Jump to content
DD

Zasponsoruję lokalne spotkanie Domainerów ;)

Recommended Posts

Jak widać pierwszy zrealizowany przez Dariusza pomysł na organizację lokalnych spotkań inwestorów domenowych (i nie tylko) wypalił. Kraków ma już swój Club Internet Estate.

 

A co z Twoim miastem?! ;)

 

Uważam takie spotkania za bardzo ciekawe i przydatne przy rozwijaniu rynku domen w Polsce. Dlatego mam propozycję: zasponsoruję każde spotkanie domainerów kwotą 50 zł na uczestnika (max 500 zł na spotkanie). Na parę piw i coś do jedzenia na pewno wystarczy - wszak nie można rozmawiać o domenach z pustym brzuchem ;)

 

Teraz ruch należy do Was. Macie szansę być pierwszymi z Waszego miasta do zorganizowania takiego lokalnego spotkania domainerów. W jednym mieście mogę wesprzeć tylko jedną taką inicjatywę, raz w miesiącu. Jak będziecie się chcieli spotykać częściej - znajdźcie sobie też innych sponsorów albo płaćcie sami :P

 

Zgłoszenia przyjmuję w tym wątku. Zastrzegam, że mogę zaakceptować tylko niektóre miasta / propozycje. Mam też ograniczony budżet, więc na początek nie będę mógł wesprzeć więcej niż kilka miast.

 

Napiszcie gdzie ma się odbyć spotkanie, przybliżony termin, miejsce i przewidywana ilość uczestniczących w spotkaniu osób.

 

Zobaczymy czy ktokolwiek się zainteresuje zorganizowaniem spotkania.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo szlachetna inicjatywa ;)

 

Jako "nowy" na tym forum, nie będę wychodził przed szereg, ale jeśli doszłoby do organizacji takiego spotkania w Łodzi, to chętnie poznałbym kogoś w "realu". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako "nowy" na tym forum, nie będę wychodził przed szereg, ale jeśli doszłoby do organizacji takiego spotkania w Łodzi, to chętnie poznałbym kogoś w "realu". ;)

Nie ma znaczenia czy nowy, czy stary ;) Nie ma co czekać na "weteranów" aż coś zorganizują. Jesteś z Łodzi - organizuj spotkanie z łódzkimi domainerami, szczególnie, że Łódź i okolice mają dość mocną reprezentację.. ;) Łódź to dla mnie jedno z priorytetowych miast do zorganizowania takiego spotkania. Sam chętnie się wybiorę, bo mam blisko :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że pomysł i chęci są ciekawe. Ale wątpię, że ktoś zgłosi się do Ciebie po kwotę równą kwocie przedłużenia jednej domeny.

Branża jest tak specyficzna, że każdy zainteresowany ma w kieszeni kilka złotych na piwo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma znaczenia czy nowy, czy stary ;) Nie ma co czekać na "weteranów" aż coś zorganizują. Jesteś z Łodzi - organizuj spotkanie z łódzkimi domainerami, szczególnie, że Łódź i okolice mają dość mocną reprezentację.. :P Łódź to dla mnie jedno z priorytetowych miast do zorganizowania takiego spotkania. Sam chętnie się wybiorę, bo mam blisko ;)

 

DD

 

OK, pozostaje tylko kwestia czy będą jeszcze jacyś chętni?

 

 

Myślę, że pomysł i chęci są ciekawe. Ale wątpię, że ktoś zgłosi się do Ciebie po kwotę równą kwocie przedłużenia jednej domeny.

Branża jest tak specyficzna, że każdy zainteresowany ma w kieszeni kilka złotych na piwo ;)

 

Racja, nie musimy przecież rezerwować całej restauracji :P A na piwo każdego stać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli spotkania nie są organizowane, ponieważ szkoda nam 50zł na piwko i stek? ;)

Jak ktoś będzie coś organizował w Łodzi to chętnie przyjdę, a Danielowi to 50zł zostawię na przedłużenie. ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, nie musimy przecież rezerwować całej restauracji :P A na piwo każdego stać

I tak źle, i tak niedobrze ;) Przecież nie będę zmuszał nikogo jak sam zorganizuje spotkanie tak jak Dariusz i sam je opłaci ;) Bardziej chodzi mi o to, żeby dać impuls do takich spotkań.

