Jump to content
Sign in to follow this  
robsons2

rabotabelarus.com

Recommended Posts

Błażko, nie masz się przekonywać, tylko wycenić, bo pojawiły się już zainteresowani ;) Spróbuj poszukać w Google, kim oni są. Nie potrafię wycenić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. to chyba gramatycznie niepoprawne (domniemam że powinno być raczej: rabota v belarusi / rabota u belarusi)

2. .com zamiast .ru

 

0 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ekhm
mam kupcow na domene rabotabelarus.com.ile mozna zaproponowac.dziekuje

 

widziałem ;) ... dalej uważam że 0 pln, a każda oferta powyżej 0 to dobry deal

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. to chyba gramatycznie niepoprawne (domniemam że powinno być raczej: rabota v belarusi / rabota u belarusi)

2. .com zamiast .ru

 

0 pln

 

 

jak juz cos to .by,szanowny uszatku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie kloccie sie z uszatkiem ;) on wie najlepiej ;)

 

mam kupcow na domene rabotabelarus.com.ile mozna zaproponowac.dziekuje

 

MisUszatek - 0zl

 

Nic dodac nic ujac ;) ;) ;) ;) ;)

 

Czy domena sie podoba czy nie kupcy sa... zacznij od 800$ czy tam 800e zeby nie przestarszyc... Zawsze to 3cyfry... Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie kloccie sie z uszatkiem ;) on wie najlepiej ;)

 

mam kupcow na domene rabotabelarus.com.ile mozna zaproponowac.dziekuje

 

MisUszatek - 0zl

 

Nic dodac nic ujac ;););););)

 

Czy domena sie podoba czy nie kupcy sa... zacznij od 800$ czy tam 800e zeby nie przestarszyc... Zawsze to 3cyfry... Pozdrawiam

 

dziekuje za normalne podejcie do tematu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie kloccie sie z uszatkiem ;) on wie najlepiej ;)

 

mam kupcow na domene rabotabelarus.com.ile mozna zaproponowac.dziekuje

 

MisUszatek - 0zl

 

Nic dodac nic ujac ;) ;) ;) ;) ;)

 

Dwa razy musiałem to przeczytać żeby złapać o co chodzi ;) myślę że gdyby udało Ci się zarobić na niej kilkaset euro to byłaby to bardzo dobra cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak juz cos to .by,szanowny uszatku.

 

.ru / .by - nie znam się na rosyjskojęzyczych końcówkach na tyle - tak czy inaczej IMHO .com to dalej 0 pln i kazda cena powyżej to dobry interes.

 

 

 

 

nie kloccie sie z uszatkiem ;) on wie najlepiej ;)

 

mam kupcow na domene rabotabelarus.com.ile mozna zaproponowac.dziekuje
MisUszatek - 0zl

 

Nic dodac nic ujac ;) ;) :D;) ;)

 

Ty pezet40.... rodzice cię z procy karmili czy masz jakiś inny problem rozwojowy? ;)

Czepiasz się mnie bez powodu... to że się nie zgadzasz z moim zdaniem to twoja sprawa ale oszczędź sobie proszę "wycieczki" personalne tego typu i jak ci się pytają o wycenę to trzymaj się tematu. Ja nie komentuję twoich metod wyceny.

 

 

 

 

 

dziekuje za normalne podejcie do tematu!

 

widzę że normalne = po twojej myśli ;)

Po co w takim razie dajesz cokolwiek do wyceny?

Moim zdaniem domena jest za słaba i każda oferta powyżej 0 pln to sukces.

Uzasadniłem dodatkowo dlaczego więc nie wiem skąd ten "komentaż o "normalnym" podejsciu? ;)

 

Domena warta co najmniej 5000 Euro ..... teraz jest normalnie?

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czemu tak zażarcie promujesz domeny tylko narodowe wydaje mi się że com i inne globalne też pasują jak nazwa domeny jest w języku danego narodu. Z tego co bez przerwy forsujesz to wynika że twoja wycieczki.com jest nic nie warta(żeby nie było ja tak nie uważam).

