Jump to content
Sign in to follow this  
Grzesiek B.

Atrakcyjne domeny na ParkDomen.pl

Sprzedaż przechwyconych domen.  

44 members have voted

  1. 1. Czy Twoim zdaniem jest miejsce dla kolejnych serwisów oferujących sprzedaż przechwyconych domen?

    • Tak, konkurencja może tylko pomóc.
      30
    • O nie... Kolejne miejsce dodawania domen do przechwycenia.
      14
  2. 2. Co przyciągnęłoby Cię do skorzystania z nowego sewisu?

    • Skuteczność łapania atrakcyjnych domen
      32
    • Jasne i przejrzyste zasady.
      18
    • Niska cena wywoławcza licytowanych domen.
      21
    • Jakość obsługi i szybkość reagowania.
      16
    • Nowe (bardziej zaawansowane) możliwości wyszukiwania domen.
      23
  3. 3. Który z modeli dotychczasowych serwisów najbardziej Ci odpowiada?

    • Droped.pl
      32
    • Złapane.pl
      3
    • MapaDomen.pl
      5
    • Żaden z powyższych.
      4


Recommended Posts

Witam.

 

Zapraszam na ParkDomen.pl, który powoli się rozkręca i gdzie znajdziecie ciekawe (i mam nadzieje co raz ciekawsze) domeny :)

 

W serwisie znajdziecie 2 kategorie domen:

 

1. Domeny na sprzedaż - czyli już zarejestrowane nazwijmy gotowe do rejestracji. W przypadku zainteresowania wybraną domeną, proszę o kontakt na podany adres @. Domeny, dla których prowadzone są aukcje są wyróżnione i podlinkowane do danej aukcji.

 

2. Domeny zarezerwowane - są to domeny złapane przez nasz serwis ale kórych nie zdecydowałem się jeszcze (?) zarejestrować. Jeżeli jest tam domena, która Was zainteresuje proszę o kontakt (dogramy szczegóły rejestracji i przekazania danej domeny). Sprawdźcie, może znajdziecie tam domenę, którą zleciliście do przechwycenia w innym serwisie :).

 

Serwis praktycznie dopiera rozpoczyna swe funkcjonowanie, dlatego jesteśmy świadomi potencjalnych problemów/niedogodności, za które z góry

przepraszamy :). Jednocześnie pracujemy nad panelem, który zautomatyzuje cały proces i da większe możliwości, ale to jeszcze potrwa "dłuższą chwilę".

 

Zapraszam!

 

W przypadku pytań, proszę o kontakt na info[at]parkdomen.pl

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek B.

Edited by Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami rezerwujecie i dajecie na aukcje domeny ? Czy macie porozumienie z NASK i przechwytujecie spadajace domeny przez EPP ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sami rezerwujecie i dajecie na aukcje domeny ? Czy macie porozumienie z NASK i przechwytujecie spadajace domeny przez EPP ?

 

Mamy porozumienie z NASK i łapiemy domeny po EPP.

 

Te które złapiemy i zarejestrujemy są w kategorii "Sprzedaż domen" a złapane i dotychczas niezarejestrowane w kategorii "Domeny zarezerwowane".

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Grzesiek B.

Edited by Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

2. Domeny zarezerwowane - są to domeny złapane przez nasz serwis ale kórych nie zdecydowałem się jeszcze (?) zarejestrować. Jeżeli jest tam domena, która Was zainteresuje proszę o kontakt (dogramy szczegóły rejestracji i przekazania danej domeny). Sprawdźcie, może znajdziecie tam domenę, którą zleciliście do przechwycenia w innym serwisie ;).

[...]

 

może http://www.di.pl/index.php?showtopic=22224 ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cennik rejestracji i odnowień domen jest ODSTRASZAJĄCY.

W jaki sposób odbywa się przekazanie domen bo chyba nikt nie zdecyduje się na ich utrzymanie w serwisie po takich cenach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens udostępniania listy zarezerwowanych domen?

W przypadku kiedy któraś mnie zainteresuje, mogę przchwycić ją np. w złapane.pl za 20zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cennik rejestracji i odnowień domen jest ODSTRASZAJĄCY.

W jaki sposób odbywa się przekazanie domen bo chyba nikt nie zdecyduje się na ich utrzymanie w serwisie po takich cenach?

 

Za ParkDomen.pl:

 

Poniższy Cennik nie dotyczy domen wystawionych na sprzedaż oraz domen już zarezerwowanych.

 

Ceny domen zarejestrowanych i zarezerwowanych ustalane są indywidualnie. A przedstawiony na stronie cennik jest po pierwsze

obowiązkiem wynikającym z umowy z NASK a po drugie, na chwilę obecną system nie jest do końca przystosowany do obsługi klienta

końcowego i cena jest faktycznie zaporowa.

 

W skrócie: łapiemy domeny i jeżeli jest zainteresowany i dobijamy targu udostępniam kod authinfo i odbywa się transfer do docelowego Registrara.

