Jump to content
Sign in to follow this  
zyzaczek

p-o-k-e-r.pl

Recommended Posts

P-O-K-E-R*pl

 

Zarejestrowałem ze względu na ilość zapytań do google dla tej frazy

Zarobie coś ? ile krzyczeć jak coś ?

Edited by DawPi
Edycja tytułu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna :)

Okrągłe 0 zł.

Takie domeny dla mnie nie mają sensu. Przecież tego się nie da normalnie wpisać na klawiaturze.

A jak np. wyglądałaby promocja takiej domeny w radiu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to k* jest? :);) ;)

 

nie wiem, ale w ch* ludzi to wpisuje w wyszukiwarke google w takiej właśnie formie "p-o-k-e-r.pl" nawet z końcówka pl dokładnie.

 

Na świecie 298.000 Polska 248.000

 

a jesli pominiemy końcówke pl i zapytamy dla samej frazy "p-o-k-e-r" do mamy wyniki Na świecie 16.500.000 Polska 2.660.000

 

wg mnie bardzo dużo

 

po za tym com,net,org,biz,info,eu,de,tv,mobi,de,at,it,co.uk,nl,me,ch,ws,asia sa zajęte :)

 

no i łatwo zapamietać no i rzuca się w oczy konkretnie no i jest kontrowersyjna ,dziwna? smieszna? niepostykana a o to tez chodzi

 

Edit

 

Potrzymamy zobaczymy ;)

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO przez te 3 miesiace niczego sie tu nie nauczyles... :)

Wydaje Ci się;)

 

Czuje że niezły gwar jeszcze będzie, to dobrze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak np. wyglądałaby promocja takiej domeny w radiu?

 

normalnie :)

 

 

PE kreska O kreska KA kreska E kreska ER kropka PE EL

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeee smyku jeden.. ta domena jest zarezerwowana..

 

proponuje kilka %

 

ale nas zyzaczek wyrolowal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a po co reklamowac w radio ? to kasa na reklame wyrzucona w bloto przy tej tematyce, lepiej środki na reklame tej tematyki przeznaczyc na kampanie w necie. Odniesie lepszy skutek.

Warszawiak tu wpisuj fraze i sprawdzaj ile ludzi wpisywało ja w google

 

google.di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie :) to caly oddzial bezszelestnych zabojcow..

Ale udowodnij wszystkim nam, ze ma potencjal i wartosc - postaraj sie ja sprzedac za dobre dukaty (lub yeny)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P-O-K-E-R*pl

 

Zarejestrowałem ze względu na ilość zapytań do google dla tej frazy

Zarobie coś ? ile krzyczeć jak coś ?

 

 

wiec nas oklamałeś...

 

mysle ze odpowiednie procenty znajda sie dla Ciebie za to

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiec nas oklamałeś...

 

mysle ze odpowiednie procenty znajda sie dla Ciebie za to

 

Nie, nacisnałem zarejestruj w dropped, i widze teraz ze czeka na rejestracje???? w domeny.tv mam odrazu domene na koncie po takiej operacji, a tu jak widze musze poczekać. 1 raz rejestrowałem w dropped bo tam mialem kase na koncie, chicalem ja wykorzystac . Don't worry , domena już opłacona Nikogo nei oszukałem, byłem w nieswiadomce, dzięki za zwrócenie uwagi :) ninja atack

 

 

tam ktos nie wierzy ile jest wynikow to niech sprawdzi ten watek http://www.di.pl/index.php?showtopic=526 :) i niech mysli ! bo mi o to chodziło, bo to ile jest stron zindeksowanych w google pod fraza "p-o-k-e-r" to mnie wcale nie interesuje. I nie wiem co ma piernik do wiatraka ;)

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

widze ze dopiero teraz zarejestrowales domene

 

DOMAIN: p-o-k-e-r.pl

registrant's handle: mjp_dr_00001657 (INDIVIDUAL)

nameservers: ns1.dropped.pl.

ns2.dropped.pl.

created: 2009.03.08 23:42:07

last modified: 2009.03.08 23:42:08

 

(jak cos... to dawaj do wyceny kiedy juz bedzie zarejestrowana.. a nie tak pod presja to robisz (liczyles na chybił trafił? ) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
widze ze dopiero teraz zarejestrowales domene

 

 

 

(jak cos... to dawaj do wyceny kiedy juz bedzie zarejestrowana.. a nie tak pod presja to robisz (liczyles na chybił trafił? ) )

Dałem do wyceny, po tym jak nacisnałem rejestruj domene w dropped i otrzymalem komuniakt, ze zostalo pomyslnie zarejestrowane, czy cos w ten deseń,nie pamietam dokladnie, Pisałem juz przecież, wyjaśniałem to, że nie wiedziałem o tym ,że w dropped domena czeka w panelu na rejestracje, to był 1 raz reg on dropped, ale jak widze juz jest na moim koncie.rzeciez wiem, ze nie mozna dawac domen czekających w kolejce, ale tak jak pisałem nie wiedziałem o dropped i jak to tam przebiega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tam ktos nie wierzy ile jest wynikow to niech sprawdzi ten watek http://www.di.pl/index.php?showtopic=526 :) i niech mysli ! bo mi o to chodziło, bo to ile jest stron zindeksowanych w google pod fraza "p-o-k-e-r" to mnie wcale nie interesuje. I nie wiem co ma piernik do wiatraka :)

 

Na tej samej zasadzie możesz wpisać w powyższym google.di.pl: pokert i również skrypt wyświetli ilość wyników dla słowa "poker". ;)

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na namepros jest taki temat nawet o sprzedazy domen tego typu :)

jednak jakos mi sie nie podobaja ;)

 

nie chce mi sie tam zagladać, bo to i tak nic nie da. ale mam pytanie, czy nie zauważasz różnicy miedzy wszystkimi innymi tego typu domenami z użyciem "-"

a domeną P-O-K-E-R.pl ?

:)

ja widzę;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×