Jump to content
NASK

Rabaty dla Partnerów NASK w 2008

Recommended Posts

Witam.

 

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2008 roku NASK oferować będzie swoim Partnerom rabat w wysokości 95% dla nowych jednorocznych rejestracji domen.

Po uwzglednieniu rabatu, cena rejestracji (dla Partnera) za domene .pl wyniesie 10 PLN/netto, domeny funkcjonalne 7.50 PLN/netto a regionalne 2.50 PLN/netto.

 

 

Pozdrawiam,

 

Grzesiek Bujnowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj czuje, ze sajgon sie zrobi z przejmowaniem i rejestrowaniem domen, przed nami ciezki rok;/ przedluzenie 100zl rejestracja 10 :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko ze nie spadnie cena przedluzenia :lol:

 

Oj czuje, ze sajgon sie zrobi z przejmowaniem i rejestrowaniem domen, przed nami ciezki rok;/ przedluzenie 100zl rejestracja 10 :|

 

av-2.jpg2903925_1.jpg

 

 

Kurdę będą mi się mylić Wasze awatary :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 1 stycznia do 31 grudnia 2008 roku NASK oferować będzie swoim Partnerom rabat w wysokości 95% dla nowych jednorocznych rejestracji domen.

Po uwzglednieniu rabatu, cena rejestracji (dla Partnera) za domene .pl wyniesie 10 PLN/netto, domeny funkcjonalne 7.50 PLN/netto a regionalne 2.50 PLN/netto.

 

Świetna wiadomość! Może w końcu Polska nadgoni dystans do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów z tanimi domenami. Tylko, no właśnie, czekamy na obniżenie cen za przedłużenie (20-25 zł netto to byłoby to). :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Szkoda tylko ze nie spadnie cena przedluzenia :lol:
Świetna wiadomość! Może w końcu Polska nadgoni dystans do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów z tanimi domenami. Tylko, no właśnie, czekamy na obniżenie cen za przedłużenie (20-25 zł netto to byłoby to). :-)

Właśnie, ceny przedłużeń są moim zdaniem tutaj bardzo ważnym punktem. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za ten rabat :D Może dzięki niemu dojdzie w następnym roku do wyraźnie większej ilości domen .pl, przez co w 2009 r. będzie można znacznie obniżyć cenę przedłużeń :D A może i wcześniej :D

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to teraz czekamy na rozsadne ceny, czyli przynajmniej rejestracja .pl 5-10 PLN w promocji, 30 PLN poza promocja, przedluzenie max 60 PLN...

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ja dobrze widze? Promocja na caly rok? :lol:

 

Też to trzy razy przeczytałem zanim uwierzyłem. W końcu zmierzamy ku normalności. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb kiedy zostaniesz rejestratorem? Może tak od Nowego Roku? Chętnie bym zmienił rejestratora wraz z początkiem promocji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb kiedy zostaniesz rejestratorem? Może tak od Nowego Roku? Chętnie bym zmienił rejestratora wraz z początkiem promocji :lol:

 

Może nawet wcześniej, zależy jak pójdą testy. ;-)

Na razie nie mam czasu się tym zająć. :-( Realny jest pierwszy kwartał 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna wiadomość! gdyby odnowienia kosztowały do 60zł byłoby już w ogóle szatańsko!

 

bedzie jeszcze jakas swiateczna promocja w 2007? :lol: co roku chyba sa o ile sie nie myle...

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetna wiadomość! gdyby odnowienia kosztowały do 60zł byłoby już w ogóle szatańsko!

 

No przecież odnowienia kosztują 60 zł (plus VAT, plus marża rejestratorów)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
niejasno sie wyraziłem, miałem na myśli ceny u rejestratorów :lol:

 

To jest tylko w niewielkim stopniu zależne od NASK. Np. teraz ceny rejestracji domeny.pl wynoszą od 39 zł netto (az, jest gdzieś taniej?), przez 70 netto/brutto (dropped) do 770 zł netto (netnames). Odnowienia od 62-63 zł netto (ktoś gdzieś coś reklamował, może 2be?), przez ~100 zł netto (większość rejestratorów, w tym najwięksi) do 270 zł netto (netnames). Jeśli (nie, będę optymistą – kiedy) ceny odnowień NASK spadną (poziom 20-25 zł netto byłby moim zdaniem optymalny; a 50 zł netto powinno być absolutną górną granicą), cenniki większości rejestratorów i tak się nie zmienią lub zmienią nieznacznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest tylko w niewielkim stopniu zależne od NASK. Np. teraz ceny rejestracji domeny.pl wynoszą od 39 zł netto (az, jest gdzieś taniej?), przez 70 netto/brutto (dropped) do 770 zł netto (netnames). Odnowienia od 62-63 zł netto (ktoś gdzieś coś reklamował, może 2be?) do 270 zł netto (netnames). Jeśli (nie, będę optymistą – kiedy) ceny odnowień NASK spadną (poziom 20-25 zł netto byłby moim zdaniem optymalny; a 50 zł netto powinno być absolutną górną granicą), cenniki większości rejestratorów i tak się nie zmienią lub zmienią nieznacznie.

Czyli wiadomo kto nabywa największą kapuchę.. Rejestratorzy (Partnerzy NASK) Prawdopodobnie gdyby chociaż jeden rejestrator przyzwoicie obniżył ceny w ramach promocji NASK na 2008 rok, pewnie reszta zrobiłaby podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz pytanie ile będzie to samo kosztować u rejestratorów? 25 zł?

Wstępnie planuję 20 zł (marża 10 zł czyli taka sama jak obecnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wstępnie planuję 20 zł (marża 10 zł czyli taka sama jak obecnie).

 

Czyli przechwycenie 30? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli przechwycenie 30? :-)

 

 

troszke mi sie chce wierzyc w takie ceny....ale sprawdzialem w kalendarzu.....i do 1 kwietnia daleko......

 

wiec to super wiadomosc, jeszcze tylko odnowienia nizsze przydalby sie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×