Jump to content
Kangur

TMT.Buyouts’09 Warsaw

Recommended Posts

Wstępnie się wybieram, ale jeszcze nie wiem na 100%.

 

W grupie byłoby weselej ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wstępnie się wybieram, ale jeszcze nie wiem na 100%.

W grupie byłoby weselej ;)

Co prawda nie jestem pewien jaką grupę masz na myśli ;) ale jeśli chcesz tylko porozmawiać z kimś znajomym, to ja wczoraj zarejestrowałem się więc będę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda nie jestem pewien jaką grupę masz na myśli ;) ale jeśli chcesz tylko porozmawiać z kimś znajomym, to ja wczoraj zarejestrowałem się więc będę.

W takim razie mam nadzieję do zobaczenia ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie więcej o tmtevents.pl?

Warto tam być?

 

Raczej wygląda hmm...:

http://www.tmtevents.pl/index.php?konf_id=...;m=4&statix - brak NIP, REGON i inne wymgane dane.

 

Spółka nawet nie jest abonamentem/właścicielem własnej domeny:

whois tmtevents.pl

 

DOMAIN: tmtevents.pl

registrant's handle: nta125477 (INDIVIDUAL)

"Terms of use | Privacy policy" też jeszcze nie ma (albo nie działa)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś wie więcej o tmtevents.pl?

...

Przyznam, że wcześniej nie weryfikowałem ich danych i faktycznie brak podstawowych danych rejestrowych może niepokoić.

Zaproszenie dotarło do mnie z biuletynu rozsyłanego z GL przez Marcina Szeląga.

Moje zaufanie wzbudził m.in. wpis Artura Kurasińskiego oraz informacje zawarte na onet.pl oraz na vagla.pl .

Ten ostatni potwierdza, że ta konferencja doszła do skutku w ub. roku.

Pozostaje mi więc wierzyć, że tacy patroni tej konferencji jak bankier.pl, interia.pl , interaktywnie.com i inni zweryfikowali organizatora tej konferencji dokładnie i nie należy się niepokoić tym, że konferencja nie dojdzie do skutku.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie musicie się niepokoić czy konferencja dojdzie do skutku czy nie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
okazuje się, że jednak będe. Jak ma byc Kangur to zony samej nie puszczę :D

Mi możesz nie ufać ale żeby swojej żonie ? :o

To już piątka z forum. Czyżby mała powtórka MD ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
okazuje się, że jednak będe. Jak ma byc Kangur to zony samej nie puszczę :D

Hehe, slusznie. To do zobaczenia, ja tez bede, wczoraj zarejestrowalem sie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie przyjezdni, ;)zostajecie na noc w Wawie, czy wracacie do domu? Jakieś spotkanko później?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja z żalem stwierdzam, że po szczegółowym zapoznaniu sie z agendą i prelegentami odpuszczam

Szkoda. :)

Zmieniło coś się od pierwotnej wersji? Nie sprawdzałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda. :)

Zmieniło coś się od pierwotnej wersji? Nie sprawdzałem.

nie, ale jakoś wczęsniej nie rzuciłem okiem wystarczajaco. i po przeliczeniu dwóch wejścówek, noclegu i dojazdu stwierdziłem, że chyba jednak nie ma sensu. lepiej odłoze na kolejne spotkanie klubu domainerów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie, ale jakoś wczęsniej nie rzuciłem okiem wystarczajaco. i po przeliczeniu dwóch wejścówek, noclegu i dojazdu stwierdziłem, że chyba jednak nie ma sensu. lepiej odłoze na kolejne spotkanie klubu domainerów :)

Nie wiem czemu nie rozstajecie się choć na chwilę ze sobą i dlaczego nie może przyjechać tylko jedna osoba i musicie zostać na noc ale nie mi w to wnikać ;)

 

Jeśli zdążysz dokonać wpłaty, to masz szansę obejrzeć wszystko online.

Troszkę późno ale pojawiła się oficjalna informacja o możliwości zamówienia transmisji na żywo.