 

@apze A gdyby mnie ktoś zaprosił na spotkanie w miłym gronie przy piwku i za to jeszcze zapłacił to raczej bym skorzystał z propozycji ;) Jeśli ktoś zechce mi sfinansować odnowienie jakiejś mojej plki też nie będę oponował :P

 

P.S Na końcu mojego pierwszego postu w tym wątku dodałem, że mam wątpliwości czy ktoś się zgłosi :P W końcu trochę znam polskie realia.. :P Dałem to ogłoszenie zresztą trochę w kontekście tego co pisał Saint i Sylyx. Byli chętni na organizację spotkań nieformalnych, więc liczę na Ich inicjatywę ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli spotkania nie są organizowane, ponieważ szkoda nam 50zł na piwko i stek? ;)

Jak ktoś będzie coś organizował w Łodzi to chętnie przyjdę, a Danielowi to 50zł zostawię na przedłużenie. ;)

No to proponuję odwrócić moją propozycję: kto da mi 50 zł od osoby na zorganizowania spotkania w Warszawie? ;) Podejmę się :P Czekam na propozycje! Od razu szykujcie 500 zł, bo znajdę 10 chętnych osób bez problemu :P

 

Albo popatrzcie na to w inny sposób - te zaoszczędzone 50 zł możecie zawsze przekazać na jakich charytatywny cel.. możliwości jest naprawdę wiele :P

 

Ale może faktycznie masz rację szogun - nie ma spotkań, bo nikt się spotykać nie chce. Tylko Ci w Krakowie jacyś inni - wychodzą z domów zamiast przed komputerami siedzieć ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem chętny na każde spotkanie, czy to sponsorowane ( dziwnie to brzmi ;) ) czy też nie.

Przecież chodzi tu o sam fakt, spotkania, porozmawiania itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jestem chętny na każde spotkanie, czy to sponsorowane ( dziwnie to brzmi ;) ) czy też nie.

Przecież chodzi tu o sam fakt, spotkania, porozmawiania itp.

Głodnemu chleb na myśli ;)

 

Chętny to jest każdy, ale zrobić to się nikomu nie chce - nawet jak mu pieniądze dać do ręki. I co o tym myśleć..? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Daniel ;)

zacna idea i kij w mrowisko hahaha

 

Ponieważ latam ostatnio pomiędzy Warszawą, Katowicami i Wrocławiem to niebawem coś zorganizuję w tych miastach,

chyba, że ktoś wcześniej to zrobi, wtedy chętnie zagoszczę.

 

Naprawdę miło jest się oderwać od kompa i spotkać by poznać, pogadać,

i trochę głupio, by było pić na czyjś rachunek, lepiej odwiedź druhów czasem ;) .

 

No to do dzieła Panowie i Panie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głodnemu chleb na myśli ;)

 

Chętny to jest każdy, ale zrobić to się nikomu nie chce - nawet jak mu pieniądze dać do ręki. I co o tym myśleć..? ;)

 

DD

 

 

 

Nie ma problemu, mogę zarezerwować miejsca np. w Bierhalle w Manufakturze (moja propozycja)

Zostanie ustalenie terminu, ilości osób. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale może faktycznie masz rację szogun - nie ma spotkań, bo nikt się spotykać nie chce. Tylko Ci w Krakowie jacyś inni - wychodzą z domów zamiast przed komputerami siedzieć ;)

DD

Oj inni inni. ;)

Może uda mi się tam na stałe przenieść kiedyś.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super inicjatywa (impuls) Daniel!

 

Jeżeli zbierze się co najmniej 4 chętnych do spotkania w Częstochowie, to zapraszam do pisania na PW, albo zgłoszenia w tym wątku.

 

Miejsce mogę zaklepać w Topollino lub La Vita Da Re (albo gdziekolwiek indziej według uznania).

 

Czekam z nadzieją, że do spotkania w Częstochowie znajdzie się co najmniej 4-ech chętnych ;)

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepiej odwiedź druhów czasem :P .

