Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

jura24.pl

Recommended Posts

jura24.pl najurze.eu najurze.info najurze.info.pl najurze24.pl

 

Pod adresem jura24.pl jest juz wypozycjonowany serwis(aktualnie galeria robiona na szybko :blink:), ktory na niektore frazy typu: Jura Krakowsko Częstochowska jest zazwyczaj w TOP 10 Googla. Unikalnych odwiedzin jest ok 60 dziennie (serwis istnieje od ok 3mies.).

 

Dodam, ze malo jest juz wolnych domen ze slowem Jura.

 

Ile wg. Was taki komplecik domen jest wart?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jura24.pl najurze.eu najurze.info najurze.info.pl najurze24.pl

 

Pod adresem jura24.pl jest juz wypozycjonowany serwis(aktualnie galeria robiona na szybko :)), ktory na niektore frazy typu: Jura Krakowsko Częstochowska jest zazwyczaj w TOP 10 Googla. Unikalnych odwiedzin jest ok 60 dziennie (serwis istnieje od ok 3mies.).

 

Dodam, ze malo jest juz wolnych domen ze slowem Jura.

 

Ile wg. Was taki komplecik domen jest wart?

 

 

bez serwisu , a tak tutaj wyceniamy komplecik wart +- 0 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
bez serwisu , a tak tutaj wyceniamy komplecik wart +- 0 zł

 

Czasami zastanawia mnie, co kieruje Wami wyceniajacymi? :) Pytam, bo jak juz wspomnialem, stronke o Jurze zrobilem sobie hobbystycznie... Dlugo szukalem jakiejs fajnej domeny, ktora byla by w miare krotka i jasno dawala do zrozumienia co kryje sie pod danym adresem. Jura.pl byla zajeta od lat 90tych... inne jura.*.pl tez wszystkie zajete... nawet juraonline.pl jura-online.pl itd byly juz pozajmowane... Jura24.pl byla akurat jeszcze wolna, totez sobie ta domene wybralem. Sorki, ze pytam, ale skoro moja domena warta jest +/- 0zl, to JAKA musiala by byc ta domena, ktora warta byla by chociaz 1zl?

 

Moze jakas podpowiedz? Bo co wystawie domene do oceny, to dajecie reg fee, albo 0zl... A widzac Wasze portfolio domen, wiele z nich wycenianych przez Was jako wartosciowe wg mnie laika sa bez sensu i bez wartosci. Wole domene np. komputer24.pl niz komputerosobisty.pl.

 

Takich domen 24,4u,4all mam kilkanascie i powiem szczerze, ze jak je kupowalem, to nawet nie myslalem, by je odsprzedawac... bylem happy, gdy w rece wpadla mi domena evoyage.pl Przez Was ta domena to regfee... Tylko niech mi ktos poda pomysla, na domene ktora zwiazana byla by z wczasami/podrozami i byla cos warta.Albo z checia uslysze podpowiedz nt. domeny zawierajacej slowo travel. Mam travel4all (podroze dla wszystkich), ktora tez sie nikomu nie podobala. Ja za to bylem szczesliwy, ze cokolwiek ze slowem travel i w miare sensownego udalo mi sie jeszcze wylowic. Wszystkie domeny mialy isc pod serwisy turystyczne itd... Ja patrzalem z punktu widzenia zwyklego smiertelnika, ktory chce stworzyc jakies serwisy. Tak sie zlozylo, ze praca spowodowala, iz 80% domen ktore mam musze sprzedac z braku czasu, a nie z marnej wartosci tychze domen.

