Jump to content
delarossa

ninjaturtles.biz

Recommended Posts

żółwieninja.BIZ ?! ;)

 

Chyba coś musiało w tym być, że była jeszcze wolna, co?

 

(0 zł)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ma wspólny biznes z Żółwiami Nindża ? ;) Jak dla mnie nic... pewnie .name, .areo, .travel też są wolne, nic tylko rejestrować i szukać jeleni na allegro ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
hehe tez tak mysle ale coz..;) moze opchne jakiemus baranowi na allegro..

Może już ją opchnęli............ przy rejestracji........... ! ;)

 

Ale swoją drogą to trzeba miec łeb żeby na cos takiego wpaśc.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0 zł.

Zmieniam zdanie - domena warta 1 zł i zostanie wystawiona na aukcji na żywo na MeetDomainers właśnie od złotówki :)

 

Powiedzcie czy macie poczucie humoru i czy podoba Wam się ten pomysł? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem powinna być wystawiona od 0 zł z przebiciem 0 zł. Wtedy aukcja z pewnością byłaby bardzo emocjonująca, a domena z łatwością osiągnęłaby cenę adekwatną dla swej wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warta tyle co pozostałości z kieszonkowych jakiegoś małolata, po wydaniu na karty Pokemon. Buahah... :)

 

Nie no, powaga. Domena chyba nie warta nawet reg fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem powinna być wystawiona od 0 zł z przebiciem 0 zł. Wtedy aukcja z pewnością byłaby bardzo emocjonująca, a domena z łatwością osiągnęłaby cenę adekwatną dla swej wartości.

Ale domena ma wartość kolekcjonerską i zapisała się już przecież złotymi zgłoskami na kartach historii polskiego domainingu :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmieniam zdanie - domena warta 1 zł i zostanie wystawiona na aukcji na żywo na MeetDomainers właśnie od złotówki :P

 

Powiedzcie czy macie poczucie humoru i czy podoba Wam się ten pomysł? ;)

 

DD

 

 

Mnie się to podoba, chociaż mnie tam nie będzie. Absolutnie bardzo poważnie, to podobno tylko w grobie się leży ;) ...

Najwyżej jakiś przedstawiciel orange.pl czy innego giganta, wywali "gały" :) w osłupieniu, nie wiedząc o co chodzi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmieniam zdanie - domena warta 1 zł i zostanie wystawiona na aukcji na żywo na MeetDomainers właśnie od złotówki :)

 

Powiedzcie czy macie poczucie humoru i czy podoba Wam się ten pomysł? :P

 

DD

Pieniądze ze sprzedaży tej domeny pójdą na bardzo szczytny cel, tj. napoje niekoniecznie bezalkoholowe na moje 18 urodziny. Mam nadzieję że się postaracie, a impreza nie będzie wyglądała tak jak rok temu: http://content.pyzam.com/funnypics/8/pyzampartyhard.jpg :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×