Mam zamiar ;) Najdalej w przyszłym miesiącu będę! ;) So be prepared ;)

 

A co do podobnych inicjatyw - w Anglii np. cieszą się dużą popularnością :P Pewnie w innych państwach też, ale o Anglii wiem z bezpośrednich przekazów.

 

OK eRcu - czekam w takim razie na szczegóły :P

 

EDIT: Super Radek - j.w. w takim razie :P Częstochowa to również mój rejon, więc mam nadzieję, że chętni na spotkanie się znajdą ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
A co do podobnych inicjatyw - w Anglii np. cieszą się dużą popularnością ;) Pewnie w innych państwach też, ale o Anglii wiem z bezpośrednich przekazów.

 

W Niemczech takie spotkania też są popularne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Niemczech takie spotkania też są popularne.

Przypomniałem sobie - słyszałem jeszcze o Hiszpanii ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomniałem sobie - słyszałem jeszcze o Hiszpanii ;)

 

DD

 

 

;)

 

Zapraszam w takim razie do Alicante ;) Proponuje imprezke na plazy, grill, chicas i cerveza :P

 

ps. czy w zwiazku z tym ze tu mamy euro, moge liczyc na dofinansowanie 500e? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)

 

Zapraszam w takim razie do Alicante ;) Proponuje imprezke na plazy, grill, chicas i cerveza :P

 

ps. czy w zwiazku z tym ze tu mamy euro, moge liczyc na dofinansowanie 500e? ;)

DD miał ideę a Ty masz styl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo chętnie zorganizuję takie spotkanie w Dublinie, obawiam się jednak, że zabraknie chętnych.

Jeżeli znajdą się osoby chętne do odwiedzenie zielonej wyspy to proszę o kontakt.

 

PS. pint of guinness included ;)

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam w takim razie do Alicante ;) Proponuje imprezke na plazy, grill, chicas i cerveza ;)

Brzmi fantastycznie ;) Mieszkasz tam? ;) Jakiś miesiąc temu byłem w okolicy, ale do samego Alicante nie dojechałem.

 

ps. czy w zwiazku z tym ze tu mamy euro, moge liczyc na dofinansowanie 500e? :P

A ja słyszałem, że w Hiszpanii jest kryzys :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super inicjatywa (impuls) Daniel!

 

Jeżeli zbierze się co najmniej 4 chętnych do spotkania w Częstochowie, to zapraszam do pisania na PW, albo zgłoszenia w tym wątku.

 

Miejsce mogę zaklepać w Topollino lub La Vita Da Re (albo gdziekolwiek indziej według uznania).

 

Czekam z nadzieją, że do spotkania w Częstochowie znajdzie się co najmniej 4-ech chętnych ;)

 

Ja się mogę pisać jak coś

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bardzo chętnie zorganizuję takie spotkanie w Dublinie, obawiam się jednak, że zabraknie chętnych.

Jeżeli znajdą się osoby chętne do odwiedzenie zielonej wyspy to proszę o kontakt.

A w czym problem, żeby zorganizować spotkanie również z "lokalsami"? ;) Na pewno mają w Irlandii trochę domainerów ;) Czas połączyć siły ze społecznością międzynarodową ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brzmi fantastycznie ;) Mieszkasz tam? ;) Jakiś miesiąc temu byłem w okolicy, ale do samego Alicante nie dojechałem.

 

 

A ja słyszałem, że w Hiszpanii jest kryzys ;)

 

DD

 

Mieszkam w samym centrum Alicante ;) Obok mnie w Benidorm mieszka jeszcze jeden uzytkownik tego forum, wiec jakby co to 2 osoby juz by byly :P

 

W Hiszpanii taki kryzys ze nic tylko stad sie zwijac, chyba wracam wiec niebawem do Dublina, BartX badz czujny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Hiszpanii taki kryzys ze nic tylko stad sie zwijac, chyba wracam wiec niebawem do Dublina, BartX badz czujny ;)

 

 

Daj znać jak będziesz, zrobię większe zapasy piwka i zrobimy małe przywitanie ;)

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×