 

//Jednak uważam że domena z postu jest słaba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się czemu tak zażarcie promujesz domeny tylko narodowe wydaje mi się że com i inne globalne też pasują jak nazwa domeny jest w języku danego narodu. Z tego co bez przerwy forsujesz to wynika że twoja wycieczki.com jest nic nie warta(żeby nie było ja tak nie uważam).

 

//Jednak uważam że domena z postu jest słaba

 

już tłumaczę ;)

 

w mojej wycenie uwzględniłem pisownię która nie jest najprawdopodobniej (jak wynika z porównywanych w internecie materiałów) gramatyczna.

Tu leży podstawowy błąd. Końcówka to sprawa drugorzedna, i uważam że w tym przypadku lepiej mieć ccTLD niż TLD.

 

Co do wycieczki to sprawa jest podobna ale nie taka sama. Oczywiście że wycieczki.pl jest lepsza, ale ze względu na mocny keyword o ogromnej masie wyników TLD też nie jest zła. Niestety RABOTABELARUS to nie jest keyword tylko zlepek słów, i to jak wspomniałem najprawdopodobnie budujący zdanie nie do końca poprawnie.

 

Stad moja wycena 0 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ robsons2 - czy masz pewność, że to naprawdę kupiec ?

Czy przypadkiem nie otworzyłeś ostatnio konta na Sedo ?

Często ( o ile nie zawsze ) zdarza się tak, że nowa osoba, która rejestruje się na Sedo, krótko po tym fakcie dostaje niby-ofertę zakupu jakiejś domeny ( chyba zawsze jest to .com ).

Później okazuje się, że to naciągacz, który współpracuje z kimś z supportu i chce nowicjusza naciągnąć na drogą wycenę a domeny i tak nie kupi.

Sprawdź lepiej czy będzie mu potrzebna wycena ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
.ru / .by - nie znam się na rosyjskojęzyczych końcówkach na tyle - tak czy inaczej IMHO .com to dalej 0 pln i kazda cena powyżej to dobry interes.

 

 

 

 

 

 

 

Nic dodac nic ujac ;););););)

 

 

Ty pezet40.... rodzice cię z procy karmili czy masz jakiś inny problem rozwojowy? ;)

Czepiasz się mnie bez powodu... to że się nie zgadzasz z moim zdaniem to twoja sprawa ale oszczędź sobie proszę "wycieczki" personalne tego typu i jak ci się pytają o wycenę to trzymaj się tematu. Ja nie komentuję twoich metod wyceny.

 

 

 

 

 

 

 

widzę że normalne = po twojej myśli ;)

Po co w takim razie dajesz cokolwiek do wyceny?

Moim zdaniem domena jest za słaba i każda oferta powyżej 0 pln to sukces.

Uzasadniłem dodatkowo dlaczego więc nie wiem skąd ten "komentaż o "normalnym" podejsciu? ;)

 

Domena warta co najmniej 5000 Euro ..... teraz jest normalnie?

 

szanowny uszatku wycena "0" jezeli sa kupujacy to zadna wycena i pomoc a twoje komentarze to tylko cienka polemika do realnego stanu rzeczy co potwierdzaja glosy innych na tym forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites
szanowny uszatku wycena "0" jezeli sa kupujacy to zadna wycena i pomoc a twoje komentarze to tylko cienka polemika do realnego stanu rzeczy co potwierdzaja glosy innych na tym forum!

 

Nie wiem czego oczekiwałeś wystawiając domenę do wyceny ale kazdy wyceniajacy stara sie dać ci swój poglad na twoją domenę poparty lub nie, jakimiś tam argumentami. Moim zdaniem domena warta każdej sumy powyżej zera i podałem swoją argumentację. Nie musisz się z nią zgadzać, ale nie widzę sensu komentowania mojej wyceny ;)

 

Twoim zdaniem jak jest już kupujacy to domena musi być coś warta. ....Moim zdaniem, a mówię tu o konkretnych przykładach z autopsji, to że ktoś sie zgłosi nic jeszcze nie znaczy a na pewno nie to że domena nagle zyskuje na wartości, i napewno tylko na tej podstawie nie będę wychwalał twojej domeny.

