Jump to content
Sign in to follow this  
fandomen

POMAGAM

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu na TVN oglądam spot charytatywny fundacji TVN " Nie jesteś sam". Można pomóc wysyłając SMS o treści POMAGAM na nr 7126 , koszt takiego SMSA to 1,22 zł z VAT , więc nikt nie zbiednieje ;) . Ja wysłałem i zachęcam by zrobić to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1,22 zł z VAT

...ale żeby zarabiać na kalekach, sierotach i chorych...

...a potem tłumaczyć się, że prostytucja jest w Polsce nieopodatkowana, bo stawiałoby to państwo w roli sutenera...

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...ale żeby zarabiać na kalekach, sierotach i chorych...

...a potem tłumaczyć się, że prostytucja jest w Polsce nieopodatkowana, bo stawiałoby to państwo w roli sutenera...

Pozdrawiam ;)

 

renek toć to szczytny cel ;) ;)

wczoraj do mych drzwi zapukała Pani, zaczęła od pokazania identyfikatora uśmiechnąłem się, w tej sekundzie dałem jej jakieś 7 zl

Pani nie rozwijała myśli ... poszła

czasami zastanawiam się jaki procent tej kasy trafia tam gdzie ma trafić i czy w ogóle trafia ;)

 

pozdrawiam

szymon

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce są tysiące organizacji pozytku publicznego (do znalezienia na NGO.pl) i naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie tak kurczowo trzymaja się Ochojskiej, Owsiaka, Dymnej czy tej od szpiku (Urszuli Jaworskiej).

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jaki % idzie do operatora

 

Dla mnie to normalne że jakiś tam procent trafia na zorganizowanie całej akcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
i naprawdę nie rozumiem

 

1.Bo są znane, właśnie przez promocje operatorów i TV

2.Bo skoro są znane i pokazują je w TV to ludzie im bardziej zaufają, niż jakimś nieznanym.

 

Po za tym myślę że to też sprawa marketingu i całego zorganizowania, taka WOSP to nie tylko wrzucanie do puszek, to w zasadzie święto narodowe z różnymi rozrywkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to normalne że jakiś tam procent trafia na zorganizowanie całej akcji.

 

faktycznie operator się narobi :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jaki % idzie do operatora

 

Raczej przy akcjach charytatywnych , operator odstępuje od dochodów.

 

Kwestia dogadania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomaganie innym to jeden z jaśniejszych punktów życia człowieka. Mam nadzieję, że pieniądze z takiego sms rzeczywiście pomagają potrzebującym a nie sponsorują cały sztab znudzonych pracowników TVN, którzy dostali taki etat podczas wyścigu szczurów na korporacyjne szczyty.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomaganie innym to jeden z jaśniejszych punktów życia człowieka. Mam nadzieję, że pieniądze z takiego sms rzeczywiście pomagają potrzebującym a nie sponsorują cały sztab znudzonych pracowników TVN, którzy dostali taki etat podczas wyścigu szczurów na korporacyjne szczyty.

Jestem tego samego zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

sms to dobre dla leniuchów ;) i przy okazji nabijanie kasy gangsterom z wiejskiej i wszelkiej maści powiązanym z nimi multikorporacjom ( poprzez VAT ) :ph34r:

ja w miarę możliwości czasowych udzielam się jako wolontariusz w akcjach WWF oraz jako członek TOZ. Miałem ambicje zostać inspektorem ale podjąłem decyzję o opuszczeniu tego ciemnogrodu... mimo to będę ich nadal wspierał materialnie.

Odnośnie PAH pani Ochojskiej - czytałem kiedyś ( nie pamiętam szczegółów ), że odmówiono pomocy potrzebującemu człowiekowi tylko dlatego, że zadeklarował się jako niewierzący.. naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda, krzyż wyrządził więcej zła na świecie niż swastyka..

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
...ale żeby zarabiać na kalekach, sierotach i chorych...

...a potem tłumaczyć się, że prostytucja jest w Polsce nieopodatkowana, bo stawiałoby to państwo w roli sutenera...

Pozdrawiam ;)

Możesz jakos jaśniej napisać o co ci chodzi? Jakoś nie widze zwiazku.

 

sms to dobre dla leniuchów ;) i przy okazji nabijanie kasy gangsterom z wiejskiej i wszelkiej maści powiązanym z nimi multikorporacjom ( poprzez VAT ) :ph34r:

ja w miarę możliwości czasowych udzielam się jako wolontariusz w akcjach WWF oraz jako członek TOZ.

Bez obrazy ale uważam, że to jest jeszcze głupsze niż nabijanie kasy gangsterom z wiejskiej. To jest wspieranie ekoterroryzmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Bez obrazy ale uważam, że to jest jeszcze głupsze niż nabijanie kasy gangsterom z wiejskiej. To jest wspieranie ekoterroryzmu.

nie obrażam się - po prostu nie wiesz, ile czarnej roboty jest do zrobienia, zwłaszcza w TOZ ; a z istnieniem ekoterroryzmu zgadzam się jak najbardziej ... na razie nie widzę na niego recepty..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wysyłam od czasu do czasu :)

Śmieszy mnie to, że niektórzy wszędzie doszukują się spisku, matactwa i obłudy... Operatorzy tacy jak: Era, Heyah. Orange, Plus, Sami Swoi, Pop, Play przekazują cały dochód z połączeń na rzecz chorych dzieci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×