 

Kupujecie mase generykow w roznych dziwnych formach, ktore malo kto wogole kupi. Co z tego, ze domena nie zawiera i,e,24,4u itp skoro czasami jest DROGA? Ktos, kto bedzie chcial zrobic sobie serwis, to poszuka innej domeny - nawet z jakimis przyrostkami o ktorych wspomnialem. Tak tez wlasnie ja robilem i wcale nie zaluje. Nie mowie tutaj o domenach, ktore faktycznie maja jakas wartosc typu: noclegi.pl polskiehotele.pl itd bo z wiadomych wzgledow takich domen juz praktycznie nie ma, a jesli sa to wlasnie sa wyceniane sporo, ze wzgledu na ich latwosc zapamietania i dluuuga historie istnienia w sieci. Ale wlasnie-skoro nie ma juz np. wolnej domeny taniespanie.pl tanie-spanie.pl wlacznie z koncowkami com.pl net.pl itd to wartosc domeny taniespanie24.pl powinna wzrosnac, a co ja tu widze? Ze przez Was taka domena to regfee... Panowie, albo macie zboczenie zawodowe, albo nie macie pojecia o tym czym sie zajmujecie...

 

Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytaj bardzo dobrą stronkę przekombinowane.pl, mi bardzo pomogła i dzięki autorowi zrozumiałem dużo. 4u,4all,24. Sam pomyśl co te 24 obok twojej domeny daje? 24h na dobę otwarte czy jak, a dlaczego wybrałeś akurat jura24, nie lepiej jura 10? Dla mnie te 24 przekombinowane... Sorry jeśli uraziłem ale chciałem Ci dać do zrozumienia w czym rzecz. Poza tym pamiętaj, główna zasada, nigdy nic na siłę,skoro jura.pl była zajęta to szukasz innej.

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytaj bardzo dobrą stronkę przekombinowane.pl, mi bardzo pomogła i dzięki autorowi zrozumiałem dużo. 4u,4all,24. Sam pomyśl co te 24 obok twojej domeny daje? 24h na dobę otwarte czy jak, a dlaczego wybrałeś akurat jura24, nie lepiej jura 10?

Dla mnie te 24 przekombinowane...

Co do strony-czytalem i niejednokrotnie sie usmiechnalem.

 

Na wieeeelu portalach jest 24 i jakos nikogo to nie mierzi oprocz domeniarzy. Niedawno niejaki Anglik chwalil sie, ze wynajal jakiemus bankowi domene w ktorej tez bylo owe 24... 24 jest ogolnie przyjetym skrotem "non stop".

 

 

Sorry jeśli uraziłem ale chciałem Ci dać do zrozumienia w czym rzecz. Poza tym pamiętaj, główna zasada, nigdy nic na siłę,skoro jura.pl była zajęta to szukasz innej.

Pozdro

 

Spoko, nie uraziles mnie. Kazdy ma prawo do swojego zdania... Jednakze juz wczesniej napisalem, ze czasami warto zastanowic sie, zanim ktos napisze 0zl, lub reg fee. Patrzymy przez pryzmat poprawnosci domeny, ale w wielu wypadkach zauwazylem, ze nie bierze sie pod uwage, ze czasami domeny nawet z 24,4u itp sa jednak jakos wartosciowe, chocby ze wzgledu, ze generykow juz nie ma.

 

Napisales, bym poszukal... Szukalem, ale wg.Ciebie lepsza domena byla by JuraKrakowskoCzestochowska.pl i/lub Wyzyna-Krakowsko-Czestochowska.pl niz Jura24.pl? Nawet OFICJALNA strona ZGJ ma adres jura.info.pl a nie jura.pl Zapewne, gdyby porownac te dwie domeny, to to info.pl u Was poszlo by do reg fee, bo przeciez Wy domeniarze tolerujecie wzglednie jedynie com.pl lub mniej net.pl ...A tak sie sklada, ze najbardziej wartociowa domena zwiazana z Jura aktualnie jest jura.art.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie opcja, ze Ty nie masz pojecia o czym piszesz ;]

 

A to juz inna para kaloszy ;)

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami zastanawia mnie, co kieruje Wami wyceniajacymi? :) Pytam, bo jak juz wspomnialem, stronke o Jurze zrobilem sobie hobbystycznie... Dlugo szukalem jakiejs fajnej domeny, ktora byla by w miare krotka i jasno dawala do zrozumienia co kryje sie pod danym adresem. Jura.pl byla zajeta od lat 90tych... inne jura.*.pl tez wszystkie zajete... nawet juraonline.pl jura-online.pl itd byly juz pozajmowane... Jura24.pl byla akurat jeszcze wolna, totez sobie ta domene wybralem. Sorki, ze pytam, ale skoro moja domena warta jest +/- 0zl, to JAKA musiala by byc ta domena, ktora warta byla by chociaz 1zl?

