Jump to content
ryskadow

Do wyceny: serwisdrukarek.pl, przyrzady.pl

Recommended Posts

Witam!

Dawno nie dawalem nic do wyceny, wiec tym razem 4 szt:

- serwisdrukarek.pl (pod domena z kreska i .com sa strony firmowe )

- przyrzady.pl - nie wiem czemu nikt nie licytowal jej? az taka slaba?

- IKT.pl -wygrana wczoraj na licytacji dropped, wg mnie to idealna domena na Internetowa Ksiazke Telefoniczna

(mysle ze kilka firm moze byc nia zainteresowanych) - jaka cene mozna wolac na nia?

 

- i ostatania taxitaxi*.pl zgosil sie klient i daje 1000zl, wydaje mi sie, ze to troszke malo? A Wy jak sadzicie? Dla korporacji taksowkarskiej taka domena bedzie dobra? Moja cena wyjsciowa to 5k .

 

 

Zapraszam do wyceny i opinii

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyrzady.plniby generwyk, ale zbyt ogolna , malo komercyjna wg mnie warta ceny rejestracji chodz sam jej nie dodalem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyrzady.pl oczywiscie jak zwykle zamulilem sie i zapomnialem o aukcji.

 

IKT.pl to piekna 3literowka warta naprawde sporo.

 

taxitaxi.pl dla mnie warta mniej niz 1000 PLN i na Twoim miejscu bym sprzedawal.

 

serwisdrukarek.pl nie wiem:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

- serwisdrukarek.pl dobra dla firm które serwisują drukarki dla dużych firm. Drukarek jest bez liku, bo są przy kasach, terminalach płatniczych, alkomatach, urządzeniach medycznych i technicznych, o samych drukarkach jako takich nie wspominając. Domena długa ale oczywista. Moim zdaniem łatwa do samodzielnego zagospodarowania. Warta godziwe pieniądze.

- przyrzady.pl - Trochę zbyt ogólna, ale nie bezwartościowa.

- IKT.pl - Lubię trzyliterówki z takimi literami, możliwość rozwinięcia nazwy docelowej bardzo duża, tak jak i ceny.

 

- i ostatania taxitaxi*.pl - Sprzedaj jeśli jest kupiec. Tu raczej nie ma co się targować o cenę imo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
- IKT.pl - Lubię trzyliterówki z takimi literami, możliwość rozwinięcia nazwy docelowej bardzo duża, tak jak i ceny.

 

a masz pomysl jak inaczej rozwinac skrot IKT niz podalem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a masz pomysl jak inaczej rozwinac skrot IKT niz podalem ?

 

 

Tylko zobaczyłem tą domenę na aukcji od razu skojarzyło mi się tak jak Tobie z Internetową Książką Telefoniczną.

 

Moim zdaniem bardzo ładna domena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyrządy.pl - bardzo fajna domena, dla producenta/sprzedawcy przyrządów pomiarowych powinna być interesująca

 

IKT.pl - internetowa książka telefoniczna, to bardzo fajne rozwinięcie tej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym taxitaxi.pl za 1k sprzedawal i sie nawet nie zastanawial

 

ikt.pl juz ze swojej natury jest wartosciowa (trzyliterowka) i skrot mozna ciekawie rozwinac, a nie glowkowac i wymyslic jakas bzdete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×