Jump to content
promedica

EchaStadionow.pl; GoDiving.pl

Recommended Posts

Proszę o opinię na temat poniższych domen

 

EchaStadionow.pl

Był kiedyś w TV taki program Echa Stadionów potem przerobili go na jakiś program o tematyce olimpijskiej i chyba umarł

GoDiving.pl

Pod godiving.* znajduje się wiele serwisów o tematyce nurkowej. Bardziej popularne narodowe domeny są zajęte za wyjątkiem .es i .at

 

Mam 2 B) więcej?

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg

Mi się wydaje, że jakiś serwis erotyczny pod tym powinien powstać.

Idealane domeny. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EchaStadionow mi się dosyć podoba, to nie był program tv (z tego co pamiętam), tylko radiowy (z czołówką - utworem A Flock Of Seagulls - I Ran).

 

Ponadto (czego nie wiedziałem) był taki miesięcznik z połowy/końca lat 90-tych (ach te czasy - nie tylko chodzi mi o piłkę).

 

Jeśli chodzi o stadiony, to nie trzeba się skupiać tylko na tych piłkarskich - choć sam mało kibicuję, właśnie wymyśliłem, że jest coś takiego jak stadiony żużlowe. Jednak EchaStadionow*pl chyba idealne pod serwis z informacjami na temat postępów w budowie stadionów na Euro 2012 (zdążą/nie zdążą/przekręty na przetargach itp.) B)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Echa Stadionów. Nie wiem czy dalej nie ma takiego programu w Radio Katowice. Relacje z meczów na żywo itp. Czasem słuchałem.

 

Mnie się podoba, ale raczej dużo za nią nie dostaniesz..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie się podoba, ale raczej dużo za nią nie dostaniesz..

 

Ja tam pazerny nie jestem B) jakieś średnie xxxx wystarczy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
EchaStadionow mi się dosyć podoba, to nie był program tv (z tego co pamiętam), tylko radiowy (z czołówką - utworem A Flock Of Seagulls - I Ran).

S.F.

alpine5

 

Echa Stadionów to był program w TV, który nadawany był w poniedziałkowe popoludnie.

 

Natomiast program z czołowka A Flock Of Seagulls - I Ran to był rzecywiscie program radiowy a nazywał sie Studio S 13 i nadawany jest do dnia dzisiejszego.

# kronikasportowa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×