 

Moze jakas podpowiedz? Bo co wystawie domene do oceny, to dajecie reg fee, albo 0zl... A widzac Wasze portfolio domen, wiele z nich wycenianych przez Was jako wartosciowe wg mnie laika sa bez sensu i bez wartosci. Wole domene np. komputer24.pl niz komputerosobisty.pl.

 

Takich domen 24,4u,4all mam kilkanascie i powiem szczerze, ze jak je kupowalem, to nawet nie myslalem, by je odsprzedawac... bylem happy, gdy w rece wpadla mi domena evoyage.pl Przez Was ta domena to regfee... Tylko niech mi ktos poda pomysla, na domene ktora zwiazana byla by z wczasami/podrozami i byla cos warta.Albo z checia uslysze podpowiedz nt. domeny zawierajacej slowo travel. Mam travel4all (podroze dla wszystkich), ktora tez sie nikomu nie podobala. Ja za to bylem szczesliwy, ze cokolwiek ze slowem travel i w miare sensownego udalo mi sie jeszcze wylowic. Wszystkie domeny mialy isc pod serwisy turystyczne itd... Ja patrzalem z punktu widzenia zwyklego smiertelnika, ktory chce stworzyc jakies serwisy. Tak sie zlozylo, ze praca spowodowala, iz 80% domen ktore mam musze sprzedac z braku czasu, a nie z marnej wartosci tychze domen.

 

Kupujecie mase generykow w roznych dziwnych formach, ktore malo kto wogole kupi. Co z tego, ze domena nie zawiera i,e,24,4u itp skoro czasami jest DROGA? Ktos, kto bedzie chcial zrobic sobie serwis, to poszuka innej domeny - nawet z jakimis przyrostkami o ktorych wspomnialem. Tak tez wlasnie ja robilem i wcale nie zaluje. Nie mowie tutaj o domenach, ktore faktycznie maja jakas wartosc typu: noclegi.pl polskiehotele.pl itd bo z wiadomych wzgledow takich domen juz praktycznie nie ma, a jesli sa to wlasnie sa wyceniane sporo, ze wzgledu na ich latwosc zapamietania i dluuuga historie istnienia w sieci. Ale wlasnie-skoro nie ma juz np. wolnej domeny taniespanie.pl tanie-spanie.pl wlacznie z koncowkami com.pl net.pl itd to wartosc domeny taniespanie24.pl powinna wzrosnac, a co ja tu widze? Ze przez Was taka domena to regfee... Panowie, albo macie zboczenie zawodowe, albo nie macie pojecia o tym czym sie zajmujecie...

 

Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku...

 

niestety nabyłeś jakąś dziwną manię 24 i sądzisz, że i lub e lub 24 do wszystkiego pasuje... otóż nie pasuje tylko do bardzno niewielkiej grupy wyrazów, którym zdecydowanie nie jest jura

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami zastanawia mnie, co kieruje Wami wyceniajacymi? :) Pytam, bo jak juz wspomnialem, stronke o Jurze zrobilem sobie hobbystycznie... Dlugo szukalem jakiejs fajnej domeny, ktora byla by w miare krotka i jasno dawala do zrozumienia co kryje sie pod danym adresem. Jura.pl byla zajeta od lat 90tych... inne jura.*.pl tez wszystkie zajete... nawet juraonline.pl jura-online.pl itd byly juz pozajmowane... Jura24.pl byla akurat jeszcze wolna, totez sobie ta domene wybralem. Sorki, ze pytam, ale skoro moja domena warta jest +/- 0zl, to JAKA musiala by byc ta domena, ktora warta byla by chociaz 1zl?

