jest atrakcyjna jak by nie patrzec.

 

Pozdrawiam

 

Sądzę, że Administrator próbował Ci pomóc w sposób krótki i zwięzły. Po pierwsze, ostrzegł pomiędzy wierszami swojej wypowiedzi przed otrzymaniem właściwego "ostrzeżenia" od prawdziwych Adminów [i naprowadził na podstawową ścieżkę, od której wskazane jest poruszanie się po tym Forum - czyli Regulamin, którego jeden z zapisów naruszyłeś] a po wtóre, wskazał na możliwość znalezienia we wcześniejszych wątkach, odpowiedzi być może kompletnej.

Zapytałeś bowiem m.in: "[...] Może ktoś już miał podobną sytuację ? dobrze by było przeczytac o przebiegu takiego spotkania."

 

W świetle powyżej opisanej sytuacji, również sam możesz ocenić Twoją wycieczkę osobistą w kierunku Administratora.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Whois query for d2t.com.pl...

 

Results returned from whois.dns.pl:

 

 

DOMAIN NAME: d2t.com.pl is tasted

 

created: 2011.09.26 12:14:33

last modified: 2011.09.26 12:14:33

 

domyslam sie iz ktos obserwujacy temat pokusil sie na domenke com.pl ;)

pytalem sie ich o com.pl powiedzieli ze w zadnycm wypadku ich nie interesuje heh

Share this post


Link to post
Share on other sites
domyslam sie iz ktos obserwujacy temat pokusil sie na domenke com.pl :P

pytalem sie ich o com.pl powiedzieli ze w zadnycm wypadku ich nie interesuje heh

tzn. pytałeś ich o com.pl nie mając jej? :P

Może oni testują ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spytałem się przy rozmowie telefonicznej czemu wolnej domeny com.pl nie zakupili i Pan na to iż nie interesują się tą domeną w żadnym aspekcie.

Skąd wiem , że to ktoś z forum ? rejestrator dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena sama w sobie jest warta do 50 zł. To że zgłosiła się do Ciebie po nią firma zagraniczna (być może duża i napalona na tą domenę), to jak wygrana w pokera. Ile wygrasz, to zależy tylko od szczęścia i Twojej gry. Może nic, a może kilka tysiaków?!

Ja osobiście życzę jak najwyższej kwoty.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena jest atrakcyjna jak by nie patrzec.

 

z ktorej strony jest atrakcyjna ? ja bym jej nawet nie zarejestrowal wiec drogi kolego mowie Ci od razu ze jesli nie uda wam sie dojsc do porozumienia to domena bedzie na liscie spadow za rok albo sprzedaz na aukcji bcm na Allegro za 3.75zł.

 

skoro to tak powazny kontrachent to ja bym zaczal od 7000Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak obiecałem tak napiszę pokrótce co i jak się dziś wydarzyło ;)

Niestety podpisałem pewien dokument więc większości informacji nie mogę przekazac.

 

Generalnie po 30 minutowej rozmowie przeszliśmy do konkretów powiedziałem iż pewna polska firma jest również zainteresowana domeną i wsponiałem o kwocie średnich xxxx Euro , błyskawiczna odpowiedź ze strony zainteresowanego w kwocie tego co zaproponowałem plus połowa tego oraz iż w ciągu 15 minut przefaksowac mu mogą odpowiednie dokumenty. Kurcze wychodzi prawie wysokie xxxx euro i teraz się zastanawiam czy sprzedac za tyle czy może podciagnąc pod niskie xx xxx euro ?

Nie chciałbym przeciągac zbytnio sprawy ani stracic klienta :/ w przeciągu 2 tygodni mamy się znowu spotkac i wtedy już z finalizowac tranzakcję bądź też nie.

Sporo osób mi tu doradziło ofertę w wysokości średnich xxxx i znowu się zwracam do Was czy sprobowac podnieśc cenę do góry czy zadowolic się tym co udało się utargowac ?

Nie ukrywam iż dla mnie jako osoby , która nigdy nie wygrała nawet darmowej paczki chipsów to spora okazja więc sam nie wiem co zrobic w końcu :/

Z drugiej strony oferta przedstawiciela daje sporo do myślenia ...

Edited by micrutkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest jedyny KK na tą lipną domenę - jak nie sprzedasz to się zbłaźnisz - pomyśl o tym jak o motywacji by nie kombinować tylko kończyć już negocjacje i cieszyć się milionowym ROI ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysokie xxxx euro za taką domenę to jak wygrany los na loterii . Bierz i uciekaj i ciesz się transakcją życia !

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest jedyny KK na tą lipną domenę - jak nie sprzedasz to się zbłaźnisz - pomyśl o tym jak o motywacji by nie kombinować tylko kończyć już negocjacje i cieszyć się milionowym ROI ;)

 

nie musisz pisac iż lipną i tym samym obrażac mnie koleżko , zazdrośc to straszna rzecz :)

 

dzięki za powyższe posty

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie musisz pisac iż lipną i tym samym obrażac mnie koleżko , zazdrośc to straszna rzecz ;)

 

dzięki za powyższe posty

Adalard napisał prawdę . Domena sama w sobie jest słaba .

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie musisz pisac iż lipną i tym samym obrażac mnie koleżko , zazdrośc to straszna rzecz ;)

 

dzięki za powyższe posty

 

 

Adalard napisał prawdę . Domena sama w sobie jest słaba .

 

domena beznadziejna ale klient fajny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipną bo niesprzedawalną. Trafił się jeden klient i to super wiadomość, złoty strzał, lotto w którym skreśliłeś szóstkę itd. ale mimo wszystko to tylko trzyznakówka, gdybym chciał cię obrazić odniósłbym się jakoś do Twojej osoby, a nie wyrażał zdanie o tej domenie - jest jednak pewna różnica, choć z drugiej strony nie wiem jakich środków musiałeś użyć do jej rejestracji - może wcale nie było to 10zł w AZ tylko bóg-jeden-wie-co.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie rozumiem Wasze poglądy. SPrzedam za tyle ile dostałem propozycje i koniec tematu.

Zabierałem się do kupna samochodu w kredycie 50/50 teraz kupie chociaż bez kredytu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×