Jump to content
DD

MeetDomainers 2009 w Warszawie

Recommended Posts

Zapraszam Wszystkich serdecznie na MeetDomainers w Warszawie! Spotkanie odbędzie się w hotelu Marriott w dniach 25-27 września 2009. Zgodnie z obietnicą, udało się wynegocjować dobre stawki: tylko 300 PLN + 7% VAT za pokój jedno lub dwuosobowy za dobę. Szczegóły na stronie MD.

 

Od dziś działa też nowa strona Spotkania pod adresem MeetDomainers.eu, tym samym otwieramy się na rynki zagraniczne. Naszym celem jest stworzenie prawdziwie europejskiego spotkania dla domainerów z całego świata - z naciskiem na Europę. Z tego też powodu już na najbliższym spotkaniu w Warszawie planujemy zapewnić pełne symultaniczne tłumaczenie polsko-angielsko-polskie.

 

Koszt udziału w tegorocznym MeetDomainers wynosi 500 PLN netto (610 PLN z VAT) dla Uczestników poprzedniego Spotkania. Oferta ta ważna jest do 21 sierpnia 2009. System automatycznie będzie naliczał kwotę 600 PLN netto (732 PLN z VAT), jednak Uczestników poprzedniego MD obowiązuje stawka ulgowa. Proszę o tym pamiętać.

 

Stawki dla osób i firm, które jeszcze nie uczestniczyły w MD:

 

Early bird: 600 PLN netto (732 PLN z VAT) do 21 sierpnia 2009

Preferred: 700 PLN netto (854 PLN z VAT) do 31 sierpnia 2009

Standard: 900 PLN netto (1098 PLN z VAT) do 15 września 2009

Late: 1000 PLN netto (1220 PLN z VAT) do 21 września 2009

 

Szczegółowe informacje oraz rejestracja

 

MeetDomainers w Warszawie rozpocznie się w piątek rano 25 września, a zakończy zwiedzaniem Warszawy w niedzielę 27 września.

Sprawdź szczegółową agendę, która cały czas jest dopracowywana.

 

Informacje o aukcji domen na żywo

 

25 września (piątek) odbędzie się aukcja domen na żywo współorganizowana przez AfterMarket.pl. Przyjmowane są już zgłoszenia domen na aukcję. Część domen została już wstępnie zaprezentowana na stronie aukcji. Są to niektóre z propozycji, które mogą zostać zakwalifikowane do finalnej aukcji w Warszawie.

 

Propozycje swoich polskich domen (.pl, .eu, .com, ale również .sk, .cz i inne ccTLD - jeśli naprawdę dobre) wysyłajcie proszę na adres daniel@meetdomainers.pl. Oprócz nazw podajcie cenę minimalną, od której rozpocznie się aukcja. Im lepsza domena i niższa cena startowa, tym większe szanse, że domena znajdzie się na aukcji. Przesłane domeny zostaną wstępnie przeze mnie ocenione, a następnie mogą być również poddane opinii na forum di.pl. Prowizja od sprzedaży domeny na aukcji wynosi 7% wartości.

 

Czekam na Wasze uwagi i sugestie! Jeśli znajdziecie jakieś błędy na naszej nowej stronie - również piszcie na priv lub daniel@meetdomainers.pl. Wszelkimi swoimi uwagami możecie też zawsze podzielić się w tym wątku na forum. Kolejne spotkanie MeetDomainers może się udać tylko z Waszym wsparciem i pomocą :) Liczymy na Was :)

 

Póki co dziękujemy wszystkim Partnerom, Patronom medialnym, a przede wszystkim Sponsorom: EuroDNS, NameDrive, Aftermarket.pl i Sedo. Bez nich Spotkanie nie mogłoby się odbyć. Ciągle istnieje możliwość podjęcia współpracy z nami. Możecie nas też wesprzeć wstawiając informacje o MeetDomainers na swojej stronie. Tutaj potrzebne informacje i materiały.

 

W imieniu swoim i Agnieszki zapraszam do rejestracji! :lol: Nie zawiedźcie nas ;)

 

P.S MeetDomainers ma swoje konto na Twitterze i Facebooku. Również tam będą dostępne najświeższe informacje i nowości związane z MeetDomainers.

Dodajcie nas na Twitterze i zostańcie fanem na Facebooku :D

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe pytanko na początek: Agnieszka D. to ta sama, która prowadziła z Tobą MD '08 ? jako Agnieszka J. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małe pytanko na początek: Agnieszka D. to ta sama, która prowadziła z Tobą MD '08 ? jako Agnieszka J. :)

 

Tobie jak zawsze kobiety w glowie :lol:

 

Ja sie oczywiscie pisze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się już zapisałem i zapłaciłem. Chciałem paypalem, ale nie było możliwości skorzystania ze zniżki, więc poszedł przelew (610 zł).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małe pytanko na początek: Agnieszka D. to ta sama, która prowadziła z Tobą MD '08 ? jako Agnieszka J. :lol:

 

"Agnieszka i Daniel Dryzek" hmmmm ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowany, opłacony. Do zobaczenia :lol:

 

edit: Przy rejestracji w dodatkowych informacjach jest taka pozycja: Nazwa firmy na ID ?

O jakie ID chodzi ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna wiadomość, cieszę się że spotkanie się zapowiada na naprawdę duże międzynarodowe wydarzenie, tym bardziej że rok temu nie mogłem być. Do zobaczenia!