 

JAKA musiala by byc ta domena, ktora warta byla by chociaz 1zl?
To prosta zagadka.Skoro jura24*pl jest wedlug wyceny warta zero to zeby powiekszyc jej wartosc tak jak pytasz do 1zl to moze jura24 plus 1 czyli jura25.pl ;))?

 

Panowie, albo macie zboczenie zawodowe, albo nie macie pojecia o tym czym sie zajmujecie...

Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku...

 

Nikt nie mowil ze musisz sie zgadzac z wycenami ktore tu ludzie proponuja.Rozumiem ze wolalbys zeby ci ktos wycenil te domeny na wielka kase ale tak sie nie stalo .A za zyczenia zdrowia i rozsadku dziekujemy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, nie wiem po co empirus się sprzeczasz... i piszesz o "zboczeniu zawodowym". I tak jak kilofek wyżej napisał, nie musisz się z nami zgadzać, nikt tutaj nie jest przeciwko Tobie, każdy ma inne zdanie odnośnie wyceny domeny i nie zawsze one musi się sprawdzić w sprzedaży. Rynek wyceni ci to najlepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Błędem jest zakładanie, iż wszystkie osoby wyceniające tu domeny znają się na rzeczy. Rejestracja na tym forum jest otwarta.

2. Jeśli prosi się o opinię lub wycenę, warto wykazać na tyle pokory aby je przyjąć. Przekonywanie wszystkich do wartości swoich domen do niczego nie prowadzi. Komentarze należy przemyśleć i wyciągnąć z wnioski nawet jeśli w kontekście własnych domen się z nimi nie zgadzamy.

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do strony-czytalem i niejednokrotnie sie usmiechnalem.

 

Na wieeeelu portalach jest 24 i jakos nikogo to nie mierzi oprocz domeniarzy. Niedawno niejaki Anglik chwalil sie, ze wynajal jakiemus bankowi domene w ktorej tez bylo owe 24... 24 jest ogolnie przyjetym skrotem "non stop".

Spoko, nie uraziles mnie. Kazdy ma prawo do swojego zdania... Jednakze juz wczesniej napisalem, ze czasami warto zastanowic sie, zanim ktos napisze 0zl, lub reg fee. Patrzymy przez pryzmat poprawnosci domeny, ale w wielu wypadkach zauwazylem, ze nie bierze sie pod uwage, ze czasami domeny nawet z 24,4u itp sa jednak jakos wartosciowe, chocby ze wzgledu, ze generykow juz nie ma.

 

Napisales, bym poszukal... Szukalem, ale wg.Ciebie lepsza domena byla by JuraKrakowskoCzestochowska.pl i/lub Wyzyna-Krakowsko-Czestochowska.pl niz Jura24.pl? Nawet OFICJALNA strona ZGJ ma adres jura.info.pl a nie jura.pl Zapewne, gdyby porownac te dwie domeny, to to info.pl u Was poszlo by do reg fee, bo przeciez Wy domeniarze tolerujecie wzglednie jedynie com.pl lub mniej net.pl ...A tak sie sklada, ze najbardziej wartociowa domena zwiazana z Jura aktualnie jest jura.art.pl :)

 

Nie jestem pewny czy wiesz o czym piszesz, to nie jest dział akceptacji, czy też wyrażania poglądów na temat głupiego 24. Tutaj jest wyceniana wartość DOMENY, samej domeny i tylko domeny. Interia, Onet czy Nasza-Klasa to również domeny (same domeny!) bez wartości i nikt nie rozprawia nad tym ile są warte ze względu na seriwsy postawione na nich. Domena fg98fwdfw98-24h-4all.com.pl tez nic nie jest warta, a jak byś stworzył na niej przed google wyszukiwarkę Google też byś zarobił fortunę, ale nie na DOMENIE tylko na serwisie, a to podstawowa różnica.