 

Ponieważ pojawiają się pytania co do cen domen zarezerwowanych: jako cenę wyjściową ustalmy na 40 PLN/netto za domenę zarezerwowaną - przyjmując zasadę "first come, first served". Co do domen zarejestrowanych i wystawionych na sprzedaż ceny ustalane indywidualnie.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki jest sens udostępniania listy zarezerwowanych domen?

W przypadku kiedy któraś mnie zainteresuje, mogę przchwycić ją np. w złapane.pl za 20zł netto.

 

Nie bardzo rozumiem pytanie. Lista domen zarezerwowanych (czyli złapanych przez nasz serwis i nie zarejestrowanych) jest po to, że jeśli znajdzie się zainteresowany to domenę taką zarejestruję i przekażę mu ją.

 

Możesz czekać aż domena spadnie i spróbować ją przechwycić przez inny serwis a możesz ją kupić u mnie. Twój wybór. Chyba, że to ParkDomen.pl ponownie ją złapie :D

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo rozumiem pytanie. Lista domen zarezerwowanych (czyli złapanych przez nasz serwis i nie zarejestrowanych) jest po to, że jeśli znajdzie się zainteresowany to domenę taką zarejestruję i przekażę mu ją.

 

Grzesiek B.

 

 

teraz juz rozumiemy po co walnales takie a nie inne ceny :D.Tylko czy warto robic biznes na robieniu ludzi w jelenia?.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz juz rozumiemy po co walnales takie a nie inne ceny :D.Tylko czy warto robic biznes na robieniu ludzi w jelenia?.

 

Przepraszm, ale widze, ze dalej nie zrozumiałeś. Podaj proszę fakty, w którym miejscu Twoim zdaniem naciągam czy próbuję oszukać ludzi.

 

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszm, ale widze, ze dalej nie zrozumiałeś. Podaj proszę fakty, w którym miejscu Twoim zdaniem naciągam czy próbuję oszukać ludzi.

 

 

Grzesiek B.

 

 

Przepraszam zle przeczytalem zasady dzialania Twojego serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam zle przeczytalem zasady dzialania Twojego serwisu.

 

No problem. Nic nowego, działam jak inni "łapacze" ale nie mam jeszcze panelu klienta, gdzie będzie to wszystko zautomatyzowane.

 

 

pozdrawiam,

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

kilka nowych rzeczy na ParkDomen.pl

 

- cennik domen przechwyconych i zarejestrowanych: http://parkdomen.pl/na_sprzedaz

- cena za domenę przechwyconą i zarezerwowaną ustalona na 50 PLN/netto (m.in. cristianoronaldo.pl, wwwwykop.pl, babcine.pl, fakture.pl i wiele innych): http://parkdomen.pl/zarezerwowane

- udostępniony kanał RSS z informacją o przechwyconych domenach na sprzedaż: http://parkdomen.pl/rss - zapraszam do subskrybcji.

 

Kolejne udogodnienia mam nadzieje już wkrótce.

 

Zapraszam do korzystania,

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam do korzystania,

 

Grzesiek B.

No to powodzenia

Tę domenę pamiętam z allegro, była niedawno tam oferowana: ecoffe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to powodzenia

 

Dziękuje.

 

Tę domenę pamiętam z allegro, była niedawno tam oferowana: ecoffe.pl

 

Bardzo możliwe.

 

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

pozwoliłem sobie dodać małą sondę :wacko: Mamy już w głowie pomysł na jego funkcjonowanie, ale chciałbym poznać jeszcze Waszą opinię.

 

Czekam na opinie, propozycje.

 

PS. Jeżeli ktoś chciałby spróbować złapać interesującą go domenę za pomocą mojego serwisu proszę o kontakt na info@parkdomen.pl :)

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypełniłem sondę - przyznam, iż cieszę się, że ujrzane wyniki potwierdzają tylko moje wyobrażenie.

Powodzenia!

 

Dziękuje za dotychczasowe wypełnienie ankiet. Tak naprawdę trudno tu o coś zupełnie nowego i "wywarzanie otwartych drzwi", dlatego ankieta

przebiegła zgodnie z przewidywaniami. No może spodziewałem się mniejszej ilości niechętnych powstaniu nowego serwisu, ale

jestem w stanie zrozumieć te osoby :). Teraz zabieramy się do roboty :)

 

Tych, którzy jeszcze ankiety nie wypełnili zapraszam.

 

 

Pozdrawiam,

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie dziala pod iphonem (tam chyba jest flash albo cos podobnego). Dropped i Zlapane dziala.

 

 

Dzieki, sprawdzimy.

 

Pozdr,

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Z przyjemnością informujemy, że serwis ParkDomen.pl wzbogacony został o nową

funkcjonalnością w postaci aukcji przechwyconych domen.

 

Teraz każdy z Was może brać udział w licytacji domen po adresem http://parkdomen.pl/auctions.

Po zarejestrowaniu oraz zalogowaniu w serwisie, będziecie mogli przeglądać, obserwować i licytować interesujące

domeny. Zrobimy wszystko, aby codziennie dostarczać interesujące domeny ;)

 

 

Zapraszamy do licytacji w naszym serwisie i czekamy na Wasze opinie!

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×