Jump to content
Andro

Lista poważnych inwestorów

Recommended Posts

Po przeczytaniu tematu widelec.pl, widzę, że można stworzyć temat o inwestorach na rynku domen wraz z podaniem ich flagowych domen lub znanych powszechnie zakupów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po przeczytaniu tematu widelec.pl, widzę, że można stworzyć temat o inwestorach na rynku domen wraz z podaniem ich flagowych domen lub znanych powszechnie zakupów.

 

Kampanię „Niech nas zobaczą” uważam za otwartą! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy temat. Będę go bacznie śledził i mam nadzieje, że gdy będę miał konkretnych inwestorów, to ich tu umieszczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że gdybym wymienił tu kilka firm ich własciciele nie byli by zadowoleni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Agora

 

 

Ja naliczylem nastepujace serwisy Agory

 

limetka.pl

infomuzyka.pl

technoblog.pl

ciacha.net

plotek.pl

groszki.pl

bryla.pl

popcorner.pl

widelec.pl

londek.pl

wrocek.pl

dwukropek.pl

kotek.pl

manageria.pl

 

sport.pl

zczuba.pl

gazetapraca.pl

gazetadom.pl

komunikaty.pl

edziecko.pl

alert24.pl

blogfrog.pl

gazeta.pl

gazetawyborcza.pl

wiadomek.pl - przekierowanie na gazeta.pl

blox.pl

agora.pl

metropraca.pl

aaaby.pl

ams.com.pl

gwar.pl

--------

moto.pl

emetro.pl

g.pl

notsobigbrother.pl

tivi.pl

tuba.fm

gamecorner.pl

kupujprezenty.pl

pobandzie.pl

pracawsprzedazy.pl

 

EDIT: dorzucilem kolejne serwisy Agory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet Group S.A.

 

pino.pl

ithink.pl

blogi.pl

patrz.pl

osobie.pl

prv.pl

moblo.pl

spis.pl

xoxo.pl

linkologia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że gdybym wymienił tu kilka firm ich własciciele nie byli by zadowoleni.

No to co? Przecież we whois i tak ich dane są widoczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie jest popatrzeć, że nawet Agora ma ninje. To świadczy o tym, że domena domeną, a naprawdę liczy się serwis na niej postawiony. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe, a które byś wyróżnił na plus, a które na minus

 

ps. wg mnie ocena wartości domeny, to kwestia bardzo emocjonalna i indywidualna, ale liczy się fakt, by jak największa liczba osób kupiło "to", jak z reklamą, poza tym im mocniejszy portal, tym piękniejsza domena, jak z posagiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe, a które byś wyróżnił na plus, a które na minus

 

 

Obsrtawiam, że taka np. zczuba.pl cieszyłaby się w dziale wyceny czy na allegro takim samym powodzeniem jak np. szokwtrampkach.pl. ;-)

 

Inne z kategorii reg fee:

ciacha.net

bryla.pl

moblo.pl

popcorner.pl

alert24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inne z kategorii reg fee:

...

alert24.pl

 

 

Nie zgadzam sie...zobacz sobie, czym jest alert24.pl i wtedy napisz tutaj, jaka domena twoim zdaniem bylaby najwlasciwsza na tego typu serwis. Ta domena jest moim zdaniem po prostu "premium domain" na taki serwis...no, moze jeszcze tylko alert.pl ustepuje. Pewnie bys wybral na taki serwis domene o nazwie www.przeslijjaknajszybciejwiadomosc24.pl, tak? A slowo ALERT jest od dawna przyjete i wiadomo co oznacza. 24 tylko podkresla, ze chodzi o ciagla gotowosc. "bycie w pogotowiu 24h" -takiej wiadomosci nie wyrazi zadna inna domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zgadzam sie...zobacz sobie, czym jest alert24.pl i wtedy napisz tutaj, jaka domena twoim zdaniem bylaby najwlasciwsza na tego typu serwis. Ta domena jest moim zdaniem po prostu "premium domain" na taki serwis...no, moze jeszcze tylko alert.pl ustepuje. Pewnie bys wybral na taki serwis domene o nazwie www.przeslijjaknajszybciejwiadomosc24.pl, tak? A slowo ALERT jest od dawna przyjete i wiadomo co oznacza. 24 tylko podkresla, ze chodzi o ciagla gotowosc. "bycie w pogotowiu 24h" -takiej wiadomosci nie wyrazi zadna inna domena.

