Jump to content
Sign in to follow this  
mag

TVonline.pl

Recommended Posts

Bede wdzieczny za opinie.

Kupilem za grosze

Po krotkim mailingu otrzymalem propozycje sredniego XX XXX

Wydaje sie super, chociaz akurat co do tej domeny to wydaje mi sie, ze to bardzo przyszlosciowa domena i za 2-3 lata moglbym uzuskac wiecej - gdy telewizja bedzie w pelni dostepna w Internecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bede wdzieczny za opinie.

Kupilem za grosze

Po krotkim mailingu otrzymalem propozycje sredniego XX XXX

Wydaje sie super, chociaz akurat co do tej domeny to wydaje mi sie, ze to bardzo przyszlosciowa domena i za 2-3 lata moglbym uzuskac wiecej - gdy telewizja bedzie w pelni dostepna w Internecie.

 

No nie wiem, jesli faktycznie masz poważną propozycję to sprzedawaj i to czym prędzej. Bardzo dobre generyki sprzedają się za grosze teraz po max kilka k więc taka oferta jest rewelacyjna.

Domena owszem bardzo ładna pod jak sama nazwa wskazuje TV Online ale nie warta średniego xx xxx, co najwyżej wysokie xxxx w moich oczach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 2-3 lata może być koniec świata. Mam nadzieję mag, że wiesz ile to jest pieniędzy średnie XX.XXX Jak dla mnie kwota powalającą...

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 2-3 lata może być koniec świata.

Gdzieś czytałem, że w Polsce ma ucierpieć tylko pomorze i zachód, a tak ogólnie to większość świata (kolejny argument aby inwestować tylko w domeny .pl) :)

Ja bym sprzedawał za tą cenę.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zeby sprecyzowac 30 tys (brutto)

 

Bardzo dobra cena i myślę, że odpowiednia. Sam miałem licytować ale sobie darowałem myśląc, że pewno skończy się na kilka k aukcja..

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bede wdzieczny za opinie.

Kupilem za grosze

Po krotkim mailingu otrzymalem propozycje sredniego XX XXX

Wydaje sie super, chociaz akurat co do tej domeny to wydaje mi sie, ze to bardzo przyszlosciowa domena i za 2-3 lata moglbym uzuskac wiecej - gdy telewizja bedzie w pelni dostepna w Internecie.

 

 

Przeglądając Twoją stopkę i Twoje portfolio na megadomeny.pl po zapoznaniu się cen w zakładce TopDomeny sadzę że blefujesz. :) Nie masz takiej oferty. ;)

Wydaję się mało prawdopodobne abyś na dzisiejszy dzień uzyskał takie kwoty jakie tam podajesz.

 

Zakładam , że masz ofertę na 2 do 5 k max i zastanawiasz się czy puścić czy nie :)

Ja bym puścił ;) dla mnie domena warta nie wiecej niż 5 k.

 

Edit: chyba , że jest inaczej i nie blefujesz - to się nie zastanawiaj, chyba , że miesiecznie zarabiasz 10 k netto ;) To co tam, jakoś wyżyjesz ;) ja daję radę ;) Oczywiście w tym wypadku nie sprzedawaj. ;)

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na megadomeny.pl jest jakies 80% moich domen, kilkudziesieciu najnowszych tam nie ma. Oferta sie znajdzie, jak sie nie zdecyduje na ta transakcje to będzie ona opiewać na kwote 75 000 + VAT i tak sobie bedzie czekac na chetnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeglądając Twoją stopkę i Twoje portfolio na megadomeny.pl po zapoznaniu się cen w zakładce TopDomeny sadzę że blefujesz. :) Nie masz takiej oferty. :)

mag to dość znany i uznany człowiek w branży IT. Nie jest to "dzieciak z Allegro" a dobrze wykształcony specjalista w swojej dziedzinie, więc raczej nie ma takiej opcji aby blefował. Myślę że jeśli będzie chciał kwotę 75k za tę domenę to ją uzyska. Firma z dużym zapleczem i poważnymi planami, wysupła żądaną kwotę bez żadnego problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mag to dość znany i uznany człowiek w branży IT. Nie jest to "dzieciak z Allegro" a dobrze wykształcony specjalista w swojej dziedzinie, więc raczej nie ma takiej opcji aby blefował. Myślę że jeśli będzie chciał kwotę 75k za tę domenę to ją uzyska. Firma z dużym zapleczem i poważnymi planami, wysupła żądaną kwotę bez żadnego problemu.

 

jesli faktycznie uzyska, czegu mu szczerze życzę, to faktycznie będzie magiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brałem udział w tej aukcji. Żałuję, że nie wygrałem jej :) , No cóż, to nie pierwsza i nie ostatnia moja aukcja której nie wygrałem.

 

Bardzo, bardzo dobra domenka.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites
tvonline.pl - moim zdaniem bardzo tanio poszła (210 PLN netto). Mnie niestety nie było wtedy przy komputerze i nie mogłem dalej licytować :)

 

http://zlapane.pl/auction.php?id=3271

 

DD

 

Ale nie sądziłem, że tak szybko będzie warta aż tyle ;) Szczerze gratuluję i tak jak wcześniej pisałem - żałuję, że nie mogłem licytować :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym nie sprzedawał, za 2 lata powinno być średnie XXX XXX - o ile zdecydujesz się przedłużyć przez te 2 lata.

A ja bym sprzedał i za pieniądze ze sprzedaży kupił kilka innych fajnych domen :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym sprzedał i za pieniądze ze sprzedaży kupił kilka innych fajnych domen :)

Dokładnie, dlatego ja również bym sprzedał - za to można faktycznie kupić obecnie kilka bardzo ładnych domenek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym nie sprzedawał, za 2 lata powinno być średnie XXX XXX - o ile zdecydujesz się przedłużyć przez te 2 lata.

 

za 2 lata może i warta bedzie z milion, ale może nie być okazji do jej sprzedania, a kilkadziesiat k PLN przez 2 lata moze zarobic wiecej niz te kilkaset k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie chodzi o wzbudzanie sensakcji/zazdrosci etc.

Chcialem poznac tylko Wasze zdanie na temat wartosci tej domeny.

Niepotrzebnie napisalem o tej ofercie przez to Wasze odp. moga być mniej obiektywne i pelno niepotrzebnych komentarzy sie pojawilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

domeny.pl według mnie warto inwestować w te domeny bo telewizja internetowa to kwestia czasu przy teraźniejszym rozwoju techniki :) już są strony na których można oglądać nie które kanały teraz tylko czekać na osoby zainteresowane domenami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×