 

W tym dziale określana jest wartość słowa w domenie, końcówki, jak chcesz poznać wartość serwisu to są inne fora, a jeśli chcesz akceptacji twoich poglądów na temat bezsensownego 24 w domenie, to istnieją telefony zaufania.

 

Przepraszam jeśli cię uraziłem,

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami zastanawia mnie, co kieruje Wami wyceniajacymi? :P Pytam, bo jak juz wspomnialem, stronke o Jurze zrobilem sobie hobbystycznie... Dlugo szukalem jakiejs fajnej domeny, ktora byla by w miare krotka i jasno dawala do zrozumienia co kryje sie pod danym adresem. Jura.pl byla zajeta od lat 90tych... inne jura.*.pl tez wszystkie zajete... nawet juraonline.pl jura-online.pl itd byly juz pozajmowane... Jura24.pl byla akurat jeszcze wolna, totez sobie ta domene wybralem. Sorki, ze pytam, ale skoro moja domena warta jest +/- 0zl, to JAKA musiala by byc ta domena, ktora warta byla by chociaz 1zl?

 

Odpowiedź: Domena z serwisem, zruchem albo nazwą która jest prosta do zapamiętania i marketingu i jest komercyjna

 

 

Moze jakas podpowiedz? Bo co wystawie domene do oceny, to dajecie reg fee, albo 0zl... A widzac Wasze portfolio domen, wiele z nich wycenianych przez Was jako wartosciowe wg mnie laika sa bez sensu i bez wartosci. Wole domene np. komputer24.pl niz komputerosobisty.pl.

 

Oceniamy to co widzimy. Jak jest nędza to jest oceniana na 0 pln, to chyba zrozumiałe. Jakbyś miał chociaż nikłe wiadomości na temat domen i ich pozycjonowania to wiedziałbyś dlaczego komputerosobisty.pl jest lepszy od komputer24.pl

 

 

Takich domen 24,4u,4all mam kilkanascie i powiem szczerze, ze jak je kupowalem, to nawet nie myslalem, by je odsprzedawac... bylem happy, gdy w rece wpadla mi domena evoyage.pl Przez Was ta domena to regfee... Tylko niech mi ktos poda pomysla, na domene ktora zwiazana byla by z wczasami/podrozami i byla cos warta.Albo z checia uslysze podpowiedz nt. domeny zawierajacej slowo travel. Mam travel4all (podroze dla wszystkich), ktora tez sie nikomu nie podobala. Ja za to bylem szczesliwy, ze cokolwiek ze slowem travel i w miare sensownego udalo mi sie jeszcze wylowic. Wszystkie domeny mialy isc pod serwisy turystyczne itd... Ja patrzalem z punktu widzenia zwyklego smiertelnika, ktory chce stworzyc jakies serwisy. Tak sie zlozylo, ze praca spowodowala, iz 80% domen ktore mam musze sprzedac z braku czasu, a nie z marnej wartosci tychze domen.

 

Domena eVoyage nei była wyceniona na 0 pln bez powodu. Przedrostek wychodzacy z uzycia + angielskie słowo ciężkie do wypowiedzenia w polsce i łatwe do popełnienia błedu + .pl. Taka kombinacja to 0 pln bez serwisu. Nie wiem czego oczekujesz żebyśmy cie okłamywali ? Ok w takim razie domena co najmniej 5000 Euro albo i więcej

 

 

Co z tego, ze domena nie zawiera i,e,24,4u itp skoro czasami jest DROGA?

