Jump to content
Sign in to follow this  
umberto

Błyskawiczna rejestracja nindży

Recommended Posts

Pogratulujmy użytkownikowi Gaudzinskiemu błyskawicznej rejestracji nindży :)

 

(bo chyba artykuł nie był inspiracją do założenia takiego serwisu)

 

GAZETA.PL - na stronie głównej artykuł "KogoMogęPozwać.com - absurdalne sprawy sądowe"

 

1a5ac90eb59e6c72.jpg

 

Artykuł dodany o godz. 11.43 na Wyhacz.pl

 

75e46c00d0c67e89.jpg

 

Tylko 24 minuty domena KogoMogePozwac.com cieszyła się wolnością

 

8f1aa31eaddf5e44.jpg

 

Niestety, domenka .pl też została przygarnięta (jak to w powiedzeniu: każda potwora znajdzie amatora) ;)

(ale tutaj dopiero po 4 godz. i 21 minutach)

 

10c5e9e807519466.jpg

 

Najgorsza szybka rezerwacja nindży dzięki artykułowi w gazecie, jaką kiedykolwiek widziałem. TYm bardziej, że o tej domenie na Wyhacz.pl nawet nie wspominają w treści artykułu i nie ma linku więc mistyped traffic leci

 

Pogratuluj rejestracji nindży.

 

Nie mozna zapomnieć o rejestracji literwowki ;) np. KogoMogePoznac.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś dokonałem takiej szybkiej rejestracji niżdży po przeczytaniu newsa. :)

 

PIStv.pl / tvPIS.pl / telewizjaPIS.pl ;)

Wciąż na sprzedaż jeśli ktoś chętny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oni zrobią psikusa i przetłumaczą sobie trochę inaczej :)

KogoMamPozwac.com , KogoMamPozwac.pl oraz KogoMamPozwać.pl wolne ;)

 

 

Ja pod wpływem artykułu Ludziarnia.pl zarejestrowałem ;)

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem Umberto jaki sens miało założenie tego tematu... wiedz jednak, że od tej pory raczej nie pawam do Ciebie zbytnią sympatią.

Jednak mniejsza o to... na Twoim miejscu pamiętałbym o jednym:

Zgodnie z art. 212 § 1 kk "Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku." Jest to przestępstwo zniesławienia.

 

Skoro już masz zamiar przedstawiać informacje na forum publicznym, najpierw upewnij się że są prawdziwe...

Ja osobiście żadnej domeny o takiej nazwie nie zarejestrowałem - pierwszy raz widzę źródło które podałeś.

Domenę zarejestrował prawdopodobnie mój brat... nie wnikam.

Jeżeli wszystkich oceniasz po wpisie we whois to życzę powodzenia w dalszym biznesie.

Suma summarum w dzisiejszych czasach niektórzy dwoją się i troją żeby wybić się z tłumu kosztem innych...

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem Umberto jaki sens miało założenie tego tematu... wiedz jednak, że od tej pory raczej nie pawam do Ciebie zbytnią sympatią.

 

Człowieku wyluzuj, nikogo nie pomawiam (nie strasz proszę jakimiś prokuratorami, bo będzie jeszcze konieczny nakaz ekstradycji :) ), nie ma w tytule tematu twojego nazwiska, poza tym nazwisk takich są tysiące. Każdy wie, że to i tak jest w kontekście raczej humorystycznym...bo to troche śmieszna akcja, nieważne kto to zarejestrował, czy twoj brat, o ktorego istnieniu nie mam pojecia czy ktos inny... Ja tez czasem rejestruje ninje i jesli mi ktos pogratuluje "udanych zakupów", to co, wyślę Patrioty na niego albo ogien piekielny? Take it easy, dude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzekomy serwis, to na pewno prowokacja żydo-masońskiej Agory oraz Agentów WSI. :);) ;)

 

Gaudzinski, rejestracja ninj'y promowanej przez Agorę, to zaszczyt, nie pomówienie.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowieku wyluzuj, nikogo nie pomawiam (nie strasz proszę jakimiś prokuratorami, bo będzie jeszcze konieczny nakaz ekstradycji ;) ), nie ma w tytule tematu twojego nazwiska, poza tym nazwisk takich są tysiące. Każdy wie, że to i tak jest w kontekście raczej humorystycznym...bo to troche śmieszna akcja, nieważne kto to zarejestrował, czy twoj brat, o ktorego istnieniu nie mam pojecia czy ktos inny... Ja tez czasem rejestruje ninje i jesli mi ktos pogratuluje "udanych zakupów", to co, wyślę Patrioty na niego albo ogien piekielny? Take it easy, dude!

Mnie z reguły trudno jest wyprowadzić z równowagii :P

Tobie jakimś cudem się to udało - ale to pewnie dlatego że na temat wpadłem późnym wieczorem.

Zamknijmy tą sprawę :) .

Tylko następnym razem wyślij takie "gratulacje" na PM ;)

 

Rzekomy serwis, to na pewno prowokacja żydo-masońskiej Agory oraz Agentów WSI. ;):D :D

Gaudzinski, rejestracja ninj'y promowanej przez Agorę, to zaszczyt, nie pomówienie.

No szkoda że to nie ja ją zarejestrowałem :P Klientów jak widzę jest nie mało ;)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogratulujmy użytkownikowi Gaudzinskiemu błyskawicznej rejestracji nindży

 

(bo chyba artykuł nie był inspiracją do założenia takiego serwisu)

 

GAZETA.PL - na stronie głównej artykuł "KogoMogęPozwać.com - absurdalne sprawy sądowe"

 

 

 

Artykuł dodany o godz. 11.43 na Wyhacz.pl

 

 

 

Tylko 24 minuty domena KogoMogePozwac.com cieszyła się wolnością

 

 

 

Niestety, domenka .pl też została przygarnięta (jak to w powiedzeniu: każda potwora znajdzie amatora)

(ale tutaj dopiero po 4 godz. i 21 minutach)

 

 

 

Najgorsza szybka rezerwacja nindży dzięki artykułowi w gazecie, jaką kiedykolwiek widziałem. TYm bardziej, że o tej domenie na Wyhacz.pl nawet nie wspominają w treści artykułu i nie ma linku więc mistyped traffic leci

 

Pogratuluj rejestracji nindży.

 

Nie mozna zapomnieć o rejestracji literwowki np. KogoMogePoznac.com

 

Temat, żenada ... :).

 

To ja zarejestruje super ninje ;):

asdzsdccxvsdfxvkgdcjhfdjhcvbdxjhchvxjbvxhcjbvhjcgvyusddgyuaiskjdcskjhuijhjfkhfdj

mxclzcjlkdzdhjcjagsadjkasasdascxccxvfvvxccxzc.pl

 

Wydam 3zł na nią, a wy mi tutaj stworzycie nowy temat:blink:, będe sławny ;).

 

Ludzie zajmujcie się swoimi domenami.

 

Moim zdaniem temat jest zbędny, nie potrzebny, nie wnoszący nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×