Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

Zakres czasowy edycji postów.

Opinia Forumowiczów, dotycząca zakresu czasowego edycji postów.  

36 members have voted

  1. 1. Czy Twoim zdaniem, możliwy czas edycji postu:

    • powinien wynosić maks. 24 GODZINY?
      14
    • powienien wynosić maks. 48 GODZIN?
      0
    • powienien wynosić maks. 72 GODZINY?
      2
    • powinien być NIEOGRANICZONY CZASOWO?
      17
    • powinien stanowić INNE ROZWĄZANIE, które należy wypracować?
      3


Recommended Posts

Może ta sonda bardziej doprecyzuje kwestię ...

 

(Z sondy, wykluczyłem możliwość wyboru opcji "całkowity brak możliwości edycji" - bo w świetle poprzedniej ankiety sprawa jest oczywista. Najmniejszą wartością jest opcja "... maks.24 godziny", ponieważ propozycja 24 h padła na zakończenie poprzedniej ankiety. Wiadomo .., nie jest to wszystko za bardzo reprezentatywne, ale raczej innych możliwości nie mamy).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem - jesli już edycja - to 12 godzin też byłoby do przyjęcia. 24 godziny na tym forum to już u mnie 3-4 zakładki, które ponownie należałoby "przerobić". Szkoda czasu. Tak naprawdę, większość czyta każdy temat/wątek począwszy od ostatniego postu cofając się tylko do tej wypowiedzi, którą ostatnio czytał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem - jesli już edycja - to 12 godzin też byłoby do przyjęcia. 24 godziny na tym forum to już u mnie 3-4 zakładki, które ponownie należałoby "przerobić". Szkoda czasu. Tak naprawdę, większość czyta każdy temat/wątek począwszy od ostatniego postu cofając się tylko do tej wypowiedzi, którą ostatnio czytał.

 

 

Rozumiem Cię. Jednak "bazą" były dla mnie 24 h, które pod sam koniec poprzedniej ankiety, zaproponował Apze. Myślę, że możesz - jeśli zechcesz i to Twoja opcja - w przypadku tej ankiety zagłosować na "Inne ..." Jeśli opcja "Inne" "zwyciężyłaby", wówczas można byłoby wypracować stanowisko, uwzględniając te "12h".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

AlleSzopka :) kolejna sonda nic nie da, bo zawsze zwycięży wolność wyboru a nie bat nad głową. Nic nie da z tego też powodu, że lud swoje a władza swoje chociaż di.pl nie przypomina raczej placu Tiananmen. Ludzie chcą nieograniczonej edycji nie po to, aby w szale w pianą na ustach rzucić się do kasowania postów, ale dlatego że chcą mieć taką możliwość, po prostu chcą mieć wybór i raczej większość z tego w ogole nie skorzysta, bo po co gmerać w starych postach które zawierają "eloo" czy też "siemano" Jeśli edycja to edycja szczegółów, które mogą być niewygodne dla piszącego z róznych względów bo w życiu rożnie bywa. Widzę że administracji bardzo zależy na tej krótkiej smyczy, więc proponuje czas edycji 24h i zajmijmy się rejestrowaniem dobrych domen a nie sondami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zagłosowałem na nieograniczony czasowo. W końcu istnieje wolność intelektualna i nasze poglądy mogą się zawsze zmienić i wtedy przyda się opcja edytuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam zagłosowałem na nieograniczoną wolność, ludzie na tym forum są w większości dorośli i o poważnym podejściu do pewnych spraw, więc tak też wypadałoby się zachowywać takim ludziom w gronie takich ludzi. Jak ktoś dorosły trzyma np. łokcie na stole to też można mu zwrócić tylko uwagę (a ogólnie i tak nie zawsze wypada), podobnie tu z tą edycją postów, kanon przyzwoitości powinien panować, ale nie powinien być tak ostro narzucany z góry tylko najmocniej jak się da sugerowany, jeżeli ktoś ma bardzo ważny powód, żeby usunąć/zmienić dawny post (bo chce ukryć jakieś info o sobie, usunąć jakąś aukcję czy sprzedaż, przez którą może mieć problem (działalność w złej wierze), chce usunąć cenę z aukcji (żeby mu nikt nie mówił - a w Google znalazłem, że Pan wystawiał na di.pl za 200 zł to jak może być nagle 2000 zł?) zmienił zdanie na jakiś temat, Google mu coś wszamało co go bardzo mocno kompromituje itd. - powodów może być naprawdę bardzo wiele) to powinien móc to zrobić, takie zabranianie to jest jednak trochę zamach na wolność wyboru, słowa czy poglądów (które powinno móc się zawsze zmienić). :)

