Jump to content
keyword

motor*pl

Recommended Posts

Jak się wam podoba mój nowy nabytek ?

Która z tych domen , waszym zdaniem bardziej nadaje się na adres główny serwisu motocyklowego , motor*pl czy motocykl*pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi motor.pl z filmem Motór :) taki maly offtop (Euro2008: Off-side ?)

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo się podoba. Z resztą jak wszystkie Twoje domeny.

 

Wg mnie na serwis motocyklowy bardziej pasuje motocykl.pl, nie wiem czemu ale motor jakoś nie bardzo mi się kojarzy. Może to dlatego, że na wsi mówi się motór :)

 

 

Jakiś czas temu chyba widziałem gazetkę Motor, ale to była ogólnie o MOTORyzacji.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo się podoba. Z resztą jak wszystkie Twoje domeny.

 

Wg mnie na serwis motocyklowy bardziej pasuje motocykl.pl, nie wiem czemu ale motor jakoś nie bardzo mi się kojarzy. Może to dlatego, że na wsi mówi się motór :)

 

 

Jakiś czas temu chyba widziałem gazetkę Motor, ale to była ogólnie o MOTORyzacji.

 

czasami ludzie ze wsi sa bardziej ogarnieci niz ludzie z miasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
czasami ludzie ze wsi sa bardziej ogarnieci niz ludzie z miasta...

 

Wiem, od zawsze mieszkam na wsi. BTW teraz to jest szacun mieszkać na wsi. Ale nie odbiegajmy od tematu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, od zawsze mieszkam na wsi. BTW teraz to jest szacun mieszkać na wsi. Ale nie odbiegajmy od tematu :)

 

Szacun to jest mieć takie domeny jak motor.pl czy motocykl.pl. :) Ja już dawno nauczyłem się, że ludzi nie należy oceniać po pochodzeniu tylko tym, co sobą prezentują, pewnie trochę dlatego, że moje korzenie tkwią w małym ok. 1000 m-ców miasteczku. :D

 

A co do domen to myślę, że motor.pl lepsza. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są czasopisma motor jak i motocykl.

 

A to która domena będzie lepsza pod serwis, IMHO zależy od tego o jakich motorach ma on być. Jeżeli o ciężkich sprzętach jak choppery itd., to motocykl byłaby lepsza, natomiast motor pasowałaby bardziej do serwisu o ścigach, enduro, streetfighterach i innych tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
reg fee ... :) :) :D

 

DD

 

Wywołałeś trochę zamieszania w mojej głowie, gdyż przez długi czas nie otworzyły mi się lol'e i uznałem Twoją wypowiedź za pełną ;)

 

@keyword

 

Jak Ty to robisz? :P Kolejna mocna domena z Twojej stajni. Nic tylko stawiać serwisy, a uroki życia rentiera przyjdą same :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to co kiedy mozemy spodziewac sie serwisu? :)

 

Motocykle były zawsze moją największą pasją (już od najmłodszych lat) . Moje najwcześniejsze plany/rozważania dotyczące ewentualnego uruchamiania serwisu internetowego były ściśle powiązane z tematyką motocykli . I to by było na tyle jeśli chodzi o zamiary , jeśli zaś chodzi o czyny...... :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

z taka domena to tylko stawiac serwis, sukces murowany... wystarczy zainwestowac na poczatek w ladny design :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale cesja domeny chyba jeszcze nie zakonczona co?? dalej u starego wlasciciela jest

Whois pokazuje co innego. :)

 

Motocykle były zawsze moją największą pasją (już od najmłodszych lat) . Moje najwcześniejsze plany/rozważania dotyczące ewentualnego uruchamiania serwisu internetowego były ściśle powiązane z tematyką motocykli . I to by było na tyle jeśli chodzi o zamiary , jeśli zaś chodzi o czyny...... :) .

 

Piękna domena.

 

Heh, ja zawsze lubilem gulgoczace V8. :D

*hemi.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postawić serwis - czy to opłacalna sprawa dla kogoś kto ma dużo domen, a kwestia czasu, skąd go brać, 10 serwisów to dużo, a 100 to ciężko mi sobie wyobrazić, więc chyba tu jest potrzebny jakiś pomysł. Chyba, ze chodzi o serwis pozorowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozna znalezc odpowiednich ludzi do prowadzenia serwisu, nie tylko oni zarobia ale i wlasciciel przy takiej domenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawie gdzie są ci ludzie, i ile sobie zażyczą, i co najważniejsze czy to się opłaci. I nie chodzi o stworzenie serwisu,a le pilnowanie by wszystko grało, czy to ma być jednorazowa treść, czyli mini site, czy prawdziwy serwis z użytkownikami. Jak tak, to kto będzie pilnował tego interesu i za ile, i skąd przychody, bo widzę tu same koszty na razie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najpierw trzeba wlozyc zeby wyciagnac, tak kreci sie ten biznes... jest wielu zapalencow, ktorzy z checia poprowadza taki serwis... A skad kasa? na poczatek adsense, pozniej przy dobrych odwiedzinach umowy z agencjami reklamowymi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo się podoba. Z resztą jak wszystkie Twoje domeny.

 

Trudno nie zgodzić się z tym.

 

Motor.pl jest na serwis lepsza od motocykl.pl a nawet od motorworld.pl i motorteam.pl :):) ale przydałyby się do kompletu motory.pl lub motocykle.pl :D

Nie wiem jak serwisy ale gazet o motocklach troszkę już jest.

Co prawda mnie to nie bardzo interesuje ale ostatnio na stoliku w serwisie samochodowym leżał cały stos.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×