Jump to content
Domain

Moja pierwsza domena

Recommended Posts

Pod wpływem offtopu w pewnym z tematów postanowiłem założyć dział gdzie będziemy chwalić się swoimi pierwszymi zakupami w postaci domen.

 

Moją pierwszą było www.radio-maryja.info (chyba jest jeszcze ważna, ktoś chętny do zakupu? ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod wpływem offtopu w pewnym z tematów postanowiłem założyć dział gdzie będziemy chwalić się swoimi pierwszymi zakupami w postaci domen.

 

Moją pierwszą było www.radio-maryja.info (chyba jest jeszcze ważna, ktoś chętny do zakupu? ;) )

 

ekhem.

co za zbieg okoliczności. Też myślałem, że można zrobic interes na domenach religijnych

rejestrowalem dwie jednocześnie:

papież.com.pl

janpaweł2.com.pl

(dwa lata temu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza domena zarejestrowana zostala w maju 1999 rok i byla to nazwa mojej pierwszej firmy, kolejnymi zarejestrowanymi domenami były psycholodzy.pl i psycholodzy.com.pl - zarejestrowane w listopadzie 2001 r.

 

Niestety w tamtym czasie nie myslalem o obrocie domenami, a szkoda bo było w czym wybierać. ;)

Pamietam, ze rejestrujac w Nasku trzeba bylo napisac uzasadnienie dlaczego chcemy zarejestrowac konketnie taka domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno jest wymienic wszystko bo za pierwszym razem zakupilemkilkaset domen... to byly inne czasy byly inne wyszukiwarki i inne pieniadze sie placilo... ogromna czesc ttych domen juz dawno nie jest mioja, ze wymienie takie jak: wiara.pl, napster.pl i kilka innych, ktore byly bardzo ciekawe jak na owe czasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza domena to extra.sex.pl zarejestrowana w lutym teog roku. Myślałem, że ją sprzedam z zyskiem, ale jak się okazało subdomeny jakos nie cieszą sie zainteresowaniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod wpływem offtopu w pewnym z tematów postanowiłem założyć dział gdzie będziemy chwalić się swoimi pierwszymi zakupami w postaci domen.

 

Zdaje się, że już był taki temat, a w każdym razie ja już coś takiego pisałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
darek.pl i do dzis zaluje ze jej nie przedluzylem

Nie chcę Cię dołować ale bardzo ładna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczę na to ze pewnego dnia nie zostanie opłacona przez dotychczasowego właściciela.

Ale na to trzeba jeszcze 10 mscy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno jest wymienic wszystko bo za pierwszym razem zakupilemkilkaset domen... to byly inne czasy byly inne wyszukiwarki i inne pieniadze sie placilo...

Kiedy to było??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno. Nie napisalem tu tego zeby Ci sie spowiadac.

Spowiadać się nie musisz wystarczy odpowiedzieć: 5 lat temu - 10 lat temu - 15 lat temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, że podbijam temat do góry ale moim zdaniem ten topic trzeba rozwinąć. Wypowiedziało się kilku/nastu użytkowników tego forum, więc zostało jeszcze xx.xxx (:P).

Tak więc temat odświeżony po 4 miesiącach.

Moja pierwsza domena - margas.info

Enjoy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja pierwsza to ala.pl (co nie znaczy ze moją pierwszą była Ala :P ) i jakos jestem staly w uczuciach

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moja pierwsza to jakaś pomniejsza nindża, którą puściłem dawno temu i nawet jej nie pamiętam. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moją pierwszą domeną było mojenazwisko.net (wszystkie końcówki były wolne, ale wybrałem net ze względu na cenę – tańsza od pl – i to, że com kojarzyło mi się komercyjnie). Później rejestrator upadł, zgarnął kasę za przedłużenie i domena wygasła. Odzyskałem ją później, ale w międzyczasie kupiłem mojenazwisko.pl i używam jej do tej pory.

 

Pierwszą domeną kupioną już ze świadomością, że „wchodzę” w domeny jest 81.pl. Mam ją do tej pory, a kilka dni temu złapałem do kompletu 1981.pl. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza domena byla - cito.pl. Kupiona na biznes, ktory okazal sie niewypalem. Sprzedana na Allegro firmie sprzedajacej pieluchomajtki za cene dobrego kompa. To sprawilo, ze zainteresowalem sie domenami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×