Jump to content
Sign in to follow this  
z223

Weryfikacja własności - pytanie

Recommended Posts

Witam, chciałem dodać do swojego portfela kilka domen, i dowiedziałem się "domeny już zostały dodane do nd"

 

Ja oczywiście ich nigdy nie dodawałem, zgłosiłem "weryfikację własności" odpisali mi po angielsku, mam lekkie kłopoty z tłumaczeniem ;) Więc jakby ktoś mógł wyjaśnić mniej więcej o co chodzi w tym liście

 

Hi Mariusz,

 

I note from our records you have placed an ownership review

on the following name(s):

 

domena1.pl

domena2.pl

 

In order to be able to park this/these domain(s) with

NameDrive could

you please provide me with some proof of ownership, as the

whois is proving insufficient.

 

Proof of ownership required. - A screen grab of the name(s)

listed within

your registrar or updated whois.

 

Hope to hear from you soon, so we can transfer the domain(s)

across for

you.

 

Best Regards,

 

Wes

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, chciałem dodać do swojego portfela kilka domen, i dowiedziałem się "domeny już zostały dodane do nd"

 

Ja oczywiście ich nigdy nie dodawałem, zgłosiłem "weryfikację własności" odpisali mi po angielsku, mam lekkie kłopoty z tłumaczeniem ;) Więc jakby ktoś mógł wyjaśnić mniej więcej o co chodzi w tym liście

 

 

zrób print screena z panelu administracyjnego tych domen i wyślij do nich .

 

ND mają swietny polski support dlaczego korespondujesz z nimi po angielsku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat

 

Jakiś czas temu chciałem zaparkować cała gromadkę nowo zarejestrowanych domen i część z nich nie może zostać dodana do mojego konta bo muszę zweryfikować ich własność. Otrzymałem wiadomość od namedrive: "Dane, które powinny znajdować się na screenie to nazwa domeny + data lub dane abonenta."

Wszystko pięknie, ślicznie... tylko, gdzie dokładnie znajduje się ten dział w panelu AZ- chodzi o ten podpisany "informacje o domenie"? Jest tam też kod authInfo danej domeny, którym raczej nie chcę się dzielić z pracownikiem ND, wysyłając do nich screena wraz z nim.

 

Proszę o pomoc.

Edited by Libert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko pięknie, ślicznie... tylko, gdzie dokładnie znajduje się ten dział w panelu AZ- chodzi o ten podpisany "informacje o domenie"? Jest tam też kod authInfo danej domeny, którym raczej nie chcę się dzielić z pracownikiem ND, wysyłając do nich screena wraz z nim.

 

Proszę o pomoc.

 

Po lewej stronie masz "domeny polskie", niżej "lista domen polskich" klikasz i wyskakuje Ci cała lista domen. Taki screen powinien wystarczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×