 

sygnaly.pl byłaby lepsza. ;-)

 

Nie oceniałem serwisów, oceniałem domeny. Miałem jeszcze napisać które mi się podobają:

 

dwukropek.pl – nie mogłem przeboleć, że mi ją kiedyś zwinęli sprzed nosa, więc pocieszyłem się rejestracją myslnik.pl ;-)

groszki.pl

plotek.pl

komunikaty.pl

 

To są porządne domeny do budowy serwisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę dziewny temat, o to chodziło autorowi? O wy listowanie firm posiadających sporo serwisów dobre domeny?

o2.pl ma sporo domen, ale w moim przypadku polegli przy kwocie 10k za domene - są poważni ?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa bardzo powazni jako firma i na pewno nie polegli, bo ich polityka co do domen jest inna i w moim mniemaniu w 100% sluszna.

Na glowe nie upadli zeby kupowac nindze w stylu np. nawigacja-satelitarna za pare K.

Ale wiecej nie mam zamiaru pisac na ten temat, z sobie tylko wiadomych powodow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
o2.pl ma sporo domen, ale w moim przypadku polegli przy kwocie 10k za domene - są poważni ?:P

Polskim firmom trudno opchnąć domeny wysoko. Zupełnie odwrotne doświadczenia mam z firmami zagranicznymi (nawet prowadzonymi przez Polaków).

 

Co do o2.pl i domen - mam dobre zdanie. Bardzo interesowała mnie jedna domena, która posiadają, a nie używają jej. Napisałem krótkiego maila z pytaniem czy możemy porozmawiać o jej sprzedaży - kilka godzin później odpisali, że domena w żadnym wypadku nie jest na sprzedaż. Szybko i konkretnie, zdecydowanie lepiej od kilku domeniarzy, którzy na taki mail nie raczą odpowiedzieć. Co prawda jestem świadom dlaczego - jakiś rok temu napisał do mnie ktoś kto wydawał się bardzo konkretny. Zainteresowany był domeną wartą min. 30k. Na jego ofertę, która opiewała na zawrotną sumę 100zł (słownie: sto złotych) nie wiedziałem czy mam się smiać czy płakać. Ja rozumiem, że niektórzy chcą kupić tanio jakąś dobrą domenę oferując kilka tysięcy, ale człowiek oferujący 100zł za domenę, która wtedy tyle kosztowała rocznie bez promocji i zniżek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od o2.pl nie kupisz zadnej domeny w ciagu powiedzmy 10 lat.

 

Pisalem wyzej, ze maja jasno okreslona polityke z domenami :P . A napisz do Onetu, WP czy innych - nawet nie odpisza. Podejscie do klienta - bezscenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o2

 

o2.pl

tlen.pl

tlenofon.pl

kafeteria.pl

 

autokrata.pl

kurnik.pl

egoisci.pl

lansik.pl

luxlux.pl

pudelek.pl

snobka.pl

gametv.pl

wrzuta.pl

dzis.tv

smog.pl

popsex.pl

radar.pl

grymix.pl

pardon.pl

kaprysy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

autokrata.com.pl

buziaki.pl

citysmog.pl

dobramama.pl

dobrytata.pl

fejm.pl

forbaby.pl

frag.pl

go2.com.pl

go2.pl

hotelfrag.pl

jabber.pl

kumple.pl

królestwo.pl

lemontv.pl

mediaone.pl

o2.com.pl

policzek.pl

poncz.pl

pudelek.com.pl

snobka.com.pl

sportfan.pl

tlen.com.pl

tlendostep.pl

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% tych domen nigdy bym nie zarejestrowal.

 

w tym przypadku o wartosci domeny decyduje serwis, ktory na niej dziala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proste, mając odpowiednią ilość $ i dobry pomysł, z najgorszej nindży można zrobić super domenę...

Najlepszy dowód to google.com :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×