Jump to content
DD

Czy planujesz swój udział w MeetDomainers 2010?

Czy wybierasz się na MeetDomainers 2010?  

108 members have voted

  1. 1. Czy wybierasz się na MeetDomainers 2010?

    • TAK
      27
    • NIE
      20
    • Jeszcze nie wiem, ale raczej NIE
      25
    • Jeszcze nie wiem, ale raczej TAK
      36


Recommended Posts

Pomyślałem, że zanim coś ogłoszę na temat spotkania MeetDomainers w tym roku, warto Was spytać, czy w ogóle takie spotkanie jest potrzebne :blink: Szkoda pracy i wysiłku jak potem nikt nie będzie chciał przyjechać :)

 

Spotkanie odbędzie się na początku września 2010 w weekend (ewentualnie + piątek wieczór).

 

Zapraszam do sondy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja na bank przyjadę, ale myślę, że dużo będzie zależało od lokalizacji i ceny.

Lokalizacja: Polska :blink: Będzie zapewniona dobry dojazd / dolot również z zagranicy.

 

Ceny będą podobne do zeszłorocznych. Sporo w tym względzie zależy od sponsorów.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Zależy od tego, jakie będą wykłady i czego będę się mógł nauczyć. Jeżeli będzie dużo na temat prawa, to chętnie przyjadę. W innym przypadku wątpię, czy będę mógł wynieść wiele z takiej konferencji. Socializing mi się już znudził, a z tego co kojarzę to licytować na aukcji można też online.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy od tego, jakie będą wykłady i czego będę się mógł nauczyć. Jeżeli będzie dużo na temat prawa, to chętnie przyjadę. W innym przypadku wątpię, czy będę mógł wynieść wiele z takiej konferencji. Socializing mi się już znudził, a z tego co kojarzę to licytować na aukcji można też online.

Prawo będzie na pewno, bo to zawsze gorący temat i wiedza z tego zakresu jest bardzo potrzebna.

 

Na zeszłym MD nie udało się zorganizować sesji poświęconej zakładaniu i prowadzeniu firmy - również poza Polską, więc tym razem na pewno taka sesja już będzie. Jest wystarczająco dużo czasu, żeby ją zorganizować.

 

Ale będzie też czas na networking (ten zorganizowany i ten "luźny"), bo moim zdaniem to bardzo ważne.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Sopot, przewijał się na forum, to myślę, że warto w Sheratonie. Bardzo fajna lokalizacja, bardzo dobra obsługa i warunki przyzwoite.

Jeśli będzie nie w sezonie, to przypuszczam, że będzie można wynegocjować dobrą cenę.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też bardzo chętnie przylecę, oby tylko nie 11-tego września (będę wtedy w Polsce na weselu)!

 

Daniel im szybciej będzie znana data tym szybciej będzie można zaplanować termin (w moim przypadku kupić bilet).

 

Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites
who cares? :blink:

Ja nie powiem co zaznaczylem bo ot sie zrobi.

A ty nie robisz OT?

 

W tym roku chciałbym się wybrać na MeetDomainers, jednak wiele zależy od tego w jakim mieście i kiedy odbędzie się ta konferencja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezależnie od lokalizacji postaram się być.

I takie odpowiedzi lubię :blink:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pierwszego i drugiego meetdomainers wróciłem usatysfakcjonowany i mile zaskoczony coraz lepsza organizacja i bardzo miłą atmosferą .

Więc na kolejnym już trzecim również będę .

Życzę powodzenia i wytrwałości w organizacji .

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy od tego, jakie będą wykłady i czego będę się mógł nauczyć.

Ja z kolei byłem bardziej zadowolony z rozmów zakulisowych niż z oficjalnych wykładów.

Także z osobami, które na forum bardzo rzadko lub wcale się nie wypowiadają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z kolei byłem bardziej zadowolony z rozmów zakulisowych niż z oficjalnych wykładów.

Także z osobami, które na forum bardzo rzadko lub wcale się nie wypowiadają.

 

:blink:

 

taka prawda , nie tylko owocne i miłe rozmowy były prowadzone w ciągu dnia ale również na super z organizowanych imprezach wieczornych .

Tak trzymać ... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ceny będą podobne do zeszłorocznych. Sporo w tym względzie zależy od sponsorów.

Nie zapomnij o partnerach medialnych. Uważam, że najważniejsze aby były telewizja, radio i prasa. Musimy wyjść poza internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zapomnij o partnerach medialnych. Uważam, że najważniejsze aby były telewizja, radio i prasa. Musimy wyjść poza internet.

Wiesz - jak zaprosimy Dodę jako prelegenta, to może przyjadą :blink: TV to już powoli przeżytek i mam wrażenie, że target dla rynku domen nie ogląda już TV (właściciele firm raczej nie mają na to czasu). Ale masz rację, że trzeba tematem mediów się odpowiednio zająć.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz - jak zaprosimy Dodę jako prelegenta, to może przyjadą :blink: TV to już powoli przeżytek i mam wrażenie, że target dla rynku domen nie ogląda już TV (właściciele firm raczej nie mają na to czasu). Ale masz rację, że trzeba tematem mediów się odpowiednio zająć.

 

DD

 

 

...oglądają programy adresowane dla nich np: tvn cnbc biznes - dlatego dobrze byłoby do nich uderzyć - może chcieliby zostać patronem medialnym.

 

Co do mojej obecności to chciałbym się pojawić i poznać kolegów osobiście - jakieś piwko wypić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczyłem raczej TAK, ale wszystko zależy od miejsca... Zaakceptuję Poznań, Łódź, Katowice, ale jak to będzie gdzieś na Pomorzu to się mocno zastanowię...

Share this post


Link to post
Share on other sites
TV to już powoli przeżytek i mam wrażenie, że target dla rynku domen nie ogląda już TV (właściciele firm raczej nie mają na to czasu).

DD

TVN CNBC Biznes też?

 

Przecież oni tam non stop mają gości, ekspertów, inwestorów itp. Jeśli wydarzeniu nada się odpowiednią rangę, "sprzeda je" jako największą w Europie Środkowej konferencję inwestorów domenowych to nie tylko przyjadą na MD ale też zaproszą Cię do studia żebyś przybliżył widzom rynek inwestycji domenowych w Polsce, Europie i świecie. Wielokrotnie porównujemy rynek domen do rynku np. nieruchomości itp. więc należałoby wejść "na salony" z takim właśnie przekazem. Przecież największe sprzedaże domen w Polsce i na świecie potrafią rozpalać zmysły również dziennikarzy. MD ma wszelkie szanse w oczach mediów by być postrzeganą jako największą i reprezentatywną konferencją w Polsce. Taki właśnie wizerunek jest potrzebny.

 

Wszystkim nam zależy aby nasze domeny kupowali klienci końcowi. Póki co, telewizja ma największą siłę oddziaływania i dla popularyzacji rynku wtórnego wśród przedsiębiorców, którzy jeszcze się z nim nie zetknęli, jest ona bardzo wartościowym medium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×