Jump to content

Domeniarz  

50 members have voted

  1. 1. Czy chcesz, żeby nazwa domeniarz została uznana za oficjalną?

    • tak
      19
    • nie
      31


Recommended Posts

Nazwa domeniarz budzi spore kontrowersje. I w dwóch poprzednich tematach do niczego nie doszliśmy. Proponuję zatem ostateczną sondę. Czy chcesz, żeby nazwa domeniarz została uznana za oficjalną?

 

Jeżeli nazwa przejdzie to będziemy ją promować, jeżeli nie to głosujemy nad następną nazwą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli nazwa przejdzie to będziemy ją promować, jeżeli nie to głosujemy nad następną nazwą.

 

Jeżeli nazwa 'przejdzie', to będą ją promować osoby głosujące na tak, a reszta nie.

Jeśli nazwa 'nie przejdzie', to pewnie i tak będą ją promować osoby głosujące na tak.

 

Nie ma i nigdy nie będzie czegoś takiego jak oficjalne stanowisko braci domenowej. Chyba że w końcu powstanie stowarzyszenie, czy to SWDI, czy jakiekolwiek inne. Ale o tym ani widu ani słychu (jeśli ktoś coś wie, niech pisze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież była już o tym dyskusja i ankieta. Wyszło na to, że domeniarz - be, wolimy nazwę domainer. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo że słowo "domeniarz" czyli spekulant, jest odbierane negatywnie przez zwykłych ludzi, to i tak domainerzy będą siebie tak nazywać, bo to chyba kwestia przyzwyczajenia tak jak głosowanie na LPR ;-) Nie ma czegoś takiego jak oficjalna nazwa, bo i tak każdy będzie nazywał swoją pasję czy też profesje tak jak jemu się podoba, dlatego uważam kolejną sondę za niepotrzebną bo i tak nic nie zostanie ustalone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie domainer.

Domeniarz ma dla mnie wydzwiek pejoratywny i kojarzy mi sie z osoba sprzedajaca na allegro zarezerwowane domeny :)

Edited by DawPi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam jestem za domainerem, domeniarz to naprawdę jakieś obraźliwe jest. ;)

 

T|C

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi z grubsza o to, żeby kiedyś ta nazwa nie stała się na tyle pejoratywna, by nakręcić takie lub podobne dowcipy:

 

domeniarzuk9.jpg

 

Dlatego lepszy by był domainer, nie budzi żadnych negatywnych skojarzeń. ;) A domeniarz z cinkciarz, doliniarz, a nawet dresiarz. ;)

 

T|C

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nawet swego czasu ustawiłem sobie rangę Domainer, żeby nie było wątpliwości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli będą takie wątki jak: "Zboczeńcy domenowi..." to żaden dobry keword nam nie pomoże!!!!!!!!!!!!!!

Dbajmy trochę o swoja reputację a jeśli już nie, to o czas, który temu poświęcamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nawet swego czasu ustawiłem sobie rangę Domainer, żeby nie było wątpliwości ;)

 

Dobry pomysl ;)

Wlasnie zrobilem to samo.

Ciekawe, czy domeniarze tez sie pokaza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps. wydaje się, że powoli kształtuje się trend domeniarz - negatywne zabarwienie, a domainer - pozytywne

 

dziekuje i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ja tez zmieniam ;)

 

 

Tak ,tak ... Zmieniajcie ;).

Staniecie się lepsi, ładniejsi, zdrowsi i bardziej majętni ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×