Jump to content
ryskadow

dzisiaj pojawil sie nowy desing strony w nazwa.pl

Recommended Posts

dzis widzialem ze przez kilka godzin nie mozna bylo rejestrowac domen w nazwa.pl

 

a teraz wchodze ....i pomyslalem ze pomylilem strony, pojawil sie nowy design strony

mysle ze ladniejszy

 

a czy bardziej funkcjonalny, to sie okaze po testach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Rzeczywiście ładnie to wygląda. Można było zostawic sprawdzanie dotępności domen w poprzedniej formie. Człowiek się przyzwyczaja, no ale...

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o wiele lepsza strona, bardziej przejrzysta a to duży plus :) z nazwa.pl już trochę współpracuje i fajnie że zmienili desing na lepszy =)

 

i popieram angilka - szkoda, że zmienili skrypt do wyszukiwania domen, ale tak poza tym 4+

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warning: preg_replace_callback() [function.preg-replace-callback]: Unable to call custom replacement function in /usr/local/apache/www/htdocs/nazwa.netart.pl/pear/lib/Smarty-2.6.18/libs/internals/core.process_compiled_include.php on line 35

Could not connect to host 85.128.128.78: Lost connection to MySQL server during query

:) :) i dobrze im tak! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzedni był lepszy :) Szczególnie brak mi wyszukiwania dla tych najpopularniejszych TLD globalnych, w nazwa się sprawdzało najwygodniej;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie się bardziej podoba ten dizajn, bardziej czytelny - przejrzysty. :)

zgadzam się. A pozatym tamten wygląd miał już parę lat i zdążył się znudzic.

 

Nadal nie da się rejestrowac domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poprzedni był lepszy :) Szczególnie brak mi wyszukiwania dla tych najpopularniejszych TLD globalnych, w nazwa się sprawdzało najwygodniej;]

 

Szkoda tej sprawdzarki... :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
przedtem było lepiej. zawsze sprawdzałem tam domeny. szkoda. może inny rejestrator zrobi coś podobnego?

 

Sprawdzanie większej ilości TLD naraz jest też w home.pl, ale dużo mniej wygodne i przejrzyste.

az.pl ma lepsze, ale z kolei nie ma w nim polskich domen trzeciego rzędu oprócz com.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, byłem dość przyzwyczajony do starego dizajnu, ale ten wygląda znacznie lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko ladnie i fajnie.. tylko niech mi ktos powie co sie stalo z cesja domeny online - przeniesieniem do innego konta na nazwa.pl ? albo jestem slepy albo nigdzie nie moge tego znalezc ;|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko ladnie i fajnie.. tylko niech mi ktos powie co sie stalo z cesja domeny online - przeniesieniem do innego konta na nazwa.pl ? albo jestem slepy albo nigdzie nie moge tego znalezc ;|

 

tez nie moge znalezc tego, ajestem pewnien ze byla mozliwosc wyboru wersji online lub papierkowej

 

obiecialem klientowi ze cesja bedzie szybka online, bez papierkow a tu taki klops

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja już do nich napisałem żeby wrócił ten stary skrypt do wyszukiwania domen, bo ten nowy jest do D..y! co chwile - "nie udało się określić dostępności domeny" jakoś wcześniej w 99% procentach się dało a teraz co chwile to gówno mi się pokazuje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja już do nich napisałem żeby wrócił ten stary skrypt do wyszukiwania domen, bo ten nowy jest do D..y! co chwile - "nie udało się określić dostępności domeny" jakoś wcześniej w 99% procentach się dało a teraz co chwile to gówno mi się pokazuje! :)

Warto jakby takiego maila napisało kilka osób. Skuteczność będzie większa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maila wysłałem. Z kilku adresów :)

Design mi się nie podoba. Ale stary był jeszcze gorszy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obecnie chyba najlepiej sprawdza się domeny w domeny.tv

 

Rzeczywiście, dzięki za hint!

 

(Ciekawe czy podkradają dobre nazwy. :-P)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście, dzięki za hint!

 

(Ciekawe czy podkradają dobre nazwy. :-P)

 

Nie ma za co :D Nie wiem jak to u nich wygląda, bo nie mam tam żadnej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie dosc ze cesja trwa tak dlugo cuda wianki dowody osobiste to jeszcze to:

 

Witam,

 

otrzymałam wniosek odnośnie zmiany Klienta występującego na rzecz

Abonenta domeny XXXXXXX.pl, w związku z modernizacją naszego systemu

usługa ta zostanie wykonana w ciągi najbliższych 14 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzis widzialem ze przez kilka godzin nie mozna bylo rejestrowac domen w nazwa.pl

 

a teraz wchodze ....i pomyslalem ze pomylilem strony, pojawil sie nowy design strony

mysle ze ladniejszy

 

a czy bardziej funkcjonalny, to sie okaze po testach...

mnie tez bardziej sie podoba

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×