Jump to content
domenyIDN

A ja się pożegnam

Recommended Posts

Ja jako Anglik żegnam forum, wiem że nie będziecie tęstnili.

Ale żegnam, nie będę już przeszkadzał.

Było miło, fajnie i przyjemnie.

Było miło, ale nie przy tej Administracji króra ma wiele za uszami. (w tematach oczywiście).

 

Anglik vel domenyIDN.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów (które już są)

 

Pieprzony Angol.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to niespodzianka. Nie miałem pojęcia, że Angik jest w dwóch osobach.

 

Trzymaj się Stary!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie poddawaj się Anglik! Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może dowiemy się dlaczego konto "anglik" jest tak nielubiane ? I za tym razem definitywnie poleciało? - Bo tak to chyba trzeba rozumieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw napisalem duzego posta, ktory mial isc w osobnym temacie, ale skasowalem ....

 

Adminom ku reflekcji ....

Najpierw dajecie przyzwolenie na "opluwanie" Daniela Dryzka, dzieki ktoremu miedzy innymi Wasze forum tak preznie sie rozwija, a ktory nie musi tu przesiadywac, dzielac sie wiedza np. na prywatnym forum eksperckim :)

Nastepnie banujecie Anglika, za specyficzny sposob ekspresji emocji, i ktory notabene jako jedyny stanal w obronie Daniela...

 

Nie odbierzcie tego w sensie negatywnym, bo mam do Was wielka atencje ...

 

Na dzien dzisiejszy zrzucam to na karb Waszego mlodego wieku ;)

 

I pozdrawiam serdecznie,

Luk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie odpiszę nic w tym temacie ponieważ osoba o nicku Anglik pewnie kiedyś przeczyta ten wątek, załozy nowe konto i będzie się wykłócać. Administracja i moderacja ma takie samo zdanie w tej kwestii i go nie zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do widzenia. Szkoda...

Nawiasem mówiąc Misia Uszatka też dawno nie było, a tak prężnie wystartował...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ladne historie Alglik ma 2 konta...

Były lepsze agenty na forum :)

 

Moze powinniescie wprowadzic jakies ograniczenie 1 adres IP, 1 konto na di.pl

Proszę Cię. Mrzonki........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze powinniescie wprowadzic jakies ograniczenie 1 adres IP, 1 konto na di.pl

 

A dlaczego niby mąż, żona, sąsiad i kochanka z klatki obok mają być zmuszeni do korzystania z jednego konta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nastepnie banujecie Anglika, za specyficzny sposob ekspresji emocji, i ktory notabene jako jedyny stanal w obronie Daniela...

Jeżeli rzeczywiście konto Anglika poleciało za jego post w wątku na temat Pana Daniela to nie skomentuję tego bo wtedy też bym pewnie dostał bana. Powiem tylko, że byłem zbulwersowany usunięciem jego wypowiedzi, która jakkolwiek była wulgarna to jednak była jedną z ciekawszych we wspomnianym wątku i trudno mi było się z nią nie zgodzić.

Cóż, Anglik, w zasadzie nie mieliśmy okazji się poznać, ale podoba mi się Twoje podejście do świata. Trzymaj się stary i powodzenia. Mam nadzieję, że powrócisz tu kiedyś incognito. :)

 

EDIT: A w sumie co mi tam, wypowiem się, jeden ban w tą czy w drugą...

Usunięcie konta Anglika to jest k**wa skandal!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skandal?

 

M.in.

- wulgarne wypowiedzi

- 5 kont

- Przez kilka miesięcy 100% ostrzeżeń

- brak szacunku dla innych użytkowników

 

Ostrzegaliśmy go setki razy. Anglik nie respektował regulaminu w żaden sposób. To tyle z mojej strony.

