Jump to content

Recommended Posts

Kto wie co to jest i czym to się je?

 

Było już o tym w innym wątku (sam się tego tam dowiedziałem), ale powtórzę dla potomnych. ;-)

viNASK staje się rejestratorem domen utrzymywanych wcześniej przez partnera, z którym porozumienie zostało rozwiązane.

Najlepiej smakuje podsmażony na oliwie z czosnkiem. ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było już o tym w innym wątku (sam się tego tam dowiedziałem), ale powtórzę dla potomnych. ;-)

viNASK staje się rejestratorem domen utrzymywanych wcześniej przez partnera, z którym porozumienie zostało rozwiązane.

Najlepiej smakuje podsmażony na oliwie z czosnkiem. ;-P

Czytałem to i nie ma żadnych informacji. Czy to jest podmiot zależny od NASK? Czy to jakiś NASKowy potwór?

 

I co z domenami, których abonentem jest NASK a registratorem viNASK?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytałem to i nie ma żadnych informacji. Czy to jest podmiot zależny od NASK? Czy to jakiś NASKowy potwór?

 

Z tego można chyba wnioskować, że viNASK jest tożsamy z NASK.

 

I co z domenami, których abonentem jest NASK a registratorem viNASK?

 

A takiego czegoś jeszcze nie widziałem. No ale – co z nimi ma być? ;)

 

Może niech NASK się wypowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego można chyba wnioskować, że viNASK jest tożsamy z NASK.

A takiego czegoś jeszcze nie widziałem. No ale – co z nimi ma być? ;)

 

Może niech NASK się wypowie.

To też czytałem. I to są jedyne informacje w necie. Uważam, że takie dane powinny być upublicznione. Nie rozumiem też tej sytuacji, że NASK jest właścicielem i rejestratorem jednocześnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vinask jest tymczasowy:

 

14. Jeżeli NASK rozwiąże porozumienie o współpracy w zakresie Obsługi Administracyjnej i Technicznej z Partnerem, któremu Abonent udzielił zgody, o której mowa w punkcie 12, Abonent składa, w formie i terminie określonych przez NASK, oświadczenie, co do dalszego obowiązywania Umowy. Niezłożenie oświadczenia w formie lub terminie określonych przez NASK, powoduje rozwiązanie Umowy z upływem tego terminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem też tej sytuacji, że NASK jest właścicielem i rejestratorem jednocześnie.

 

A dlaczego nie? Znaczy NASK powinien rejestrowac domeny dla siebie u swoich Partnerow? ;-)

 

Panslavista

Share this post


Link to post
Share on other sites
vinask jest tymczasowy:

thx, a wiesz jakie są te terminy określone przez NASK??

A dlaczego nie? Znaczy NASK powinien rejestrowac domeny dla siebie u swoich Partnerow? ;-)

 

Panslavista

Na pewno nie powinien rejestrować w przypadku gdy domena była już na rynku i ma wartość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, nie mialem do czynienia z taka sytuacja. Podejrzewam jednak, ze standardowo 14 dni od chwili doreczenia pisma z NASK. Postaram sie czegos wiecej dowiedziec w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×