Jump to content
Sign in to follow this  
keyword

Pokolenie GoldenLine

Recommended Posts

Myślę, że to kwestia czasu gdy do rządu dostanie się ktoś znany tylko z internetu. Coraz bardziej przekonuję się do tego gdy obserwuję jaką popularność zdobywa Janusz Korwin-Mikke dzięki swojemu wideoblogowi na youtube. Prawie codziennie nagrywa jakiś film w którym komentuje wydarzenia bądź prawi swoje przemyślenia i mimo wszystko każdy jego film ogląda tylko w dzień nagrania kilka tysięcy osób.

 

Jakby się znalazła jakaś mądra głowa i keyword przekierowałby na jego blog czy stronę swój cały ruch to prezydentura murowana! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... problem w tym, ze z niego zadna madra glowa ... i lepiej, zeby swoje poglady (wiekszosc - czasami trafnie cos powie) zachowal dla youtuba niz narodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie to najwiekszy populista "na rynku". Tyle, ze zamiast mowic do ludzi z problemami mowi do karierowiczow i ludzi, ktorzy w przy kazdej wladzy lepiej lub gorzej sobie poradza. Nie zebym byl za socjalem itp. - ale nie mozna skazywac setek dzieci na praktyczna smierc. Zamiast zapominac o ludziach biednych co jest meritum jego pogladow trzeba zrobic cos zeby przestali byc biedni.

 

... no ale ja jestem wiernym wyborca SLD - takze wg wiekszosci "fanow" JKM nie mam nawet prawa sie wypowiadac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jakby się znalazła jakaś mądra głowa i keyword przekierowałby na jego blog czy stronę swój cały ruch to prezydentura murowana! :)

Dobra myśl, również jestem tego zdania. Jakby przekierować wszystkie polskie zaparkowane domeny na jakąś stronę z zawartością polityczną to możnaby mieć olbrzymi wpływ na opinię publiczną w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie to najwiekszy populista "na rynku". Tyle, ze zamiast mowic do ludzi z problemami mowi do karierowiczow i ludzi, ktorzy w przy kazdej wladzy lepiej lub gorzej sobie poradza. Nie zebym byl za socjalem itp. - ale nie mozna skazywac setek dzieci na praktyczna smierc. Zamiast zapominac o ludziach biednych co jest meritum jego pogladow trzeba zrobic cos zeby przestali byc biedni.

 

... no ale ja jestem wiernym wyborca SLD - takze wg wiekszosci "fanow" JKM nie mam nawet prawa sie wypowiadac.

 

Piszę do tego posta tylko dlatego, aby zakomunikować że nie zgadzam się z twoimi poglądami aczkolwiek je szanuje. Jednak nic więcej nie powiem bo zrobiłby się offtopic a w efekcie końcowym i tak nikt nikogo by nie przekonał do wlasnych poglądów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... no ale ja jestem wiernym wyborca SLD - takze wg wiekszosci "fanow" JKM nie mam nawet prawa sie wypowiadac.

 

Bzdura . Oczywiście, że masz prawo się wypowiadać .

Powiem więcej - jak się już wypowiesz, masz nawet prawo do tego by posłuchać piosenek Bartka Kalinowskiego :

 

http://www.tekstowisko.pl

Edited by keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michal zgadza się z tmi ...

JKM nie ma jkm.pl choć po wpisaniu tej frazy w Guglarce jest na szczycie ( choć tutaj :) )

Keyword konsekwentnie prezentuje swe wyraziste poglądy polityczne.

Umberto ostatnio zamilkł a Sanit ma niewiele do napisania ...

GoldenLine chce być serwisem społecznościowym dla wszystkich ...

 

Czy ktoś wyczuwa w tym nadchodzącą wiosnę ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast zapominac o ludziach biednych co jest meritum jego pogladow trzeba zrobic cos zeby przestali byc biedni.

 

Czytając to, co napisałeś przypomniało mi się, że ktoś kiedyś powiedział, iż procent ludzi, którzy są w stanie zrozumieć program UPRu oscyluje w granicach 10-15.

Widzisz, gdyby poglądy JKM wprowadzić w życie nie byłoby problemu ludzi biednych, a przynajmniej byłby on zdecydowanie mniejszy niż teraz, kiedy mamy socjalizm.