 

Panowie przyjezdni, ;)zostajecie na noc w Wawie, czy wracacie do domu? Jakieś spotkanko później?

Może i bym został ale bez żony Bartka nie bardzo wiem po co ? ;)

A serio, to troszkę za późno na to by zostawać do czwartku.

Zdążyłem już go zaplanować i trudno byłoby mi to teraz zmieniać.

Tym bardziej, że budzik nastawiam na 3.30 więc pewnie i tak szybciej szedłbym do wyrka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czemu nie rozstajecie się choć na chwilę ze sobą i dlaczego nie może przyjechać tylko jedna osoba i musicie zostać na noc ale nie mi w to wnikać :)

bo każdy wyjazd to ma być przyjemność ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamów dostęp do transmisji!

 

Zamawiam dostęp usługi

"Transmisja z TMT.Buyouts`09 Warsaw"

 

Regulamin świadczenia usługi:

Złożenie zamówienia na dostęp do internetowej wideotransmisji on-line konferencji TMT.Buyouts`09 Warsaw pozwala korzystać z całodziennego streamingu wideo z tej konferencji dostępnego w dniu 25.11.2009 między 10.00, a 17.00 na stronie www.transmisjeonline.pl/TMT ». Uczestnik transmisji otrzyma login, za pomocą którego zaloguje się na stronie transmisji. Warunkiem otrzymania loginu jest rejestracja on-line na tej stronie i niezwłoczne dokonanie wpłaty na podane konto oraz przesłanie potwierdznia dokonania przelewu e-mailem. Koszt dostępu do transmisji dla 1 osoby wynosi 99 PLN + 22% VAT.

 

:)

 

http://www.tmtevents.pl/konferencja-tmt_bu...9_warsaw-7.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak nie będzie. A tym co będą życzę udanej konferencji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś jest zainteresowany informacjami z konferencji związanej z wykupami firm nowych technologii, to może próbować zapoznać się z prezentacjami, zdjęciami i wywiadami zamieszczonymi NA TEJ STRONIE .

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś jest zainteresowany informacjami z konferencji związanej z wykupami firm nowych technologii, to może próbować zapoznać się z prezentacjami, zdjęciami i wywiadami zamieszczonymi NA TEJ STRONIE .

@Kangur Napisz lepiej jakie Twoje wrażenia :) Czego ciekawego się dowiedziałeś? Podziel się z nami nabytą wiedzą :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Kangur Napisz lepiej jakie Twoje wrażenia :) Czego ciekawego się dowiedziałeś? Podziel się z nami nabytą wiedzą :)

Trudno jednoznacznie mi ocenić tą konferencję ale jeśli miałbym ująć to w jednym zdaniu, to napisałbym, że nie byłem zachwycony.

Owszem wiedza i podejście do biznesu, którą przedstawiła p. Anna Hejka bez wątpienia wskazuje na jej duży profesjonalizm. I choć inni też pokazali się z dobrej strony, to trzeba przyznać, że przy niej trudno dobrze wypaść.

 

Inwestorzy poinformowali jakimi projektami są zainteresowani, na jakich etapach rozwoju ale większość z nich miała mało czasu na swe wypowiedzi.

 

Ja osobiście na MettDomainers skorzystałem więcej.

Nie chciałbym się wypowiadać za Leszka ale na jednym ze zdjęć widać jak sprawdza w telefonie jedną z wielu ofert domenowych ;), które otrzymał podczas kilku godzin konferencji dlatego zaryzykuję stwierdzenie, że za rok nie pojawi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Nie chciałbym się wypowiadać za Leszka ale na jednym ze zdjęć widać jak sprawdza w telefonie jedną z wielu ofert domenowych :), które otrzymał podczas kilku godzin konferencji dlatego zaryzykuję stwierdzenie, że za rok nie pojawi się.

Fakt, jedną z ofert otrzymanych tamtego dnia, finalizuję w tym tygodniu. :)

Napiszę tylko, żę MeetDomainers było lepiej zorganizowane, resztę można sobie obejrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×