Jump to content
promedica

Cewniki.pl

Recommended Posts

Pojawiła się oferta z Francji 250 euro

O ile mnie moje zdolności szpiegowskie nie zawodzą pochodzi stąd http://www.balt.fr/ mają też firmę w Polsce http://balton.pl/

Moim zdaniem trochę mało oferują ;)

Jaka jest Wasza opinia?

Czy może to ja przeceniam wartość tej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wszystko zależy od tego, jaki masz plan odnośnie tej domeny. Jeżeli jesteś w stanie trzymać ją jeszcze długo i czekać na klienta, który da więcej, to czekaj. Jak chcesz mieć ruch w interesie to sprzedaj. Cena moim zdaniem jest uczciwa. Przyznasz, że nie ma wielu potencjalnych KK na tę domenę? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem cena jest ok. Klient na taką domenę może się szybko nie znaleźć. Możesz ewentualnie lekko ponegocjować. Podejrzewam, że 100 euro więcej nie zrobi na nich wielkiego wrażenia. To zależy jakie miałeś do niej plany, ale ja bym sprzedał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpisz im 1 k eu. do negocjacji. Na pewno dadzą więcej niż 250.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak są zainteresowani to znaczy, że są też zdecydowani na zakup. 250 oiro dla micro/małej firmy to żadne pieniądze na promocję, a co dopiero na firmę z Francji, o ugruntowanej pozycji i 30 letniej tradycji produkcji przemysłowej, prawdopodobnie działalność bazuje na wieloletnich umowach na dostawy osprzętu. Targować się i doić ile wlezie! ;)

 

1980 - produkcja prowadników stalowych do introduktorów

1982 - produkcja kateterów epiduralnych

1985 - produkcja igieł do hemodializy

1987 - produkcja kateterów do angiografii

1988 - produkcja kateterów do dializy

1990 - produkcja kateterów do embolektomii

1993 - produkcja kateterów urologicznych

1995 - produkcja kateterów do kaniulacji

1997 - koncesja na produkcję materiału medycznego

1997 - certyfikat ISO 9001

1999 - certyfikat EC Design-Examination Certificate

1999 - europejski znak bezpieczeństwa produktów medycznych CE zgodny z wcześniejszą certyfikacją firmy według EC Design-Examination Certificate

2000 - produkcja kateterów do angioplastyki wieńcowej i obwodowej

2002 - produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych

2003 - produkcja stentów samorozprężalnych

2004 - produkcja stentów do naczyń nerkowych

2005 - produkcja stentów kobaltowo – chromowych

2005 - produkcja stentów samorozprężalnych do tchawicy i przełyku

2005 - produkcja stentów z paclitaxelem

Edited by Fikolki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak są zainteresowani to znaczy, że są też zdecydowani na zakup. 250 oiro dla micro/małej firmy to żadne pieniądze na promocję, a co dopiero na firmę z Francji, o ugruntowanej pozycji i 30 letniej tradycji produkcji przemysłowej, prawdopodobnie działalność bazuje na wieloletnich umowach na dostawy osprzętu. Targować się i doić ile wlezie! ;)

 

No może i warto, ale trochę mnie takie praktyki rażą:

 

- Dzień dobry, chciałbym kupić to mieszkanie

- Chwila chwila, muszę zobaczyć jakim samochodem Pan przyjechał, żeby zrobić wycenę ...

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No może i warto, ale trochę mnie takie praktyki rażą:

- Dzień dobry, chciałbym kupić to mieszkanie

- Chwila chwila, muszę zobaczyć jakim samochodem Pan przyjechał, żeby zrobić wycenę ...

;)

jest wym cos nie fair, ale inaczej to wszytko by schodziło za smieszne 100-200

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
No może i warto, ale trochę mnie takie praktyki rażą:

 

- Dzień dobry, chciałbym kupić to mieszkanie

- Chwila chwila, muszę zobaczyć jakim samochodem Pan przyjechał, żeby zrobić wycenę ...

 

;)

 

Jak nie pasuje, mogą mieszkać pod inną domeną :P Tak czy inaczej jeśli sprzedajesz domenę to najpierw chcesz się dowiedzieć najpierw kto jest zainteresowany zakupem i jaką kwotę może przełknąć. Chyba na tym polega ten biznes... :P

 

Dokładnie przyjrzałem się temu baltonowi i jeśli faktycznie istnieją od 30 lat i zajmują się produkcją na dużą skalę na potrzeby służb medycznych to się wszystko to odbywa na zasadzie wieloletnich przetargów i za grubą kasę. Doić! :P

 

A przede wszystkim spróbować się skontaktować z możliwie najwyżej postawioną osobą w firmie, bo prawdopodobnie miałeś kontakt z osobą odpowiedzialną za promocję, a przy okazji cięcie kosztów...

 

Pozdr.

Edited by Fikolki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojawiła się oferta z Francji 250 euro

O ile mnie moje zdolności szpiegowskie nie zawodzą pochodzi stąd http://www.balt.fr/ mają też firmę w Polsce http://balton.pl/

Moim zdaniem trochę mało oferują ;)

Jaka jest Wasza opinia?

Czy może to ja przeceniam wartość tej domeny?

 

Ja bym zaproponował 1k euro, gdybym był na Twoim miejscu. Domena konkretna dla firmy, która zajmuje się produkcją tego rodzaju sprzętu medycznego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem zamiar napisać, że branża medyczna to ogromne pieniądze i że tysiąc euro to dla nich tyle co nic… ale widzę, że francuskie odpowiedniki nawet nie są zarejestrowane.

 

Może napisz, że miałeś w planach zrobić tam serwis informacyjny o różnych producentach cewników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No może i warto, ale trochę mnie takie praktyki rażą:

 

- Dzień dobry, chciałbym kupić to mieszkanie

- Chwila chwila, muszę zobaczyć jakim samochodem Pan przyjechał, żeby zrobić wycenę ...

 

;)

Mi też.

Domena ma wartość (albo nie) - i nie ważne, kto pyta.

 

Dla mnie 1k EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że przynajmniej nie proponują psich pieniędzy. ja jednak bym zaczął od 2,5 k EUR. Na pewno sie spotkacie gdzieś pomiedzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja jednak bym zaczął od 2,5 k EUR. Na pewno sie spotkacie gdzieś pomiedzy.

jesli klient jest takiego kalibru to te 2,5k EUR nie bedzie problemem, nawet jesli bedziecie sie targowac i troche zejdziesz z ceny to bedzie b.dobrze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×