Jump to content
Sign in to follow this  
Konrad

Gdzie rejestrować, aby łatwo wykonać cesję?

Recommended Posts

Witam, jak do tej pory rejestruję domenki na nazwa.pl . W obsłudze serwis pracuje bez zarzutu, co więcej kupując domenę mogę sobie zrobić mTransfer i od razu mam wszystko opłacone. Ceny też mają dobre, więc się ich trzymam. Jednak problemy pojawiają się przy wykonywaniu cesji domeny. W tej firmie jest to strasznie utrudnione: trzeba zrobić kopie NIPu, regonu, wpisu do ewidencji, później na każdej kartce podpisać odręcznie datę i zdanie, że kopia zgodna z oryginałem i na koniec zapakować to i wysłać pocztą, bo mailem czy faksem nie przyjmują. Masakra! Podpowiedzcie mi bo na pewno jesteście bardziej doświadczeni, gdzie rejestrować domeny żeby cesja była prostsza do wykonania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że nie masz spółki zarejestrowanej w KRS bo za każdy aktualny odpis trzeba zapłacić 30 PLN.

O rejestratorach warto poczytać natomiast rankingi nie zawsze są wiarygodne.

Ludzie opisują w nich swoje doświadczenia i nie zawsze mają mozliwość porównania ofert, z których nie korzystali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups.. przeoczyłem dział "rejestratorzy". Dzięki za info i sory za zaśmiecanie niewłaściwego wątku, już się przenoszę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×