 

PS mi to się od razu Braveheart przypomniał:

 

I *am* thomaso! And I see a whole army of domainers, here in defiance of no editing possibility. You've come here to post as free men... and free men you are. What will you do with that freedom? Will *you* defend your FREEDOM on di.pl and will *you* have such *courage* to *fight* to the last *blood*, fight to the *last man* and even *die* for the lower domain fees - cutting the NASK lords' heads and *impale* them as many as you can?!!! :)

 

Nie mogłem się powstrzymać, wyedytuję może kiedyś. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po co kolejna sonda? Przeciez juz zagłosowalismy?

 

GŁOSUJ NA "powinien być NIEOGRANICZONY CZASOWO?"

 

 

Pod koniec poprzedniej sondy, padła propozycja ze strony Administracji, o zastosowaniu 24 h.

W porównaniu do ostatniego ograniczenia możliwości edycji, można przyjąć, że to propozycja dalej idąca.

Dlaczego by nie poddać jej pod opinię?

 

Wcześniej, po sondzie, "świat" di.pl wyglądał dualistycznie. Czy faktycznie rzeczywistość wygląda w ten sposób: "My i Oni" ..? Może tak, może nie.

 

Teraz, mniej, więcej, ale będzie wiadomo, jak rozkładają się poglądy. Faktycznie mogą wypowiedzieć się osoby, prezentujące jeszcze inne "opcje". To chyba dobrze ..? To jest - moim zdaniem - rozszerzenie możliwości wypowiedzi.

 

Edit :):

name='domainer' date='wto, 05 sie 08' post='105944']

AlleSzopka :) kolejna sonda nic nie da, bo zawsze zwycięży wolność wyboru a nie bat nad głową. Nic nie da z tego też powodu, że lud swoje a władza swoje [...]

 

Domainerze, zrobiłem ją z nadzieją, że coś da. I właśnie po to, aby zwyciężył pluralizm.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yarowa, po czyjej jesteś stronie?

 

Towarzysze! POSTOWYM SKRYTOEDYTOROM i POKILKUTYGODNIOZMIENIACZOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!!!!

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yarowa, po czyjej jesteś stronie?

 

Towarzysze! POSTOWYM SKRYTOEDYTOROM i POKILKUTYGODNIOZMIENIACZOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!!!!

 

 

O rany :).

 

Myślę, że w rozmowie, pod koniec poprzedniej sondy, w rozmowie z Sylyxem,

wypowiedziałem się, że ja też "edytuję" wstecz ... Wracam do postów, "gmeram" przy nich, ze swoich powodów.

Brak możliwości wstecznej edycji, pozbawia mnie możliwości pełnej wypowiedzi i uzupełnienie jej.

 

Natomiast, patrząc dalekosiężnie: musimy na Forum dochodzić w końcu do jakichś porozumień.

Chciałem podejść w sposób wyważony. Stąd sonda.

Przecież opcje odpowiedzi w sondzie, nie są chyba tendencyjne? Wypowiedzieć mogą się wszyscy, lub większość, i np. wybrać zdecydowanie jedną opcję.

Np. opcję"nieograniczoności".

Gdybym był na miejscu Administracji, oczywiście przychyliłbym się do głosów większości, nawet gdyby to był głos, opowiadający się za opcją "24h".

 

Nie możemy jednak "zaklinać rzeczywistości", w jedną, czy w drugą stronę ... Dajmy się wypowiedzieć tym wszystkim osobom, które - być może - mają jeszcze inne spojrzenie na ten temat.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • jutro zakończenie aukcji
    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×