Jak myślisz, czy partii takiej jak SLD zależy na zlikwidowaniu biedy i bezrobocia? Oczywiście nie, bo to jest ich naturalny elektorat, a więc nie mają interesu w tym, aby podcinać sobie gałąź, na której siedzą...

O JKM i programie UPR mógłbym długo, bo popieram ich odkąd nauczyłem się czytać :-) Ale musielibyśmy zmienić forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytając to, co napisałeś przypomniało mi się, że ktoś kiedyś powiedział, iż procent ludzi, którzy są w stanie zrozumieć program UPRu oscyluje w granicach 10-15.

hehe. zgadza się. to jest ten ułamek społeczeństwa nie dostrzegający utopizmu głoszonych przez korwina poglądów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michal zgadza się z tmi ...

 

 

Czy ktoś wyczuwa w tym nadchodzącą wiosnę ? :)

 

No to jest zdecydowany przełom, chyba faktycznie idzie wiosna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytając to, co napisałeś przypomniało mi się, że ktoś kiedyś powiedział, iż procent ludzi, którzy są w stanie zrozumieć program UPRu oscyluje w granicach 10-15.

 

zapoznaj sie z ta wypowiedzia, bo jest trafna jak malo, ktora na temat UPR:

 

hehe. zgadza się. to jest ten ułamek społeczeństwa nie dostrzegający utopizmu głoszonych przez korwina poglądów

 

Ludzie to nie tylko liczby w statystykach i wynikach finansowych. Zawsze - cokolwiek robiac trzeba miec na uwadze czynnik ludzki i szacunek do drugiego czlowieka. UPR prowadzi do stwierdzenia, ze czlowiek jest tym lepszy im wiecej jest w stanie pieniedzy wytworzyc dla siebie. Program UPR doprowadzilby do tego, ze bralbys pieniadze nawet od brata czy sasiada za to, ze mu spojrzysz czy nikt domu nie okrada gdy on pojechal na wakacje. Doprowadzilby w fazie wdrazania do tego, ze DZIECI z BIEDNYCH RODZIN bylyby jeszcze biedniejsze. O ile mozna sie czepiac doroslych to czym zawinilo dziecko, ktore urodzilo sie w biednej (nie mowie o patologicznej!) rodzinie, ktore dzisiaj ma szanse na edukacje, podstawowa opieke zdrowotna i dalsze kreowanie zycia zalezne od samego siebie. JKM nie zauwaza, ze wlasnie DZISIAJ swiat ~jest taki jak powinien byc: mianowicie, mamy bardzo wielki wplyw na to kim zostaniemy. W skrajnym kapitalizmie jesli urodzisz sie biedny to taki pozostaniesz - bo nikt ci szkoly ani opieki zdrowotnej nie oplaci. W systemie mieszanym jaki mamy dzisiaj nawet jesli Twoja matka i ojciec ledwo ciagna wiaza koniec z koncem Ty masz szanse na edukacje - bo jesli mieszkasz w duzym miescie to koszt uczeszczania do liceum a potem studiowania nie jest duzo wiekszy niz normalne wegetowanie miesiaca.

 

Dzisiaj wiekszosc z nas oddaje pieniadze na utrzymanie tego systemu. Zamiast go zatrzymywac i niszczyc lepiej zoptymalizowac - aby te pieniadze byly lepiej wykorzystywane - ale ZAWSZE trzeba miec na uwadze czynnik ludzki. W takich sytuacjach typowy "uprowiec" mowi: dzisiaj np. ojciec pijak i tak wszystkie pieniadze od panstwa przepije... a wlasnie, ze nie - bo w wiekszosci wypadkow nawet jesli ten pijak wiekszosc z nich przepije, ale ma elementarne uczucia i sentymenty (wrecz instynkty) to nie dopusci do sytuacji, ze dziecko umrze z glodu jesli ma taka mozliwosc. To dziecko cierpi psychicznie - ale to moze przezwyciezyc. Glodu moze nie miec jak przezwyciezac.

 

Jeszcze raz podsumuje: dlaczego CZŁOWIEK (NOWY! - DZIECKO) ma cierpiec za bledy lub niedopasowanie strukturalne rodzicow ?