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowany, opłacony. Do zobaczenia :lol:

 

edit: Przy rejestracji w dodatkowych informacjach jest taka pozycja: Nazwa firmy na ID ?

O jakie ID chodzi ?

 

Pewnie chodzi o nazwe, ktora bedzie na identyfikatorze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowany, opłacony. Do zobaczenia :lol:

 

edit: Przy rejestracji w dodatkowych informacjach jest taka pozycja: Nazwa firmy na ID ?

O jakie ID chodzi ?

 

Założyłem że chodzi o to, co będzie wydrukowane pod imieniem i nazwiskiem na tej zawieszce którą trzeba będzie nosić na sobie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małe pytanko na początek: Agnieszka D. to ta sama, która prowadziła z Tobą MD '08 ? jako Agnieszka J. :lol:

Ta sama :)

 

@pokoleniex i @pb mieli rację odnośnie pytania @Kangur.a. Nazwa firmy na ID to nazwa, jaką chcecie mieć wydrukowaną na Waszym identyfikatorze. Zamiast np. Moja Firma Sp. z o. o. możecie tam wstawić po prostu Moja Firma, albo MojaFirma.pl. Natomiast pole Nazwa firmy zostanie użyte do wystawienia faktury VAT.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Propozycje swoich polskich domen (.pl, .eu, .com, ale również .sk, .cz i inne ccTLD - jeśli naprawdę dobre) wysyłajcie proszę na adres daniel@meetdomainers.pl. Oprócz nazw podajcie cenę minimalną, od której rozpocznie się aukcja. Im lepsza domena i niższa cena startowa, tym większe szanse, że domena znajdzie się na aukcji. Przesłane domeny zostaną wstępnie przeze mnie ocenione, a następnie mogą być również poddane opinii na forum di.pl.

Danielu, myślę że warto w tym wątku przypomnieć jaka jest prowizja za sprzedaż domeny na MD?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, myślę że warto w tym wątku przypomnieć jaka jest prowizja za sprzedaż domeny na MD?

 

Dzięki! Oczywiście masz rację. Pamiętałem, żeby dodać tę informację.. i znów zapomniałem grrr.

Zaraz dodam w pierwszym poście, że prowizja od sprzedaży domeny na aukcji wynosi 7%.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na stronie jest podany e-mail daniel@meetdomainers.pl , automat zwraca mi komunikat o błędzie.

W ciągu ostatniej godziny dostałem kilka emaili na ten adres. Ostatni 2 minuty temu. Napisz na priv jaki błąd otrzymujesz i co się dokładnie dzieje.

 

Przed chwilą wysłałem też email z konta na o2.pl i też dotarł. Wygląda na to, że ze skrzynką wszystko w porządku.

 

EDIT: Otrzymałem kod błędu od Ciebie. Twój serwer pocztowy jest na czarnej liście spamerskiej. Napisz do swojego administratora poczty, żeby to wyjaśnił.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rowniez juz jestem zaklepany :-)

 

Jak z parkingiem przed Mariottem ?

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak mogę zapłacić 610 PLN z VAT PayPalem?

Przesłałem link na priv. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował takiej formy płatności dla 610 PLN - proszę o kontakt.

 

Co do parkingu to dookoła jest sporo parkingów publicznych płatnych około 3 zł za godzinę. Od 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek parkowanie jest bezpłatne. Zwykle są jakieś wolne miejsca, szczególnie za Marriottem na ul. Nowogrodzkiej.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak z parkingiem przed Mariottem ?
PARKING

On-site parking, fee: 10 PLN hourly, 135 PLN daily

( źródło Marriott )

Czy nie lepiej zamiast za parking, zapłacić mniej za IC gdy z Centralnego jest tylko 200 metrów ?

Co do parkingu to dookoła jest sporo parkingów publicznych płatnych około 3 zł za godzinę. Od 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek parkowanie jest bezpłatne. Zwykle są jakieś wolne miejsca, szczególnie za Marriottem na ul. Nowogrodzkiej.

Zapomniałeś dopisać, że to idealna opcja dla tych, którzy mają wykupione AC i nie mogą znaleźć nabywcy na swoje auto :lol:

W pierwszym kwartale tego roku ze stołecznych ulic zniknęło aż 655 aut - o 20 procent więcej niż rok wcześniej. Najczęściej złodzieje kradną toyoty, a także volkswageny, fiaty i audi.

źródło

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkanie pewnie będzie eleganckie, widziałem filmiki z poprzedniego :)

Postaram się zarejestrować jeszcze do końca sierpnia.

Czy jest jakiś termin kiedy zakończy się rejestracja lub ilość miejsc jest ograniczona?

 

Ps. Szkoda, że jedna moja domena się nie kwalifikuje na aukcję a myślę, że warta :lol: Ale trudno :)

Edited by Growli

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Spotkanie odbędzie się w hotelu Marriott w dniach 25-27 września 2009. Zgodnie z obietnicą, udało się wynegocjować dobre stawki: tylko 300 PLN + 7% VAT za pokój jedno lub dwuosobowy za dobę. Szczegóły na stronie MD.

Czy cena 321 PLN brutto dotyczy całego pokoju za dobę czy jednej osoby w pokoju jedno- lub dwuosobowym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×