Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

Polska mocarstwem.

Recommended Posts

Polskie wpływy mogą sięgać aż na Bałkany, gdzie jednak "blok polski" nieuchronnie zderzy się z inną potęgą XXI wieku - Turcją

 

A Turków z Niemiec przewidział?

 

Friedman kreśli wizję, w której Polska przy pomocy amerykańskiej wyrasta na główna potęgę nie tylko regionu Europy Środkowej, ale całego kontynentu. Amerykanie będą nas wspierać podobnie jak teraz Izrael - inwestycjami, eksportem technologii i broni

 

Jesli eksportem technologii... w postaci objawień Maryi na drzewach, czy w postaci eksportu księży za granicę, to owszem, Polska już teraz jest globalną potęgą.

 

poza tym jest dział Polityka od dyskusji na ten tmat

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

poza tym jest dział Polityka od dyskusji na ten temat

 

Mnie wsio rawno.

Proszę o przeniesienie do działu "Polityka", skoro przeszkadza to userowi Umberto B) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie wsio rawno.

Trochę się uśmiałem przy tym wsio rawno. ;)

W szkole podstawowej zająłem drugie miejsce w konkursie między szkołami o Leninie, Konkurs był po rosyjsku. B) Nagrody były z jakiś darów od młodzieży rosyjskiej. Osoba która dzieliła nagrody zapytała się mnie, czy chcę wypalarkę do drewna, czy jakiś zestaw; coś na wzór Pana Słodowego. Odpowiedziałem "a mnie wsio rawno" i dostałem wypalarkę. ;)

Przepraszam za OT, ale tak jakoś po tym zdaniu powędrowałem w przeszłość, a nie w przyszłość. ;)

Edited by rabo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak się ma do tego embargo technologiczne, które nadal istnieje? Będzie zdjęte?

Elektronicy wiedzą o czym mowa. Kup przez internet z USA jakieś nowe sterowniki albo mikrokontrolery.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie wsio rawno.

Proszę o przeniesienie do działu "Polityka", skoro przeszkadza to userowi Umberto B) .

 

Umberto ma ewidentny problem.Za każdym razem wyjątkowo łatwo wychodzi mu opluwanie Polski i Polaków.Jak widać germanizacja trwa a ordnung może być tylko jeden.Oczywiście tylko ten z perspektywy Berlina,Hamburga czy innego Frankfurtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×