 

czasami jest DROGA? a kto ci powiedział ze czasami jest droga? Każda domena to osobna sprawa

 

 

Kupujecie mase generykow w roznych dziwnych formach, ktore malo kto wogole kupi. Co z tego, ze domena nie zawiera i,e,24,4u itp skoro czasami jest DROGA? Ktos, kto bedzie chcial zrobic sobie serwis, to poszuka innej domeny - nawet z jakimis przyrostkami o ktorych wspomnialem. Tak tez wlasnie ja robilem i wcale nie zaluje. Nie mowie tutaj o domenach, ktore faktycznie maja jakas wartosc typu: noclegi.pl polskiehotele.pl itd bo z wiadomych wzgledow takich domen juz praktycznie nie ma, a jesli sa to wlasnie sa wyceniane sporo, ze wzgledu na ich latwosc zapamietania i dluuuga historie istnienia w sieci. Ale wlasnie-skoro nie ma juz np. wolnej domeny taniespanie.pl tanie-spanie.pl wlacznie z koncowkami com.pl net.pl itd to wartosc domeny taniespanie24.pl powinna wzrosnac, a co ja tu widze? Ze przez Was taka domena to regfee... Panowie, albo macie zboczenie zawodowe, albo nie macie pojecia o tym czym sie zajmujecie...

 

Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku...

 

Sam sobie zaprzeczasz...najpierw piszesz .. Kupujecie mase generykow w roznych dziwnych formach, ktore malo kto wogole kupi. a potem .....Nie mowie tutaj o domenach, ktore faktycznie maja jakas wartosc typu: noclegi.pl polskiehotele.pl itd bo z wiadomych wzgledow takich domen juz praktycznie nie ma, a jesli sa to wlasnie sa wyceniane sporo..

 

Teraz powstaje pytanie czy ty wogóle wiesz co to jest generyk?

 

 

Nie mowie tutaj o domenach, ktore faktycznie maja jakas wartosc typu: noclegi.pl polskiehotele.pl itd bo z wiadomych wzgledow takich domen juz praktycznie nie ma, a jesli sa to wlasnie sa wyceniane sporo, ze wzgledu na ich latwosc zapamietania i dluuuga historie istnienia w sieci.

 

To nie chodzi o łatwość zapamiętania i historię tylko SEO. Generyk lub fraza odpowiada zapytaniu w wyszukiwarce i jest kojarzona z wynikami przez algorytm użyty w wyszukiwarce.

 

 

 

Panowie, albo macie zboczenie zawodowe, albo nie macie pojecia o tym czym sie zajmujecie...

 

Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku...

 

Najważniejsze że ty masz pojęcie i nam tu wszytskim uświadomisz ;) pleeeasee :)

Zdrowy rozsądek nie ma tu nic do rzeczy, tylko solidna analiza i znajomośc tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

empireus widzę, że jesteś zwolennikiem ciekawych zestawień/skojarzeń, to mam dla ciebie jedną

youra.pl (wolna na ten czas) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jura to chyba rosyjskie imię, więc zamiennie można wziąć wowa.pl :lol:

 

ps. o już zajęta, jura i wowa, także kola, a więc może stiepa.pl <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
jura to chyba rosyjskie imię, więc zamiennie można wziąć wowa.pl :lol:

 

ps. o już zajęta, jura i wowa, także kola, a więc może stiepa.pl <_<

Mi najbardziej utkwiły w pamięci imiona Boria i Sasza :)

boria.pl i sasza.pl zajęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie mogę się powstrzymać <_<

wowa24.pl

jura24.pl

kola24.pl

boria24.pl

sasza24.pl

a potem

wowa24h.pl

jura24h.pl

...

wowa4all.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Dareusie, nie tędy droga.

W celu pozyskania klienta, nie może Pan wmawiać wszem i wobec, że tanieadresy.pl są cool. :-)

 

oldtrafford.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie mogę się powstrzymać <_<

wowa24.pl

jura24.pl

kola24.pl

boria24.pl

sasza24.pl

a potem

wowa24h.pl

jura24h.pl

...

wowa4all.pl

LOL, a to nie powinny być żeńskie imiona? np. tania24.pl :lol:

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×