 

Moje komantarze / oceny są niekiedy ostre ale nie wyciagam sobie argumentacji z czapki. Skoro zadałem sobie trochę trudu i przeanalizowałem twoją domene, to bez względu na to czy ta analiza / opinia jest po twojej myśli czy nie, minimum kultury nakazywałoby przynajmniej nie komentować sposobu wyceniania.

 

 

Taka jest moja metoda wyceny i nie będę się naginał tylko dlatego żeby być popularnym na forum. Po prostu mi nie zależy. Chodzi o konretną wycenę . opinię opartą na konkretnej argumentacji a nie konkurs popularnosci. A co do cienkiej polemiki i tych domniemanych głosów na forum to wybacz, ale nie widzę wśród tych osób ani jednej która opiera sie na własnym doświadczeniu. Cała ta jak mówisz cienka polemika jest oparta na przypuszczeniach, domysłach i prywatnych podjazdach powodowanych brakiem konkretnych argumentów a co najmniej brakiem akceptacji odmiennego zdania.

 

To tyle gwoli wyjaśnienia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dział nosi nazwę "Wycena i opinia" nie "Nasze pobożne życzenia" więc nie bardzo rozumiem jakąkolwiek polemikę na temat wycen konkretnych osób. Na pewno są to po części wyceny subiektywne a to, że domena wyceniona na 0 sprzeda się drożej tylko świadczy o tym, iż na szczęście dla nas każdy inaczej pojmuje wartość domen. Jeśli chcesz mieć "obiektywną" wycenę to skorzystaj z wyceny IPEH ;) Pewnie wycenią Ci ją na 2000$ i jeszcze wystawią certyfikat. W razie braku pewnego rodzaju papieru na pewno przydatny. Tylko spróbuj ją później sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czego oczekiwałeś wystawiając domenę do wyceny ale kazdy wyceniajacy stara sie dać ci swój poglad na twoją domenę poparty lub nie, jakimiś tam argumentami. Moim zdaniem domena warta każdej sumy powyżej zera i podałem swoją argumentację. Nie musisz się z nią zgadzać, ale nie widzę sensu komentowania mojej wyceny :blush:

 

Twoim zdaniem jak jest już kupujacy to domena musi być coś warta. ....Moim zdaniem, a mówię tu o konkretnych przykładach z autopsji, to że ktoś sie zgłosi nic jeszcze nie znaczy a na pewno nie to że domena nagle zyskuje na wartości, i napewno tylko na tej podstawie nie będę wychwalał twojej domeny.

 

Moje komantarze / oceny są niekiedy ostre ale nie wyciagam sobie argumentacji z czapki. Skoro zadałem sobie trochę trudu i przeanalizowałem twoją domene, to bez względu na to czy ta analiza / opinia jest po twojej myśli czy nie, minimum kultury nakazywałoby przynajmniej nie komentować sposobu wyceniania.

 

 

Taka jest moja metoda wyceny i nie będę się naginał tylko dlatego żeby być popularnym na forum. Po prostu mi nie zależy. Chodzi o konretną wycenę . opinię opartą na konkretnej argumentacji a nie konkurs popularnosci. A co do cienkiej polemiki i tych domniemanych głosów na forum to wybacz, ale nie widzę wśród tych osób ani jednej która opiera sie na własnym doświadczeniu. Cała ta jak mówisz cienka polemika jest oparta na przypuszczeniach, domysłach i prywatnych podjazdach powodowanych brakiem konkretnych argumentów a co najmniej brakiem akceptacji odmiennego zdania.

 

To tyle gwoli wyjaśnienia :lol:

 

budujesz tu na forun swojego rodzaju legende swojej osoby "panie praktyk" a ja prosilem o pomoc ile moge zaproponowac kupujacemu.twoja odpowiedz wiecej niz "0" nic nie daje poza polemika. wybacz ale ja musze cos ludziom konkretnego odpisac a nie pierdoly o frazach, zlepkach itd .

 

twoja wycena dla mnie= bezwartosciowa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh poco tyle złosci i jadu? To ja nie wiem...

robson2 i MisUszatek podajcie sobie ręce i idzcie na wspólne piwo...

Co do domeny dla mnie takża słabiutka osobiście bym jej nie zarejestrował, ale skoro dostałeś ofertę kupna to z 100-500Euro żądaj. Najwyżej zmniejszysz potem pułap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×