Jump to content
isildur

grillujemy.pl - no i powstał fajny projekt

Recommended Posts

Witam,

 

 

Jakiś czas temu sprzedałem domenę grillujemy.pl - ostatnio patrze i aż miło popatrzeć jak została zagospodarowana przez nowego właściciela :) I tak mam pytanie...jak często obserwujecie że sprzedana przez Was domena trafia pod konkrenty projekt a nie na parking albo przekierowanie??

 

Pamietam ze kiedyś PB sprzedał kokos.pl pod konkretny projekt :D jakieś inne przykłady??

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamietam ze kiedyś PB sprzedał kokos.pl pod konkretny projekt :) jakieś inne przykłady??

No i historia.pl, też pod konkretny projekt, ale jeszcze jest na parkingu. Nowy abonent ma jeszcze urlop i odpoczywa od domen i swojego projektu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna stronka :)

Oby więcej zakupionych domen nie marniało na parkingach tylko były na nich serwisy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokladnie bo parking to taka troche wegetacja domeny...a jak jest wykorzystana do projektu to wtedy domena czuje ze zyje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z większych serwisów pod sprzedanymi przeze mnie domenami kojarzę chyba tylko http://screeny.pl, przed chwilą spojrzałem na wyrywki na inne sprzedane domeny i ogólnie słabo - jest tam raczej "under construction", parking a kilka nawet pospadało. :)

 

Większość (z 90% sprzedanych) domen sprzedałem na przekierowania pod istniejące serwisy, ale te pewnie się nie liczą. :P Trochę domen już zagospodarowałem sam i trochę na pewno zagospodaruję w przyszłości. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu sprzedałem za grosiki wort.pl i sympatyczny nabywca od razu sobie ją zagospodarował(niestety nie dość że grosze, to jeszcze musiałem przejść torturę z cesją w home.pl;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj miałem grilla :)

Jeżeli ktoś kupuje domenę to w celu jej zagospodarowania, albo ponownego odsprzedania. Więc fifty fifty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jeszcze niektore firmy kupuje na przekierowanie na ich strone glowna :) wiec zalezy czy podepniesz to pod zagospodarowanie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×