Jump to content
Sign in to follow this  
Jaca869

sprzedam 20$ po dobrym kursie

Recommended Posts

Witam

 

Jako, że otrzymałem w końcu pierwszą wypłatę z namedrive, cale 22$ :) trzeba to jakos zamienic na złotówki (a potem na piwo) ;) Jakby ktoś chcial dolary za zlotowki, to prosze o kontakt na PW.

 

pzdr, Jacek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Jako, że otrzymałem w końcu pierwszą wypłatę z namedrive, cale 22$ :) trzeba to jakos zamienic na złotówki (a potem na piwo) :P Jakby ktoś chcial dolary za zlotowki, to prosze o kontakt na PW.

 

pzdr, Jacek

 

 

hmm a po jakim kursie dokładnie chciałbyś dokonać wymiany ? ;)

 

PW poszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm a kolega to sobie sam nie potrafi przelać na swoje konto? :)

(Z paypal jest to usługa za free)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedzialem ze jest taka opcja hehe ;) no trudno, nast razem bede juz wiedzial... wlasnie rozmawiam z pewnym uzytkownikiem, ktory potrzebuje troche dolarow na paypal, takze na to samo wyjdzie pewnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i zostałem oszukany :);) ;)

 

UWAGA - użytkownik AdrianM to oszust, jego email: damiankornacki@o2.pl, gg: 10139474

 

Bardzo proszę adminitrację forum o podanie IP tego człowieka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie jestem żadnym oszustem.... a podany przez ciebie email nie jest mój...

 

 

Pomijam fakt że kontaktowałeś się ze mną tylko przez PM a nie email.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania odnośnie rzekomego oszustwa zapraszam pod telefon 512604850.

 

Jestem uczciwym użytkownikiem tego forum o czym świadczą liczne przeprowadzone tu przeze mnie transakcje.

A ciebie Jaca869 prosiłbym na przyszłość o sprawdzenie najpierw do kogo wysyłasz pieniądze przed oskarżaniem niewinnych osób.

 

Sprawdź nazwisko osoby do której przelałeś pieniądze a potem możesz się spytać osób z którymi przeprowadzałem transakcje o moje dane osobowe jak np użytkownik smut który ostatnio zakupił u mnie kupony Adwords

 

Najwyraźniej osoba wspomniana wyżej podszywa się pod użytkowników forum w celu wyłudzenia pieniędzy.

 

 

jak już wielokrotnie wspomniałem KONTATKUJCIE SIĘ WYŁĄCZENIE PRZEZ FORUM A NIE GG CZY EMAIL.

 

 

Czekam żebyś wyjaśnił sprawę bo w tej chwili przedstawiłeś mnie jako oszusta co wpływa na moją reputację na tym forum.

 

 

--------------------

 

Wątek dalej kontynuowany pod adresem:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=48985...mp;#entry312671

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jestem żadnym oszustem.... a podany przez ciebie email nie jest mój...

 

 

Pomijam fakt że kontaktowałeś się ze mną tylko przez PM a nie email.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania odnośnie rzekomego oszustwa zapraszam pod telefon 512604850.

 

nie wierzcie temu kolesiowi!!! dane, które podał Jaca869 zgadzają się z danymi oszusta! ten koleś używa kilku nazwisk (Damian Kornacki, Witold Matczak, Konrad Krakowicki) oczywiście wszystkie fałszywe. używa także kilku adresów email: damiankornacki@o2.pl, konrad_krakowiak@wp.pl, royalking1@o2.pl. numer gg który podał Jaca też się zgadza - wpiszcie sobie ten numer w google to znajdziecie wątki na kilku forach, gdzie oszukał wiele osób!

IP tego kolesia: 83.13.184.2

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wierzcie temu kolesiowi!!! dane, które podał Jaca869 zgadzają się z danymi oszusta! ten koleś używa kilku nazwisk (Damian Kornacki, Witold Matczak, Konrad Krakowicki) oczywiście wszystkie fałszywe. używa także kilku adresów email: damiankornacki@o2.pl, konrad_krakowiak@wp.pl, royalking1@o2.pl. numer gg który podał Jaca też się zgadza - wpiszcie sobie ten numer w google to znajdziecie wątki na kilku forach, gdzie oszukał wiele osób!

IP tego kolesia: 83.13.184.2

 

 

Czy ty czytasz co sam piszesz?

 

żadne z emaili, nicków czy numerów gg ktore podałeś nie należą do mnie. A co najważniejsze numer IP: 83.13.184.2 również nie należy do mnie... i tu prośba do administracji żeby potwierdziła moje słowa sprawdzając logi gdyż posiadam stały adres IP i tylko z niego loguje się na forum a nie jest to ten podany przez ciebie...

 

Jakbyś trochę pomyślał to byś zrozumiał że dane podane Jaca869 zgadzają się z danym oszusta bo takimi się właśnie posługiwała osoba która się za mnie podawała.

 

Opanuj się proszę.

 

 

I przestań dopisywać do tego tematu a zacznij pisać w nowym:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=48985...t=0#entry312660

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×