Jump to content
marismo

az.pl promocja transfer zwracają 6 zł

Recommended Posts

Czy ktoś wyjaśni o co chodzi z tą promocją? Czy oznacza to, że transferuję do az.pl to oddają 6 zł na panel, przedłużam ją to dają na panel kolejne 6 zł? Czyli dostaję na panel 12 zł na np. przedłużanie, a ile zapłacę za przedłużenie w AZ, innymi słowy czy jest to bardziej opłacalne niż np. w dropped, gdzie przedłużenie to 50 zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś wyjaśni o co chodzi z tą promocją? Czy oznacza to, że transferuję do az.pl to oddają 6 zł na panel, przedłużam ją to dają na panel kolejne 6 zł? Czyli dostaję na panel 12 zł na np. przedłużanie, a ile zapłacę za przedłużenie w AZ, innymi słowy czy jest to bardziej opłacalne niż np. w dropped, gdzie przedłużenie to 50 zł?

Ja to zrozumiałem tak:

przeniesienie domeny do AZ + przedłużenie u nich do 15 maja = 12 zł

Nie wiem tylko według jakiego cennika przedłużenia - bo jeśli wg. standardowego - to data tam jest nieaktualna (jest 2010 rok)

Było by to bardzo korzystne.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
5. Warunkiem zasilenia konta w Panelu Klienta jest dokonanie transferów domen do AZ.pl oraz ich odnowienie w czasie trwania promocji tj. od dnia 15 marca 2011 roku do 15 maja 2011 roku (do końca dnia). Za przetransferowanie i odnowienie domeny Panel, w którym to nastąpiło, zostanie zasilony kwotą 12 zł brutto za jedną domenę.

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_229.html

 

a tu masz cennik...

 

http://www.az.pl/domeny-cennik-domen-az.pl.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Policzyłem i wychodzi, że się raczej nie opłaca w to bawić. Bo za pierwsze przedłużenie płacisz 55,35 brutto (dla porównania dropped 50 zł) i dostajemy za to 12 zł na panel. Zatem za drugą domenę płacimy 55,35-12=43,35. Za trzecią też 43,43 i tak dalej. Jak ktoś ma 1-2 domeny do przeniesienia to bez sensu. Jak ktoś ma kilkadziesiąt to sobie znajdzie lepszą opcję niż przedłużenie za 43 zł.

Jak ma ktoś parę domen to lepiej mu wyjdzie by ktoś z rodziny czy znajomy założył opcję na domenę i ją odnowił na swoim panelu. Tylko jedyne co mnie wkurza, że na większość moich domen opcje zakładane są natychmiast jak tylko stara opcja wygaśnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×