 

PS. konto anglika nie zostało usunięte - zostało zbanowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
- 5 kont

- Przez kilka miesięcy 100% ostrzeżeń

- brak szacunku dla innych użytkowników

Cóż, gdyby konto zostało zbanowane za któryś z tych punktów to pewnie bym się nie czepiał. Wiem, że Anglik nie był święty. Ale bana dostał (tak mi się przynajmniej wydaje) za jedną konkretną wypowiedź. Wiem, że to pewnie była kropla, która przelała czarę, ale tak czy siak niesmak pozostaje. Nie lubię cenzury pod żadną postacią. Rozumiem, że jest ona niezbędna do utrzymania porządku na forum, ale balansujecie na cienkiej granicy. Bo kiedy jeszcze utrzymujecie porządek, a kiedy zaczyna się usuwanie wypowiedzi za konkretne poglądy? Nie jestem zwolennikiem wulgaryzmów, staram się ich nie używać. Ale czasem jedno słowo na 'k' niesie w sobie więcej treści niż kilka normalnych zdań.

Wasze forum, Wy ustalacie zasady, nie mam nic do tego. Ale od czasu do czasu coś mi może się nie podobać i korzystam z mojego konstytucyjnego prawa do wyrażania swoich poglądów (co właśnie zrobiłem w tym i w moim poprzednim poście). To na tyle z mojej strony. Temat jest drażliwy, więc nie będę się w nim więcej wypowiadał.

 

EDIT: Do Adminów: tak jak napisał Luke4U nie odbierajcie moich wypowiedzi jako atak na Was, ale potraktujcie je raczej jako materiał do przemyśleń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie usuwamy wypowiedzi za poglądy - dlatego zostawiliśmy temat "Daniel Dryzek". Jeśli chodzi o cenzurowanie forum to usuwamy posty które łamią regulamin lub dostaniemy w ich sprawie pismo z kancelarii prawnej. Regulamin jest regulaminem, bez niego na forum były by same śmieci, i dlatego się go trzymamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Apze - o nic się nie będę wykłócał.

@Tmi - wiesz dobrze dlaczego zostały założone konta angol, u-boot i romek i też małeś z tego trochę śmiechu, więc nie udawaj teraz nie nie wiesz o co chodziło.

Konto domenyIDN zostało stworzone w pewnym sensie do badań 'naukowych' (że tak to określę) na forum. Nie mam żadnych innych kont i nie mam zamiaru ich zakładac. To konto z którego piszę zostało stworzone na potrzeby tego jednego postu.

Nie będę tu incognito, jak to ktoś określił.

 

@Tmi jak już zostawiacie wątek DD to może wszystkie wypowiedzi (czyt. posty) byście łaskawie zostawiali. Jak pozwalacie na wylewanie kalumni na jedną osobę, to pozwólcie nawet na lekko wulgarne odpowiedzi. Tak w pewnym sensie działają mechanizmy obronne w 'stadzie'. Ktoś atakuje, a ktoś się broni. To takie proste....

 

Pozdrawiam.

Anglik

ps. moje konto chyba zostało zawieszone na zawsze, bo kiedyś przy banach miałem inne komunikaty...ale nie ważne...nie będę pisał pod innymi nickami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymaj się Anglik, masz ciekawe posty i styl. Olej to, że komuś się nie podoba. Trzymaj tak dalej i badz sobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anglik nie respektował regulaminu w żaden sposób. To tyle z mojej strony.

Taaak? A może w temacie antychryst.pl (czy coś takiego), był przestrzegany regulamin? I co sie stało jak na ten temat napisałem? EDIT od ADM.

Podac Ci TMI więcej wątków? To mnie nie banuj to pozwolę sobie zalinkowac :) .

...ale w sumie o co ja sie kłócę?... to nie mój cyrk i nie moje małpy.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że dziwniejszej osoby niż anglik na tym forum nie ma.

Raz rezygnuje później powraca w wielkim stylu:-)

Wypowiada się chyba pod pięcioma nikami(anglik, angol, romek, domenyIDN, anglia1313), sieje zamęt i jeszcze ma obiekcje jak bana dostanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×