 

O ile w fazie gdy wszyscy juz beda maszynami myslacymi tylko o swoich wynikach finansowych moze faktycznie juz nie bedzie takich problemow* - ale w fazie wdrazania moze nawet umrzec setki tysiecy ludzi.

 

Patrzac na UPR powinno sie spojrzec na filmy futurystyczne typu np.: Johnny Mnemonic, Ucieczka z NY / LA, czy chociazby IDIOKRACJA.

Ukazuja one spoleczenstwo totalnie skastowane, gdzie 1% mieszka w centrum miasta w luksusach, a reszta w slumsach, w ktorych nawet szczury juz nie wytrzymaly.

 

----

* - bo Ci ktorzy tak nie mysleli umarli

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umberto ostatnio zamilkł a Sanit ma niewiele do napisania ...

Sanit już napisał bardzo dużo o swoich poglądach i wielu je zna. :)

Jak mnie najdzie wena, to na pewno się podłączę. :)

 

Edit- A tak na marginesie, to Sanit nie ma zamiaru wylecieć z forum, więc ma tępy język.

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę do tego posta tylko dlatego, aby zakomunikować że nie zgadzam się z twoimi poglądami aczkolwiek je szanuje. Jednak nic więcej nie powiem bo zrobiłby się offtopic a w efekcie końcowym i tak nikt nikogo by nie przekonał do wlasnych poglądów :)

 

 

Znam i widzialem jego corke w kilku sytuacjach.Nie uwazam zeby ktos kto nie potrafi zachowac porzadku w domu bylby w stanie zrobic to w panstwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam i widzialem jego corke w kilku sytuacjach.Nie uwazam zeby ktos kto nie potrafi zachowac porzadku w domu

 

JKM nie jest człowiekiem z mojej bajki . Jednak szczerze współczuję jego córce, że ma takich znajomych :) .

A tak na marginesie..... imho powinieneś dorzucić kilka pikantnych szczegółów . No wiesz... co widziałeś w jej koszu na brudną bieliznę i takie-takie..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby się znalazła jakaś mądra głowa i keyword przekierowałby na jego blog czy stronę swój cały ruch to prezydentura murowana! :)

Taa, jasne. Ten człowiek już czasami pisze takie bzdury, że rzeczywiście wierzy w to co powiedział, że 3/4 ludzi to idioci. Wątpie by to przysporzyło mu jakąś większą liczbę zwolenników. Ci co go popierają już się o nim dowiedzieli i raczej ta liczba sie nie zwiększy choćby nie wiadomo co robił. Chyba, ze nagle zacznie obiecywać złote góry :) Pozatym to jest polityk, więc jak KAŻDY polityk osoba o ujemnym szacunku i zaufaniu, nawet bym powiedział, że pod tym względem dresy mają większy szacunek. W życiu więc bym nie dał nawet 1uq takiej osobie bez w zględu na to do jakiej partii należy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JKM nie jest człowiekiem z mojej bajki . Jednak szczerze współczuję jego córce, że ma takich znajomych :) .

A tak na marginesie..... imho powinieneś dorzucić kilka pikantnych szczegółów . No wiesz... co widziałeś w jej koszu na brudną bieliznę i takie-takie..... :)

 

 

Nie jest moja znajoma poprostu mialem okazje byc pare razy z nia na imprezie a jak jej wybryki sie zakonczyly to pare lat temu cala Polska uslyszala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest moja znajoma poprostu mialem okazje byc pare razy z nia na imprezie a jak jej wybryki sie zakonczyly to pare lat temu cala Polska uslyszala.

Ja nic nie słyszałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak jej wybryki sie zakonczyly to pare lat temu cala Polska uslyszala.

 

za dużo brukowców czytasz, a potem nie starasz się nawet tego ukryć, ktoś tu prowadzi dyskusję o poglądach JKM, który zresztą w internecie ma dużą grupę zwolenników, a ty wyskakujesz z jakimś maglem

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ty wyskakujesz z jakimś maglem

magiel nie magiel, ale o co chodzi?

swoją drogą ciekawy filmik

jakoś nie widze tam nic ciekawego, znowu jakaś beblanina polityków o lustracji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×